Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak stworzyć grupy w PermissionsEx


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpisz w konsoli:

pex group red create

Stworzy grupę red.Potem:

pex group blue create

Tworzy grupę blue.Następnie nadaj im uprawnienia np.

pex group red add "essentials.spawn"

Dodaje możliwość używania komendy /spawn dla grupy red.

pex group blue add "essentials.spawn"

Dodaje możliwość używania komendy /spawn dla grupy blue.

Dodaj sobie OP wpisując:

op TwojNick

Pamiętaj ,że w konsoli piszemy komendy bez /.

TwojNick - tu wpisujesz swój nick z gry.

Następnie wpisz:

pex user TwojNick add *

Jeśli chcesz dodać gracza do grupy ,to piszesz tak:

pex user Nick group set red

Dodaję gracza do grupy red.

Nick - nazwa gracza.

pex user Nick group set blue

Dodaję gracza do grupy blue.

Teraz ustawianie formatu czatu dla grup.

Jeśli używasz EssentialsChat to zrób to tak:


pex group red prefix &7[&4Red&7]&4

Prefix będzie wyglądał tak:

[Red]DomT2000:text

Dla blue:

pex group red prefix &7[&1Blue&7]&1

Wygląd:

[Blue]DomT2000:text

Wszystko to wpisz w konsoli ,a nie w grze tam gdzie piszesz na czacie.

Pamiętaj ,aby dokładnie przepisać komendy ,a nie jakieś nowe wymyślać.Więc nie mów ,że masz napis:

You don't have permissions.

,ponieważ konsola nie musi mieć uprawnień.

Cała filozofia.

Opublikowano

Zaraz sprobuje wpisac te kokendy, jesli zadziala i napiszesz mi jeszcze jak dac danej grupie uprawnienia do tylko swojego spawnu, np. /spawn red to dam ci 20 lajkow

Opublikowano

Nie ma takich uprawnień.Każda grupa nawet jak ma essentials.spawn ,to i tak ma swój spawn ,taki jaki dałeś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...