Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.1] Revival RP Serwer [Role-Play] Klimat Średniowieczny [Premium] [40 slotów]


RevivalRP1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawno, dawno, wieki temu nasi przodkowie przybyli do Revieland z odległych lądów by uciec od swoich największych wrogów. Założyli miasto. Miasto miało być najwspanialsze jakie znali, miało być utopią znanego ich świata. Nazwali je więc Medlopolis – na wzór od starożytnych cywilizacji które były dla nich wzorem który trzeba lekko usprawnić. Z dala od wrogów stworzyli świetnie prosperujące miasto-państwo. Handlowali i rozwijali się. Ale po okresie świetności nadszedł czas smuty. Po śmierci wspaniałego Władcy Gehmoa zapanowało bezkrólewie ponieważ nie miał on potomka. W tym czasie miasto podzieliło się na dwie części. Północna, biedna część popierała rod Herkonów. Południowa, bardziej bogata część Medlopolis była za starym „stylem” rządzenia. Według nich władzę miał przejąć brat Wspaniałego Władcy z rodu Agamisów. Na następnych kilka miesięcy Medlopolis stało się areną walk o władze i ideologie. Po długich miesiącach władze przejął ród Herkonów który nakazał wyburzyć wszystkie pomniki i pałace zachowując 2 najmniej cenne. Od tych wydarzeń minęło ponad 200 lat. Dziś sytuacja jest stabilna, a u władzy jest Północ, jednak druga frakcja wciąż próbuje dorwać się do władzy. Jesteś przybyszem z dalekich krain i pragniesz zamieszkać w Medlopolis. Staniesz się zwykłym farmerem czy potężnym władą Revieland? Możesz wiele, tylko czy chcesz?

W Revival RP KAŻDY gracz jest ważny. Jest to serwer Roleplay w klimacie Średniowiecza, na razie w fazie rozwoju. Trochę coś o samej rozgrywce. Na początku wybierasz jedną z trzech rang - Kopacz, Farmer i Inżynier.

 

Kopacz zajmuje się wydobywaniem surowców, pomaga w budowie domków lub przetapia rzeczy w piecyku. Jako jedyny może używać kilofów i piecyków.

Farmer natomiast zbiera zboże, arbuzy, marchewki czy ziemniaki, ścina drzewa i hoduje zwierzęta. Jako jedyny może używać łopat, siekier i motyk.

Inżynier tworzy narzędzia dla kopaczy i farmerów i może robić większość przedmiotów jakich nie mogą zrobić ww. rangi.

 

Jak widzicie rangi ściśle ze sobą współpracują więc zawsze znajdzie się dla kogoś jakieś zajęcie. Ważnym elementem na serwerze będzie też kupno/sprzedaż działek. Będzie ich mało więc trzeba będzie albo czekać na admina kiedy wytyczy nowe albo kupić u innego gracza używaną działkę.

 

Handel na serwerze będzie polegał na ciągłym wymienianiu się itemami i na usługach np. będzie można wynająć kopacza, żeby wykopał nam cobblestona z piwnicy lub zapłacenie inżynierowi za zrobienie x kilofów. Gracze sami dyktują ceny towaru. Można będzie zrobić swój własny sklep w dzielnicy handlowej gdzie czekają puste działki 16x16. Możesz tam wybudować zwykły stragan lub prawdziwą kamienice z drogimi surowcami. Albo zostaniesz sprzedawcą działek. Możliwości jest tak dużo jak daleko sięga wasza wyobraźnia.

 

Właśnie taki serwer powstał!

 

 

Serwer prowadzi profesjonalna ekipa która jest ogarnięta i doświadczona.

 

IP serwera

 

 

 

5.135.90.91:25565

lub

s10.pixelteam.net:25565

 

 

Screenshoty

http://i.imgur.com/VyrIQVe.jpg

http://i.imgur.com/2iR5OUT.jpg

 

http://i.imgur.com/8t9ViMX.jpg

http://i.imgur.com/Li8e6PI.jpg

Opublikowano

emm, dlaczego nie działają mi oby dwa IP? Chcę zagrać :<.

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Weź daj serwer na 1.5.2, bo na 1.6.1 nikt nie zagra..

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Powiem Ci kolego, że nie, właśnie dużo ludzi ma problem z 1.6 i grają na 1.5.2

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Wbijam, bo jak wcześniej pisałem zaciekawił mnie projekt, ale 1.6 bukkit ma mnóstwo bugów więc radzę uważać

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

serwer fajny jedyny minus to brak graczy, a czemu ? bo jest tylko premium ;] o 15:40 na serwerze byłem sam, smutne bedzie wiecej graczy to na 100% bede gral ;] dodanie non premium by w tym pomoglo powodzenia .

Opublikowano

tak rozumiem, a kto ma grac jak nie dzieci, kto bedzie wysylal sms'y jak nie dzieci ;] takim mysleniem serwer nie bedzie zapelniony, a bez graczy sie grac nie da bo kazda klasa jest uzalezniona od kolejnej. Bez graczy nic sie nie zrobi . No ale to jest wasz serwer robicie jak uważacie ja wbije jak bedzie wiecej osob bo serwer jest fajny.

Opublikowano

Ehh. Pograłbym. Tylko ja niestety jestem no-premium... I nie jestem dzieckiem ! Aż szok czyż nie ? Uświadomcie to sobie ludzie, że 90% dzieci kupują premium bo chcą mieć "skina". Ja premium nie kupuje narazie bo kasy nie mam. Zarobie to kupie. A jak ktoś się uprze to i na premium wejdzie -.-

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Wiem że nie wszyscy gracze no-premium to dzieci, jednak moim zdaniem większość takiego typu gracze to właśnie osoby małoletnie. Serwer będzie premium i nic się w tym temacie nie zmieni

Opublikowano

Dajcie IP dobre!!!

 

 

Można prosić kontakt??

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

O jezu teraz płacz i lament ze strony no-premium ... Dajcie już zrobić serwery premium, teraz gift cody bardzo staniały.

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...