Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KM]Sezon 6[WHIELIST]Kwadratowa Masakra 6[Drużyny]


Jodi

Ile czasu na zebranie surowców?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile czasu na zebranie surowców?

    • 1 tydzie?
      36
    • 1.5 Tygodnia
      42

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię: Bartek
Wiek: 16
Nick: Poprostuxyz
Posiadasz TS3?: Oczywiście
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Posiadam konto ale nic nie nagrywam
Kontakt GG/Skype/Email: Email : [email protected] w razie potrzeby podam skype
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Od dawna chciałem zagrać na serwerze takiego typu.Lubie pracowac w grupie . Jestem otwarty uczciwy i tak dalej :)

 

Ps .Wydaje mi się ze przed dostaniem się na WhiteList powinna być "weryfikacja" graczy na Ts

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Alex
Wiek: 15 lat
Nick: malygofr
Posiadasz TS3?: tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): nie
Kontakt GG/Skype/Email: skype:alexlisek [email protected]
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Poniewaz lubie grac na tego typu serwerach. Lubie pracowac w grupie . Lubie wspól pracować z innymi osoboami ;)

Opublikowano

SERWER OTWARTO NA NOWO. PODANIE PROSZE SKLADAC NA GG: 25587153 LUB POD TEMATEM.

 

Serwer wystartuje jak tylko znajdziemy po 10 osob do kazdego teamu

Opublikowano

Imię: Maciek
Wiek: 16
Nick: KrakerSS
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie
Kontakt GG/Skype/Email: GG - 46319837 / Skype - cichyfulll2
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Ja dlatego iż bardzo lubię gry zespołowe. Lubie serwery typu kwadratowa masakra. I bardzo lubię współpracować.

 

Podanie kolegi bo nie może pisać:

Imię: Karol
Wiek: 14
Nick: MrKarlos
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie
Kontakt GG/Skype/Email: Skype - kupa.kupa64
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Tak jak mój kolega bardzo lubimy grać razem na serwerach typu kwadratowa masakra. Współpraca i zespół to moje ulubione wyrazy. Bardzo pragnę się tam z kolegą dostać.

Opublikowano

Imię: Norbert

Wiek: 15
Nick: Noraxx2xx
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Mam ale nic nie nagrywam :D
Kontakt GG/Skype/Email: norbert.raczko2

Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Jestem ogarnięty. Jestem miły, pomocny, współpracuje z innymi graczami. Jestem dość dobry w pvp, lubie takie serwery.

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Opublikowano

Imię: Adrian
Wiek: 16
Nick: Kanciasty43
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Posiadam lecz nie tworze filmików.
Kontakt GG/Skype/Email: Skeyp, GG, E-mail - jeśli będzie potrzeba podam na PW.
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Szukam servera gdzie będzie można pogadać i poznać nowych kumpli. Taki server gdzie będzie można fajnie zabawić się, powalczyć a przede wszystkim spędzić miło czas. Od pewnego czasu szukam servera gdzie będzie można się własnie tak zabawić ;)

Nie wiem czy musiałem pisać ;D ale już dam xD

OWSLA-530x200.jpg

Opublikowano

Imię:Szymon
Wiek:16
Nick:MrStefek
Posiadasz TS3?:Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):ZagrajzTicu(91 widzów)
Kontakt GG/Skype/Email:gg-45945635 skype-szymonticu [email protected]
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):Jestem doświadczonym graczem jakiego potrzebujecie:). Nie greefuje a staram się tępić każdego komu sprawia to przyjemność. Ogólnie jestem uczciwym i dobrym graczem mc oraz szukam serwera na dłużej.

Opublikowano

Imię: Wojciech
Wiek:15
Nick: Mrostry0407
Posiadasz TS3?: No ba
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie nagrywam
Kontakt GG/Skype/Email: 23750793/Nie używam/[email protected]
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Ogarniam PVP, jestem aktywny, potrafię grać drużynowo. Kiedyś byłem moderatorem w najlepszej gildi na serwerze Polskiego Pingwina ( Wersja 1.3.1) przestałem grać ze względu na Administrację, ale to swoją drogą. Ogólnie wybrałem tą wersję, bo tutaj "Bogiem" jest Jodi, który był moderatorem, więc licze na ogarnięcie z jego strony.

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Imię: Kamil
Wiek: 16
Nick: MrBoBo
Posiadasz TS3?: MaM
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Mam, ale dopiero planuje zacząć nagrywanie .
Kontakt GG/Skype/Email: GG ; 47367401 Skype : kamilwinkler
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Dlaczego ja ? Hmmm.. Ogarniam sprawę , gram w mc od bardzo bardzo dawna ... nie pamiętam nawet kiedy ;) Lubie grzebać w plikach serwerowych i długo gram w mc ( dziennie jesli jestem w domu potrafie grać cały dzień ) . Myślę, że to starczy .

2hi546s93oqq_t.jpg
Opublikowano

@up przyjęty.



SKŁADY:

 

 

Czerwoni:

KrakerSS
MrKarlos
MrStefek
Mrostry0407
EroX
Smurfgube
camper1
Karou
Ezatov
papadens
frojek



Niebiescy:


Kanciasty43
Noraxx2xx
Nadus
Klocuch
DruidAndrzej
Atase
Grzegorz
MrBoBo
987123KubA987123a
EroX
Gothan

Opublikowano

UWAGA START SERWERA KWADRATOWA MASAKRA VI. Godzina 18:30. IP: iasega.cz:14000. Obecność Na TEAMSPEAK obowiązkowa ts-x.pl

Opublikowano

Imię: Dawid

Wiek: 14

Nick: maczo3k

Posiadasz TS3?: Tak

Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie

Kontakt GG/Skype/Email: GG - Brak ale moge założyć :D / Skype - maczo3k3 [email protected]

Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Dlaczego Ja? dlatego że jestem miły lubie pomagać jak i grać zespołowo.Zawsze chciałem grać na kwadratowej ale nigdy nie byłem taki popularny ^^.No a wasz server jest dla mnie szansą :)



sorry że tak edytuje ale kopiowałem wzór od kolegi up i zapomniałem zmienic imienia :D

Opublikowano

Imię: Kacper
Wiek: 18
Nick: Krakuss110
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie
Kontakt GG/Skype/Email: 10069781 ,skype krakus110
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Wciągam się w to co robię , Słucham się innych osób i im pomagam tak jak liczę na ich pomoc , lubię współpracować z innymi ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...