Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak stworzyć grupy w PermissionsEx


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak stworzyć grupe, np. red, blue.

 

Bo chcę dla danych grup zablokować wyjście z regionu itp.

 

Daje 10 lajków!

Opublikowano

W grze:

/pex group add Red

/pex group Red add <tutaj_permissions>

a później

/rg define dzialka gracz

/rg flag dzialka entry g:Red allow

 

Dzięki wpisaniu tych komend osoby z drużyny czerwonej będą mogły tylko budować na swojej działce?

 

A tam gdzie jest <tutaj_permissions> nie powinien być nick gracza?

Opublikowano

Na dodanie do grupy:

 

pex user Nick group set red

zamiast red nazwe grupy.

 

 

a jeśli to red jest nazwą grupy?

 

@edit

 

gdy wpisuje tą komende

 

/pex group add Red

 

to wyskakuje mi:

 

Error in command syntax . Check command help

Opublikowano

red to nazwa grupy/drużyny, jeśli drużyna to Niebiescy to red zamieniasz na Niebiescy

Opublikowano

gdy wpisuje tą komende


 


/pex group add Red


 


to wyskakuje mi:


Error in command syntax . Check command help

Opublikowano

gdy wpisuje w grze /pex group red

 

to wyświetla mi się napis:

 

sorry, you don't have enough permissions

Opublikowano

Masz rangę z uprawnieniami * ?

 

Jak nie to wpisz w konsoli serwera

 

pex user twój_nick add *

Opublikowano

mam po prostu opa, na tym serwerze gram tylko ja, testuje różne rzeczy przed wydaniem oficjalnego serwera. Spróbuje zrobić tak jak mówisz, ale wątpie, aby to pomogło

 

@edit

 

znowu ten Error in command syntax . Check command help

Opublikowano

pex user Golden add *

 

Wyświetlił się taki sam komunikat jak wtedy gdy wpisywałem podczas gry

 

/pex group add Red

 

czyli:

 

Error in command syntax . Check command help

Opublikowano

Nie wpisujesz pex group add red tylko

/pex group Red
później

 

/pex group Red add essentials.spawn

 

czy inne permisje. =)

Opublikowano

 

Nie wpisujesz pex group add red tylko

/pex group Red
później

 

/pex group Red add essentials.spawn

 

czy inne permisje. =)

 

gdy wpisuje pex group red to wyświetla mi się też jakiś komunikat.. zobacz u góry, bo już pisałem.

Opublikowano

Pokazuje się komunikat, że grupa zostala stworzona i nie ma żadnych podkradniętych uprawnień od innych grup. Teraz możesz jej dodać prawa:

 

pex group Red add essentials.spawn <-- na przykład. =)

Opublikowano

Nie jestem debilem, mam opa.

 

Wpiszwaem te komende w konsoli!

 

A gdy nadaje sobie te zasrane prawa to wyświetla się ten sam komunikat !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...