Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Pójdzie Mi Battlefield 3 ?


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie chce karty z Allegro tylko z ceneo chce kupić bo jakoś nie ufam gościu co sprzedaje 100sztuk karty ;/ (dziwne że sprzedaje o prawie 200zł taniej niż w sklepach)

wgl ta 7850 ma 1gb a gtx 2gb , w sumie ja na tym sie nic nie znam ... no ale mi tylko chodzi żeby sobie pograć w Bf3 na duuzych mapach żeby się nie ścinało na obojętnie jakich detalach ...

Sprzedaja ja w tak niskiej cenie bo 1gb 7850 wyszly z produkcji i jest tzw wietrzenie magazynow. Jezeli chcesz przeplacic to bierz 7790 albo gtx 650ti.

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sprzedaja ja w tak niskiej cenie bo 1gb 7850 wyszly z produkcji i jest tzw wietrzenie magazynow. Jezeli chcesz przeplacic to bierz 7790 albo gtx 650ti.

 

yhym czyli moge kupić ją normalnie i bd mógł grać na jakich detalach na bf ?

 

Pozostaje pytanie czy bd pasować pod moją płytę główną ???

Opublikowano

Po cholerę się pytasz, skoro to logiczne? Chyba tylko, żeby pochwalić się sprzętem .

Pytam nie dla szpanu tylko na ilu FPS pójdzie a poza tym nie bądź taki mądry bo ty w Elicie ? Jak na zachowanie to powinieneś być w dnie a nie w Elicie

f3d88a5d0_ahpaann.png

Opublikowano

yhym czyli moge kupić ją normalnie i bd mógł grać na jakich detalach na bf ?

 

Pozostaje pytanie czy bd pasować pod moją płytę główną ???

Na 100% bedzie pasowac chyba ze masz zlacze AGP ;)

7850 daje rade z bf3 na ultra w full hd w ~60fps

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Na 100% bedzie pasowac chyba ze masz zlacze AGP ;)

7850 daje rade z bf3 na ultra w full hd w ~60fps

 

Jak mam to sprawdzić jakie mam złączna ?

I czy Jakies DDR? też ma na to wpływ ?

 

AGP wiem co to jest , ale karty graficzne mają różne wejścia i niektóre nie pasują do danych Płyt głównych

Wiem ale jestem pod tym względem kaleką i niezbyt sie znam ...

Opublikowano

Na 100% bedzie pasowac chyba ze masz zlacze AGP ;)

7850 daje rade z bf3 na ultra w full hd w ~60fps

 

 

Yyy

Co to jest Za karta, z ciekawości szukałem na internecie coś o tej karcie i nie zbyt jest dobra jak piszesz http://pclab.pl/art51253-19.html tutaj wystarczy poczytać , pc pisze że na FULL bez ultra jedzie w 43Fps Nie 60

A Co do Club3D Radeon HD 7790 13 Series 1GB to będzie okolo 35 fps w bf3 przy 1920x1080 , ustawieniach ultra antyaliasingu x16 i msaa 4x i jest tańszy

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

  • Procesor i5 3350p 3,1 GHz

Karta graficzna club3d ati radeon hd 7870 xt tahiti

System operacyjny Windows 7

Ilość ram 6GB

Zasilacz. silentiumpc deus g1 500w

Opublikowano

Yyy

Co to jest Za karta, z ciekawości szukałem na internecie coś o tej karcie i nie zbyt jest dobra jak piszesz http://pclab.pl/art51253-19.html tutaj wystarczy poczytać , pc pisze że na FULL bez ultra jedzie w 43Fps Nie 60

A Co do Club3D Radeon HD 7790 13 Series 1GB to będzie okolo 35 fps w bf3 przy 1920x1080 , ustawieniach ultra antyaliasingu x16 i msaa 4x i jest tańszy

 

Dobrze mówisz z tą kartą graficzną ta jest lepsza

 

 

Na 100% bedzie pasowac chyba ze masz zlacze AGP ;)

7850 daje rade z bf3 na ultra w full hd w ~60fps

 

Zadzwoniłem do kuzyna co pracuje w cd action powiedział mi że ta 7850 ssie , to co powiedziałeś na temat wymagań to jest gó*wno prawda i nie wiesz co to jest "Taktowanie rdzenia" , powiedział mi żebym zamówił "Club3D Radeon HD 7790" bo jest tania i dużo lepsza i podkręci mi ją dosyć trochę bardziej

 

"7850 daje rade z bf3 na ultra w full hd w ~60fps" Daje rade ledwo 40fps na WYSOKICH nie ultra w dodatku bez msaa i ultra antyaliasingu

a 7790 daje 38FPS(podkręcona 45) na ULTRA Full HD z full UA i msaa

 

reasumując nie warto kupować tego co ty poleciłeś bo to gówno :)

Opublikowano

-Acer Aspire V3-771G

-Intel Core i5-3210M 2.5 GHz with Turbo Boostup to 3.1 GHz

-NVIDIA GeForce GT 630M

-17,3"+ LED LCD

-8 GB DDR3 Memory i 1000 GB HDD

-6-cell Li-ion battery

-Acer Nplify 802. 11a/g/n + BT4.0

-Windows 8

Opublikowano

2Up . Po tym co napisałeś to widzę jak się na tym znasz i twój wyimaginowany kuzyn ale spoko . Ten fragment mnie rozjebał naucz się pisać i konstruować zdania .

"bo jest tania i dużo lepsza i podkręci mi ją dosyć trochę bardziej" Widać jak się zna ...

bf3_oc.png

Żałuje że nie można zmienić nazwy .

Opublikowano

 

Nowy temat stworzony dla tych, którzy mają wątpliwości czy pójdzie im Battlefield.

Co potrzebujemy aby wam powiedzieć?

  • Procesor
  • Karta graficzna
  • System operacyjny
  • Ilość ram
  • Zasilacz.
KAŻDY post, który nie jest pytaniem "Czy mi pójdzie", lub nie jest odpowiedzią 'tak/ nie', będzie karany.

Osobiście tego dopilnuję.

Wchodzi od dziś.

 

-Acer Aspire V3-771G

-Intel Core i5-3210M 2.5GHz with Turbo Boost up to 3.1 GHz

-NVIDIA GeForce GT 630M

-17,3" HD+ LED LCD (nie wiem czy to ważne)

-8 GB DDR3 Memory i 1000 GB HDD

-6-cell Li-ion battery

-Windows 8

To chyba wszystko czego potrzeba :)

PS

Czy jeżeli pójdzie mi trójka to czy czwórka też odpali ???

Opublikowano

2Up . Po tym co napisałeś to widzę jak się na tym znasz i twój wyimaginowany kuzyn ale spoko . Ten fragment mnie rozjebał naucz się pisać i konstruować zdania .

"bo jest tania i dużo lepsza i podkręci mi ją dosyć trochę bardziej" Widać jak się zna ...

bf3_oc.png

 

 

To że jesteś w takim położeniu rodzinny że jedyne co twoja rodzina robi to kradnie albo Leminguje to nie moja wina :)

 

poza tym tak to napisałem, a że jesteś ułomny(pewnie jak reszta twojej rodziny :) ) mnie nie interesuje :)

więc pzdr :)

Opublikowano

Oj dziecko dorośniesz to może nabierzesz szacunku do ludzi a na razie szpanuj sobie ludźmi których nie ma .

 

1. Skąd ty możesz wiedzieć czy kogoś mam czy kogoś nie mam ?

2. Jak już powiedziałem to że ty nikogo nie masz nie znaczy że ktoś nie ma ;d

3. Nie nazywaj mnie dzieckiem bo ty pewnie masz z 14lat ;d

Opublikowano

1. Skąd ty możesz wiedzieć czy kogoś mam czy kogoś nie mam ?

2. Jak już powiedziałem to że ty nikogo nie masz nie znaczy że ktoś nie ma ;d

3. Nie nazywaj mnie dzieckiem bo ty pewnie masz z 14lat ;d

1 . Gdybyś na prawdę miał kogoś kto się na tym zna nie pisał byś takich głupot .

2. Rzeczywiście nie mam dziadka i babci ale z resztą w porządku .

3. Mówiąc że mam 14 lat pewnie sam tyle masz i dlatego na końcu napisałeś ";d" .

Żałuje że nie można zmienić nazwy .

Opublikowano
  • Procesor - Intel® Core i5-3300 CPU @ 3.00GHz (4 rdzienie)
  • Karta graficzna - NVIDIA GeForce 8800 GT
  • System operacyjny - Windows 7 Ultimate
  • Ilość ram - 8GB
  • Zasilacz. - 500 W

 

Opublikowano

1 . Gdybyś na prawdę miał kogoś kto się na tym zna nie pisał byś takich głupot .

2. Rzeczywiście nie mam dziadka i babci ale z resztą w porządku .

3. Mówiąc że mam 14 lat pewnie sam tyle masz i dlatego na końcu napisałeś ";d" .

 

Wiesz co , ja rozumiem że jest SUPER pewnie 2m wzrostu wszystko wiesz itp itd...

Ale gó*wno mnie interesuje twoje zdanie :) i co ty sobie mówisz , może sie dowartościowałeś teraz że napisałeś takie głupoty :)

 

Kończę z tobą rozmowę bo tylko robię spam na temacie który nie jest do tego przeznaczony i zniżam się do twojego poziomu a ty sobie bijesz posty na flamwar -,- więc pozdrawiam życia w twoim SUPER życiu :)

 

Ps. Pisze się "naprawdę" Razem :)

ps2 ;d jeżeli po czymś takim oceniasz wiek to błogosławie cie w twoim ciężkim życiu :)

Opublikowano

Czy pójdzie mi BF3?


Chodzi o detale ULTRA.



  • Procesor amd fx-6300 3.5ghz
  • Karta graficzna gigabyte geforce GTX 660 oc 2gb ddr5 pci-e
  • System operacyjny Windows 8
  • Ilość ram 4gb
  • Zasilacz. ocz corexsrteam 500w sli
Opublikowano

 

Czy pójdzie mi BF3?

Chodzi o detale ULTRA.

  • Procesor amd fx-6300 3.5ghz
  • Karta graficzna gigabyte geforce GTX 660 oc 2gb ddr5 pci-e
  • System operacyjny Windows 8
  • Ilość ram 4gb
  • Zasilacz. ocz corexsrteam 500w sli

 

Bez Problemu pograsz na Ultra

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

Ujdzie Medium/HIGH albo ULTRA? Żeby dało się wygodnie grać z dużą ilością FPSów

intel i5 2400 3,1 ghz

460gtx 1gb

4gb ram

win 7 pro 64bit

zasilacz ocz stealthxstream 500w

Opublikowano

-Acer Aspire V3-771G


-Intel Core i5-3210M 2.5 GHz with Turbo Boostup to 3.1 GHz


-NVIDIA GeForce GT 630M


-17,3"+ LED LCD


-8 GB DDR3 Memory i 1000 GB HDD


-6-cell Li-ion battery


-Acer Nplify 802. 11a/g/n + BT4.0


-Windows 8


Na YouTube widziałem,że niby idzie na Medium ale nie wiem czy to prawda.


Opublikowano

 

-Acer Aspire V3-771G

-Intel Core i5-3210M 2.5 GHz with Turbo Boostup to 3.1 GHz

-NVIDIA GeForce GT 630M

-17,3"+ LED LCD

-8 GB DDR3 Memory i 1000 GB HDD

-6-cell Li-ion battery

-Acer Nplify 802. 11a/g/n + BT4.0

-Windows 8

Na YouTube widziałem,że niby idzie na Medium ale nie wiem czy to prawda.

Na testy YT się nie patrzy.

461151420292002410470.png
Opublikowano

  • Procesor: Intel i3 2100 (3,1GHz) ( 4 CPUs)

Karta graficzna NVidia GeForce GT610 1024MB

System operacyjny Windows 7 Professional 32-bitowy

Ilość ram 4096 RAM

Zasilacz. Nie ma

2a0c2mq.png

Opublikowano

 

  • Procesor: Intel i3 2100 (3,1GHz) ( 4 CPUs)
  • Karta graficzna NVidia GeForce GT610 1024MB
  • System operacyjny Windows 7 Professional 32-bitowy
  • Ilość ram 4096 RAM
  • Zasilacz. Nie ma

LOL, na pewno masz zasilacz.

Win 7 32 bity i 4 GB RAMu? Zainstaluj Win 7 64 bit

Słaba karta, wątpię abyś coś ugrał. BTW, ten twój i3 ma 2 rdzenie.

461151420292002410470.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...