Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KM]Sezon 6[WHIELIST]Kwadratowa Masakra 6[Drużyny]


Jodi

Ile czasu na zebranie surowców?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile czasu na zebranie surowców?

    • 1 tydzie?
      36
    • 1.5 Tygodnia
      42

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


info.png
kropka.pngNazwa serwera: Pac-Masakra
kropka.pngAdres IP: sv.nexes.pl

nowe ip nowa rozgrywka!

tymczaswo bez WL

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Konrad
Wiek:15
Nick:Atase
Posiadasz TS3?:Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):Nie
Kontakt GG/Skype/Email:44106406
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):Jestem ogarniętym i pomocnym graczem.Lubie serwery tego typu,nie griefuje. Lubie grac w zespole :)

Opublikowano

Imię: Maciej

Wiek: 15
Nick: Graihia
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Mam, ale nie nagrywam teraz bo mam mało fps
Kontakt GG/Skype/Email: Skype: minecraftgraihia
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Nie kradne, nie zabijam, nie chatuje, nie griefuje. Jestem ogarnięty, nie trolluje itp. Lubie serwery tego typu.

Opublikowano

Imię:Jakub.
Wiek:15.
Nick:TwistedPL.
Posiadasz TS3?:Tak oczywiśćie.
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):Nie posiadam.
Kontakt GG/Skype/Email:Skype :tictasq
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):Ogarnięty, miły i przyjazny gracz. Współpracuje z graczami i pomagam. Ogarniam PVP.

Opublikowano

Imię: Marcin
Wiek: 14
Nick: Press0
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): No mam ale nic nie nagrywam :D
Kontakt GG/Skype/Email: marcin.stelmach1
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Jestem ogarnięty. Jestem miły, pomocny, współpracuje z innymi graczami. Jestem dość dobry w pvp.

giphy.gif

Opublikowano

Imię: Mateusz
Wiek: 13
Nick: Firek
Posiadasz TS3?: Oczywiście.
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Tak, lecz nic nie nagrywam ;)
Kontakt GG/Skype/Email: Wszystko oprócz GG
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Lubię takie typy serwerów .Gram w minecrafta 3 lata .Nie grefuje oraz potrafię grać zespołowo .

Opublikowano

Imię: Adrian
Wiek: 16
Nick: Kanciasty43
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Posiadam lecz nie tworze filmików.
Kontakt GG/Skype/Email: Skeyp, GG, E-mail - jeśli będzie potrzeba podam na PW.
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Szukam servera gdzie będzie można pogadać i poznać nowych kumpli. Taki server gdzie będzie można fajnie zabawić się, powalczyć a przede wszystkim spędzić miło czas. Od pewnego czasu szukam servera gdzie będzie można się własnie tak zabawić ;)

OWSLA-530x200.jpg

Opublikowano


Imię:Wojciech
Wiek:14
Nick:wojto1122
Posiadasz TS3?:Posiadam
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):Posiadam ale jeszcze nie nagrywam :)
Kontakt GG/Skype/Email:Wszystko mam . skype:wojtek aganowski . GG:37708328 . Email:[email protected]
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):Ponieważ chcialbym zagrac na jakims serwerze który może miec długi czas grania a nie tak jak inne serwery 3-4 dni trwa ich działalnosc.

Poniewaz chcialbym zagrac na jakims serwerze PVP Poważnym bardziej dlatego ze na np. serwererach survival frakcje moze tak byc ze cos sie zle zrobi to wywalaja odrazu z frakcji :D .

Ponieważ szukam serwera na którym moge zagrac z innymi a nie sam :).

Opublikowano

Arian,Wojciech,Marcin.

 

PRZYJĘCI

 

Więcej info co do serwera dostaniecie niedługo na GG.

Opublikowano

Imię: Tomek

Wiek: 13
Nick: MMGP
Posiadasz TS3?: Tak, ale nie mam mutacji
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie
Kontakt GG/Skype/Email: Skype: [email protected]
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Nie kradne, nie zabijam, nie chatuje, nie griefuje. Jestem ogarnięty, nie trolluje itp. Lubie serwery tego typu.

(piszę z konta brata)

Opublikowano

Imię: Marek
Wiek: 17+
Nick: 1sharp
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Tak
Kontakt GG/Skype/Email: gg nie używam/ch1sharp/nie czytam
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Gram w minecrafta od 3 lat i mam spore doświadczenie (brzmi jak rozmowa kwalifikacyjna o pracę -.-) w różnych dziedzinach: PVP, Budownictwo, Adminowanie, Zarządzanie Gildiami itp. Jestem ogarnięty (zależy od nastroju), oraz staram się pisać poprawną polszczyzną. Nie lubię czitów, mam wgraną minimapę (niezbędną do zaradzania i budowania gildii), oraz OptiFine dla zmniejszenia lagów w mc. Więcej nie będę pisać bo chcę jak najszybciej wejść na serwer.

Pozdro,

Opublikowano

Imię: Damian
Wiek: 15
Nick: DamiX55
Posiadasz TS3?: tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): mam nie nagrywam
Kontakt GG/Skype/Email: forum
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Lubie takie servery.Jestem ogarniety ;*. Nie mam co robić :D

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Serwer będzie online prawdopodobnie jutro.

 

Czekamy na nowy bukkit oraz maszyne.

Opublikowano

Imię: Wojciech
Wiek:15
Nick: Mrostry0407
Posiadasz TS3?: No ba
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie nagrywam
Kontakt GG/Skype/Email: 23750793/Nie używam/[email protected]
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Ogarniam PVP, jestem aktywny, potrafię grać drużynowo. Kiedyś byłem moderatorem w najlepszej gildi na serwerze Polskiego Pingwina ( Wersja 1.3.1) przestałem grać ze względu na Administrację, ale to swoją drogą. Ogólnie wybrałem tą wersję, bo tutaj "Bogiem" jest Jodi, który był moderatorem, więc licze na ogarnięcie z jego strony.

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Imię:Patryk
Wiek:15
Nick:Gierkomaniak2762
Posiadasz TS3?:Tag
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):tak Dziendobryy
Kontakt GG/Skype/Email: GG:47892558 Skype:Dziendobryy Email: [email protected]
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): 1. I don't know 2. Lubie takie serwery chętnie zagram. 3.Lubie Placki Ale nie Smażone.

Opublikowano
Imię:Dawid
Wiek:15
Nick: Consear
Posiadasz TS3?: TAK
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Mam ale nienagrywam
Kontakt GG/Skype/Email: Skype: dawid7981 / GG. 46.251628
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Jestem ogarnięty zespołowo także i na ts. Gram w minecraft od wersji beta 1.2 grałem na serwerach wlasnie tego typu sam mialem serwer kwadratowej masakry ale nie wypalił bo wiadomo kasę na serwa trzeba kłaść. Wspołpracuje z innymi graczami lubie pomagać osobą ktore czegoś nie wiedzą . Lubie współpracowac z milymi osobami.
Opublikowano

Imię: Patryk
Wiek: 15
Nick: IVIRamboIVI
Posiadasz TS3?: tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): tak, ale prywatny ;p
Kontakt GG/Skype/Email: skype : noonstop12 lub gg 9856848 (prawie zawsze niewidoczny)
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Ogarniam, nie grifuje, lubie zbierać surowce dla gildii (jak Pathmage :D), w miare ogarniam PVP (jak niemam lagów bo troszkę słabego neta mam;p) i ogólnie lubię oglądać live'y albo fimy z KW. Szukałem takiego serwera i nareszcie znalazłem tylko żeby team był ogarnięty i mogę grać ;)

Opublikowano

Imię:Adam
Wiek:17
Nick:DruidAndrzej
Posiadasz TS3?: Yes
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Mam, ale go nie prowadzę
Kontakt GG/Skype/Email:gg:40517348
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):Jestem kreatywny. Lubię grać z innymi. Nie griefuje, nie trolluje.

DAJ LAJKA!
TO NIE BOLI!
Widzicie jak się staram zdejmijcie mi parę %
Opublikowano

wszelkie podania osobiście , głosowo rozpatrze na ts :ts-x.pl kanał 208 . Mój nick to TomekGra


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Imię: Kuba
Wiek: 14
Nick: TheGamePOLSKA
Posiadasz TS3?: Tak
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane): Nie
Kontakt GG/Skype/Email: Tak email,skype
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania): Jestem pracowity,lubie pi vi pi w minecrafcie oraz jestem w nim niezly.Lubie grac w noge i grac w FPSy.Szybko sie zaptrzyjaźniam.Nie lubie przegrywać.

Pozdrawiam

Opublikowano

Imię:Dawid
Wiek:13
Nick:zmija
Posiadasz TS3?:oczywiście
Posiadasz Kanał YouTube?(Nie wymagane):Posiadam ale nie chcę kręcić mogę być kręcony.
Kontakt GG/Skype/Email: Skype-kotarba123
Dlaczego Ty?(minimalnie 3 zdania):Myślę ,że sie nadaje ,ponieważ gram już 2 lata w mc.Gram uczciwie bez chacków.

Proszę zdejmijcie mi parę % tak bardzo się staram :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...