Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][Serwer RP] Evolution City [samochody][rangi za pieniądze z gry][questy][zapisy na Wl w temacie:)]


kisiu165

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!!!

Chcę wam dzisiaj zaprezentować prawdopodobnie jedyny tak rozbudowany serwer RP w Polsce!

Chcesz grając w minecraft'a poczuć się jak w prawdziwym życiu? Serwer Evolution City jest dla CIEBIE!

Serwer ma na razie 20 slotów ale po ciepłym przyjęciu go przez graczy planujemy rozbudowę.

nasz serwer jest gotowy w ok. 50% oto kilka screenów:
44966211594470823944.png
23714985931905168707.png
86252027586813384308.png


A teraz drobny opis o co chodzi na naszym serwerze.

Gracz wchodząc pierwszy raz na serwer spawnuje sę na przystanku autobusowym. Został okradziony i wywieziony do Kwadratowa. W eq ma tylko książkę gdzie jest regulamin serwera i podpowiedzi jak żyć.

Gracz ma do wyboru kilka ścieżek kariery:

Real Life- Wykonujesz questy, gromadzisz pieniądze, kupujesz rangi, sprzedajesz na targu i stajesz się potęgą serwera.
Survival- Wykonujesz czasami questy ale głównie bijesz się na pvp i zakładasz gangi(gildie). Twój gang wyciąga haracz od ludzi handlujących na targu itp.
Normalny- Idziesz na survival i budujesz domek.

U nas oczywiście każda ranga będzie miała "zapomogę" pod komendą /kit nazwarangi
Gracz będzie miał np. 2 chleby i kilof itd.

Gracze od Rangi Mieszczanin będą mogli jeździć samochodami po całym mieście.

Myślę, że zachęciłem przyszłych graczy do gry:) Serwer oczywiście nie premium.

Podanie na WL:

Nick:
Wiek:
Czy masz mikro:
Czy masz skype:
Staż w minecraft:
Czy będziesz stałym graczem:


Start serwera planuję za 2 tygodnie. Więcej informacji będzie w tym temacie wkrótce!

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA!!!!! MAM PROBLEMY Z SYSTEMEM OPERACYJNYM I START SERWERA PRZEKADAMY NA NAJBLIŻSZY CZWARTEK! (18.07.BR) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

IP SERWERA TO: 188.165.214.28:27681

Wkrótce zmiana hostingu i nowe ip!
Opublikowano

Nick: kotkowski


Wiek: 14


Czy masz mikro: tak, ale coś się zepsuło


Czy masz skype: tak


Staż w minecraft: od Beta 1.5


Czy będziesz stałym graczem: Jak serwer będzie ogarnięty to na pewno


76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Nick:MiniRezi


Wiek:16


Czy masz mikro:niestety nie mam


Czy masz skype:nie mam


Staż w minecraft: od wersji beta


Czy będziesz stałym graczem: oczywiście




Mam pytanie moge grać na pingwinpacku 2 ?


Opublikowano

Nick: mega444


Wiek: 11, ale jestem ogarnięty ;)


Czy masz mikro: Tak


Czy masz skype: Tak, ale do rozmów z nieznajomymi używam TS3


Staż w minecraft: Od SurvivalTestu


Czy będziesz stałym graczem: Tak

Opublikowano

Nick: SKMG

Wiek: 12

Mikro; TAK

Skype ; TAk

Ile gram: od alphy czy tam od bety 1.1 ;D ( wiem że lużek jeszcze nei było)

czy będe stałym graczem; Jeżeli ogarnięty serwer to oczywiście

PODOBA SIĘ DAJ +

Opublikowano

Nick: DamianPL1


Wiek: 14


Czy masz mikro: Nie


Czy masz skype: Mam


Staż w minecraft: 3 lata


Czy będziesz stałym graczem: Jak to prawdziwy real - life to tak.

  

Opublikowano

Dwóch panów dodanych!

 

 

AA i adres ip będę wysyłał na prywatną wiadomość. Wszyscy którzy teraz zapiszą się na W-L będą testerami i będą grali na serwerze 7 dni wcześniej niż inni!

Opublikowano

@up Na naszym serwerze stawiamy w większym stopniu na questy i "realność" niż na budowle. Mimo tego dzięki za opinię.

Opublikowano

Nick: Gatoo130


Wiek: 15


Czy masz mikro: Nie


Czy masz skype: Tak


Staż w minecraft: Od aplha


Czy będziesz stałym graczem: Jak serwer nie padnie po 2 tyg. to tak.


Opublikowano

Nick:Gierkomaniak2762


Wiek:15


Czy masz mikro:Tag


Czy masz skype:Tag


Staż w minecraft:Spory


Czy będziesz stałym graczem:Raczej Tak :P


Opublikowano

Nick: facebeef

Wiek:13

Czy masz mikro:tak

Czy masz skype:tak

Staż w minecraft:od bety 1.6, lbu 1.8

Czy będziesz stałym graczem:tak ;D

Opublikowano

Serwer będzie na razie na 1.5.2 bo na 1.6 jest masa błędów. Planujemy przenosiny na nową wersję za 2 tygodnie.

 

Texturepack to JehkobasFantasy.

Opublikowano

Nick: Cichy69


Wiek: 16


Czy masz mikro: Ano


Czy masz skype: Ano, wole TS'a :3


Staż w minecraft: Od Alphy ;]


Czy będziesz stałym graczem: Lubie serwery RP wiec raczej tak


802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...