Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2/1.6][GuildsWar][Wojny Gildii][8GB Ram][120Slotów][Mcmmo][Exp Ze Ston'e][Katakumby][GildieZaItemy][Dedyk][FORTUNA][ItemShop] - 1 Osoba VIP


MaxFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Starcie będzie obowiązywała Wersja: 1.5.2



Wersje 1.6 Wprowadzimy jak będzie wszystko stabilne na 1.6 (Za jakiś tydzień)

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszyscy dodadni do konkursu :) Wyniki Jutro przed startem :)



Startujemy Jutro o godz: 16:00 !!! ! na wersji 1.5.2!



 

Opublikowano

Hmmm, na pewno wbiję, najlepiej jak wystartujecie o 18/19, bo w dzień nie mam czasu. Ale to już wasza decyzja.

Nick: 1sharp

Opublikowano

Zależy nam żeby wystartować o 16:00 ponieważ chcemy dodać już w nocy przycisk teleportujący, chcemy żeby przez te kilka godzin mapa się troche wyrenderwała. Ogólnie prawie skończyliśmy prace Tylko startować :D 16:00 i startujemy :)

Opublikowano

Możliwe że się wyrobię, ale nie obiecuje, bo mam jutro dużo roboty.

Żelazo dropi z ród ma się rozumieć?

Vip jest dla pierwszego gracza, tak?

Opublikowano

Śmierdzi Avaterysem, no ale nie chcę rozpętać zadymy xD HAHA xD

 

@Topic: Zagram na pewno zobaczymy co to za cudo ! :)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Wgrajcie border na max 3k w każdą stronne, następnie jak 1.6 wyjdzie to skopiujcie mape (cały obszar w bordzerze) do nowej mapy ze względu iż na 1.6 będzie nowy generator, (czyli trzeba nową mape (czyli restrt all)).

Skoro już niby się "wyrobiliście" to może o 12 start ? :D

 

Przydałoby się dużo osób na starcie ;x aby było ciekawiej :P

Opublikowano

Serwer wystartuje na wersji 1.5.2



1.6 Dodamy za kilka dni, Jak się wszystko ustabilizuje pod 1.6



Przypominam że startujemy dzisiaj o 16:00

Opublikowano

To chociaż od 15 :x Chce mi się grać a ty mi to uniemożliwiasz :c zuy admin ;c

 

Te nowe ip coś mi nie działa :P Za to stare trybi jak należy :x

Opublikowano

46.29.20.232 to jest Ip wcześniejszych serwerów i to mi działa, a to nowe coś nie :x

 

A co do godz. to da rade na 15 ? :P

 

PS: Ilu osób się spodziewacie na starcie ? Reklamowaliście dalej niż MPC ?

Opublikowano

@up Aktulnie tylko na mpc jest. Myślę że jak z 30-40 graczy wbije to bedzie git. Chociaż zobaczymy :) Niestety nie da rady na 15:00 ponieważ dopiero o 14:00 przychodzi kolega do pomocy i prawie na 16 sie wyrobimy.

Opublikowano

:( Rób reklame dalej (inne fora) bo ja tu chce 80+ graczy dziennie :x

Jak się nudzisz (a pewnie tak) to polataj po mapie i wygeneruj teren aby lagów na starcie nie było :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...