Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Pójdzie Mi Battlefield 3 ?


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a zasilacz uciągnie jak podkręcę ?

450W troszku malo ale powinien uciagnac

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

  • Procesor : Intel Core i5 - 3300 ;/

Karta graficzna : Geforce GTX 650

System operacyjny : Win 8

Ilość ram : 8gb

Zasilacz.: O boshe..nie wiem dokładnie jaki ale wiem że 500W

2dhww8h.png


Opublikowano

 

  • Procesor : Intel Core i5 - 3300 ;/
  • Karta graficzna : Geforce GTX 650
  • System operacyjny : Win 8
  • Ilość ram : 8gb
  • Zasilacz.: O boshe..nie wiem dokładnie jaki ale wiem że 500W

Gotowiec ? :E

Low/medium pograsz, aczkolwiek GPU to kitu jest.

Opublikowano

AMD Athlon II X2 250;

Gigabyte GA-78LMT-S2P;

SAPPHIRE Radeon HD 7750 1GB

RAM 4 GB

Corsair VS Series 450W

Rozdzielczość 1360x768

Medium?

461151420292002410470.png
Opublikowano

To po podkręceniu pójdzie na medium?

Zależy, co uważasz za komfortową rozgrywkę.

Poniżej 45FPS bym w tej grze po prostu nie schodził. Daj takie ustawienia, jakie Ci zaoferują taką możliwość.

Opublikowano

  • Procesor:AMD Athlon II X2 240 2,8GHz

Karta graficzna: NVIDIA 9600GT

System operacyjny: Win Xp (wiem ze nie pojdzie na xp ale ogolnie sie pytam jakby byl 7)

Ilość ram: 4GB

Zasilacz:TakeMe 400W

Opublikowano

 

  • Procesor:AMD Athlon II X2 240 2,8GHz
  • Karta graficzna: NVIDIA 9600GT
  • System operacyjny: Win Xp (wiem ze nie pojdzie na xp ale ogolnie sie pytam jakby byl 7)
  • Ilość ram: 4GB
  • Zasilacz:TakeMe 400W

Nie wiem czy jest jakikolwiek sens brac sie za ta gre. Slaby proc + slabe gpu. Nawet po OC na low w 1280x1024 beda spadki podczas akcji

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

SAMSUNG R620 32 bit



Ram : 3 gb


Karta graficzna : Ati Mobility Radeon HD 4330


Procesor : Pentium® Dual-Core CPU T4300 2.10GHz - 2 rdzenie

 

 

co mógłbym zrobić aby bf sie nie scinal lub chociaz aby fpsy sie o troche powiekszyly

Opublikowano

SAMSUNG R620 32 bit

 

 

 

Ram : 3 gb

 

 

Karta graficzna : Ati Mobility Radeon HD 4330

 

 

Procesor : Pentium® Dual-Core CPU T4300 2.10GHz - 2 rdzenie

 

 

co mógłbym zrobić aby bf sie nie scinal lub chociaz aby fpsy sie o troche powiekszyly

Nic. Za sáby notebook i tyle.

Opublikowano
  • Procesor:Intel® Core™2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz
  • Karta graficzna:ATI Mobility Radeon HD 4570
  • System operacyjny:Windows 7 64x
  • Ilość ram:4GB
  • Zasilacz.:Nie wiem

 

Komputer to laptop.

Pytanie czy by w miare płynnie chodzilo mi w multi bo chce wybrac internet wlasnie pod gre na multi nieogarniam na moim zasilaczu W sa same V-ki

Chcialbym wiedziec ile tez na twoim rekomendowanym ustawieniu ile by mi fpsow wychodziło

Opublikowano

 

  • Procesor:Intel® Core™2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz
  • Karta graficzna:ATI Mobility Radeon HD 4570
  • System operacyjny:Windows 7 64x
  • Ilość ram:4GB
  • Zasilacz.:Nie wiem

 

Komputer to laptop.

Pytanie czy by w miare płynnie chodzilo mi w multi bo chce wybrac internet wlasnie pod gre na multi nieogarniam na moim zasilaczu W sa same V-ki

Chcialbym wiedziec ile tez na twoim rekomendowanym ustawieniu ile by mi fpsow wychodziło

Na Multi 10-15FPS ?

Nie pograsz na tym niestety.

Opublikowano

4 GB ram

Fortron HE-500 500W

Sapphire ATI Radeon HD7770 GHz Edition 1GB

AMD Phenom II Quad Core X4 Black Edition 965 AM3 BOX (3.4)

Win 7 64

 

Multi na hight pojdzie?

Tak, aczkolwiek jak pojawią się przycinki przy 32x32 to warto zmniejszyć niektóre opcje dla przyjemnej gry ;)

Opublikowano

 

SAMSUNG R620 32 bit



Ram : 3 gb


Karta graficzna : Ati Mobility Radeon HD 4330


Procesor : Pentium® Dual-Core CPU T4300 2.10GHz - 2 rdzenie

 

 

co mógłbym zrobić aby bf sie nie scinal lub chociaz aby fpsy sie o troche powiekszyly


Na twoim miejscu zasiegnol bym po nowy procesor. Nie mowie tu o i7 i5 tylko mozesz taki jak ja mam

Procesor: Itel Core Duo E8400 2rdzenie
1 rdzen 3.00GHz
2 rdzen 2.99GHZ

i ja na takim procku mam min 10 FPS max 50FPS ale i tak czasami mam scinki ale to juz wina mojej karty kraficznej :/

Opublikowano

 

 

Na twoim miejscu zasiegnol bym po nowy procesor. Nie mowie tu o i7 i5 tylko mozesz taki jak ja mam

 

Procesor: Itel Core Duo E8400 2rdzenie

1 rdzen 3.00GHz

2 rdzen 2.99GHZ

 

i ja na takim procku mam min 10 FPS max 50FPS ale i tak czasami mam scinki ale to juz wina mojej karty kraficznej :/

Wymien mobilnego procka na desktopowego C2D w lapku ... FUCK LOGIC ;_;

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

integra od intela nie pograsz

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

System: 8 64 bit
Mój procesor: AMD® A-Series A10-4600M 2,3 - 3,2 GHz
Moja Pamięć RAM: 8gb
Moja Karta Graficzna: AMD® Radeon HD 7670M + HD 7660G
Jest to laptop, więc cieżko określić zasilacz

Pójdzie na high?

Opublikowano

System: 8 64 bit

Mój procesor: AMD® A-Series A10-4600M 2,3 - 3,2 GHz

Moja Pamięć RAM: 8gb

Moja Karta Graficzna: AMD® Radeon HD 7670M + HD 7660G

Jest to laptop, więc cieżko określić zasilacz

 

Pójdzie na high?

Na high? to nawet na low nie bedzie plynnie ;)

f8f0635a115f3d6ec3a4e38fa1611935.png?136

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Rexio, na notebook to ja też potrafię wejść. Nie lubię tej gry, ponieważ jej wyniki są nieodpowiednie w porównaniu do innych parametrów komputera. Wiele osób na tej karcie graficznej gra na wysokich na 30 fps +. Chciałem aby ktoś ocenił parametry, a nie wszedł na strone i przekopiował...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...