Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KM]Sezon 6[WHIELIST]Kwadratowa Masakra 6[Drużyny]


Jodi

Ile czasu na zebranie surowców?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile czasu na zebranie surowców?

    • 1 tydzie?
      36
    • 1.5 Tygodnia
      42

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Jordon


Wiek: 14


Nick: kid4


Posiadasz TS3?: Tak


Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie


Kontakt GG/Skype/Email: jordon8674


Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Lubię grać na takich serwerach (jestem z ameryki ;D) Jestem pro w PVP :< ;)

 

P.S (chcialbym byc w gildi niebieskich z Firkiem ;) )




Opublikowano

Imię: Patryk
Wiek: 15 w sierpniu 16
Nick: MeffistoS
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie
Kontakt GG/Skype/Email: 7667672 ,skype Meffi111
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Dobrzę sie klepie, Chce zobaczyc jak to jest .

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Imię: Hubert
Wiek: 15
Nick: Savarill
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Tak
Kontakt GG/Skype/Email: Tak posiadam wszystko
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Dlaczego ja ? Lubię współpracować w grupie. Wykonuje obowiązki jakie mam dane np i wykop coś to to zrobię a nie zaraz tylko odrazu. NIe kradnę i nie obrażam. A tak wgl lubię servery tego typu :)

Pomogłem, daj lajka ! :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Imię:Dawid, Kamil
Wiek:13 i 13
Nick:eVenPL i MrHardCorowy
Posiadasz TS3?Tak:
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):Posiadamy
Kontakt GG/Skype/Email:Jest Podamy później
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):Ponieważ jesteśmy mili i ogarnięci i chcemy z wami pograć. Szybko się dogadujemy i zaprzyjaźniamy. Z chęcią was poznamy i pogramy :)

87d8.jpg

Opublikowano

Imię: Krystian

Wiek: 14

Nick: Maximus3
Posiadasz TS3?: Tak ale na laptopie jak będzie trzeba to wbije.
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Mam, ale nie nagrywam teraz bo mam mało fps
Kontakt GG/Skype/Email: Skype: Krystian.Chudzinski4 mikro off ;/ tylko na lapku
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Nie kradne, nie zabijam, nie chatuje, nie griefuje. Jestem ogarnięty i pomocny nie trolluje itp. Lubie serwery tego typu. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...