Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Specjalnie Do Grania Na Hakah Na Insomni


Wlodziu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh gdybym wiedzial jak postawic srv na zew ip to bym o wiele lepszego srv dla was zrobil:D a kompa mam x2 lepszy od niego;d

 

12GB DDR3

Procek i7 [quad]

 

tyle wam starczy :P moze ss dla nie do wiarków :D

 

 

To zobacz na jakim kompie Stoji server Fantasymt2

 

Link daje do scren parametrów kompa

Prosze

 

Ps: Disanse grałeś może na s6 wojem body shinso ?

 

Ups 2 razy napisalem :((((((

^^ Kliknij tutaj w dól ^^



"Narodowiec, nie nazista. Prawdziwy Polak - nacjonalista! Czołem!"


CaM


  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

najs pc:D kurde;d ale i tak mam pro;d s6 czyli jaka nazwa bo nie lapie juz tych s.. xD

 

Grymuar ^

 

 

Engima gety itp ^^

^^ Kliknij tutaj w dól ^^



"Narodowiec, nie nazista. Prawdziwy Polak - nacjonalista! Czołem!"


CaM


Opublikowano

z tego co Art pisal na board.metin2.pl w temacie o tej waszej insomni sprawa jest juz zgloszona do GF a nastepnie bedzie zgloszona do odpowiednich organow :> strona glowna/grafika jest zywcem skopiowana z metin2.pl i chlopaczki ktorzy sa odpowiedzialni za ta insomnie beda mieli spore problemy

Opublikowano

Disanse®

 

jak co mogę ci dać GG do kumpla który morze ci zrobić/pomóc srver na zew (mi postawił i działało all :P )

Opublikowano

Wlodziu jestem pewny że nie zbanowali cię bo byłeśśś taki prooo jak ty to mówisz.

Jak to powiedziałeś że są afkowicze, Gm chodzi po królestwach i odrazu kicka.

Zapytam się jeszcze jaki nick miałeś?

doyou.gifdoyoui.png

userbar796471.gif

Opublikowano

Wlodziu jestem pewny że nie zbanowali cię bo byłeśśś taki prooo jak ty to mówisz.

Jak to powiedziałeś że są afkowicze, Gm chodzi po królestwach i odrazu kicka.

Zapytam się jeszcze jaki nick miałeś?

 

XinuM i respectxxx

 

Hmm to fajnie stoje sobie w m1 stoje sui podbiega siemka masz bana narka

tak samo konta nawet nie powiązane zbanował sklep bufa i respecta tak samo

 

z tego co Art pisal na board.metin2.pl w temacie o tej waszej insomni sprawa jest juz zgloszona do GF a nastepnie bedzie zgloszona do odpowiednich organow :> strona glowna/grafika jest zywcem skopiowana z metin2.pl i chlopaczki ktorzy sa odpowiedzialni za ta insomnie beda mieli spore problemy

 

Smiać mi sie chce ^^

1. Pliki są Chińskie wiec gf może sobie popisać Pliki chińskie są legalne

2. Zobacz sobie to co maja na samym dole strony dzięki temu mogą normalnie korzystać z szablonu stronki metin2.pl chodzi mi o stronke Insomni

3. Jedynie zaco mogą się przyczepić to za clienta bo to jest polski metek i w nim duzo pozmieniane to tyle ^^

 

 

Ps: Adix niby jak mu zrobi na zwe ip bez zew ip ...

^^ Kliknij tutaj w dól ^^



"Narodowiec, nie nazista. Prawdziwy Polak - nacjonalista! Czołem!"


CaM


Opublikowano

NIE GRAJCIE NA CHEATACH!!! NAUCZCIE SIĘ GRAĆ BEZ CZITÓW BO TAKA GRA JEST BEZ SENSU NIE SĄDZICIE?

Posty:

10 [X]

50 [ ]

100 [ ]

200 [ ]

300 [ ]

400 [ ]

500[ ]

600[ ]

700[ ]

 

 

thx za 10% :/ ;/

Opublikowano
NIE GRAJCIE NA CHEATACH!!! NAUCZCIE SIĘ GRAĆ BEZ CZITÓW BO TAKA GRA JEST BEZ SENSU NIE SĄDZICIE?

 

tyle że to Forum o Hax więc Wyjdź!!! jak twierdzisz że to bez sensu :P

Opublikowano

XinuM i respectxxx

 

Hmm to fajnie stoje sobie w m1 stoje sui podbiega siemka masz bana narka

tak samo konta nawet nie powiązane zbanował sklep bufa i respecta tak samo

 

 

 

Smiać mi sie chce ^^

1. Pliki są Chińskie wiec gf może sobie popisać Pliki chińskie są legalne

2. Zobacz sobie to co maja na samym dole strony dzięki temu mogą normalnie korzystać z szablonu stronki metin2.pl chodzi mi o stronke Insomni

3. Jedynie zaco mogą się przyczepić to za clienta bo to jest polski metek i w nim duzo pozmieniane to tyle ^^

 

 

Ps: Adix niby jak mu zrobi na zwe ip bez zew ip ...

Za clienta to tez nie maja jak sie przyczepic jest po polsku ale client jest ich własny na polskim cliencie nie ma atlantydy itp dodania 6-7 bonu i zmiany a tu wszystko to jest

bdccLsFwED.png

Opublikowano

Za clienta to tez nie maja jak sie przyczepic jest po polsku ale client jest ich własny na polskim cliencie nie ma atlantydy itp dodania 6-7 bonu i zmiany a tu wszystko to jest

Poczytaj dokładnie co napisałeś i regulamin gf ^^

Oni maja prawa autorskie a jeśli się łączysz przez ich clienta to łamiesz ich regulamin i się mogą przyczepić

hmm co z tego ze dodali coś ale i tak to wszystko opiera się o metka pl ^^

Samo to ze zmienili ip z polskiego na ich serva

 

Ps: Adix Można mieć Stale i zmienne zew ip i tak samo stale i zmienne wew ip :))

^^ Kliknij tutaj w dól ^^



"Narodowiec, nie nazista. Prawdziwy Polak - nacjonalista! Czołem!"


CaM


Admin Cienia
Opublikowano

Zamykam bo niektórzy robią takiego spama że chuj a nie chce dawać warna 20 osobom.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...