Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|| Reddy UHC || Serwer tylko dla dojrzałych graczy. || Pokaż swoje możliwości, zabij wszystkich graczy na serwerze i wygraj! || Serdecznie zapraszamy!


Ex?

Rekomendowane odpowiedzi

Znawca
Opublikowano

 

Nick w MC: alvin11pl

 

Twój wiek: 16

 

kilka zdan o sobie: Jestem bardzo spokojny ciezko mnie wyprowadzic z rownowagi xD nie lubie gdy ktos dyktuje mi moje zycie wtedy potrafie sie zirytowac :) a tak to lubie kontakt z ludzmi. Gram w gry typu minecraft cs 1.6 metin2 skonczylem gimbaze i mam zamiar wybrac sie do technikum informatycznego :> ortografia u mnie na wysokim poziomie lecz nie stawiam przecinkow i kropek bo mi sie nie chce :> i nie pisze ę,ż,ź,ć,ń,ł,ą itd. pisze podanie z nadzieja ze sie dostane :P

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: poniewaz zawsze lubie szukac czegos nowego a ten serwer jest niepowtarzalny

Ile będziesz grał?: od startu do konca dziennie postaram sie posiedziec ponad 5h :>

I Have Minecraft premium, team speak 3 and microphone

 

Podanie oczywiście zaakceptowane! :)

 

 

1 lipca, dzień 1.6, więc kiedy serwer startuje ? :)

 

Serwer wystartuje gdy wyjdzie Bukkit na wersję 1.6. ;)

PS. Minecraft 1.6 jeszcze nawet nie wyszedł. :P

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w MC: Xhyper
Twój wiek: 15
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Myślę że gra na tym serwerze będzie przyjemna i zabawna, uważam że ten typ rozgrywki przypadnie mi do gustu ;)

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Bartek, w tym roku skończyłem 2 klasę gimbazjum. W premium minecraft od 27 Sierpnia 2011r. Dobrze ogarniam grę, jestem wyluzowany :)
Ile będziesz grał?: Dopóki mi się nie znudzi :)

Znawca
Opublikowano

 

Nick w MC: Xhyper

Twój wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Myślę że gra na tym serwerze będzie przyjemna i zabawna, uważam że ten typ rozgrywki przypadnie mi do gustu ;)

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Bartek, w tym roku skończyłem 2 klasę gimbazjum. W premium minecraft od 27 Sierpnia 2011r. Dobrze ogarniam grę, jestem wyluzowany :)

Ile będziesz grał?: Dopóki mi się nie znudzi :)

 

Podanie przyjęte. :)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

 

Nick w MC: ApoxPL

Twój wiek: 13

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Chcę przetestować się w pvp.

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Franek moje hobby to sporty walki, mam własny zespół, gram w Minecraft od Bety 1.3, mam premium.

Ile będziesz grał?: Głównie w weekendy.

 

Podanie odrzucone.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

PODANIE KOLEGI - NO PREMIUM.

Nick w MC: Vatovy
Twój wiek: 13
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Lubię serwery hardcore. A, że to jest jeszcze lepszy tryb..

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Andżej ( Andrzej ). Mam 13 lat i lubię gry komputerowe. Najbardziej lubię gry typu FPS, ale Minecraft to jedna z Sandboxowych gier która mi sie podoba.
Ile będziesz grał?: Do mojego padnięcia bądź upadku serwera

Znawca
Opublikowano

Minecraft 1.6 jest a bukkit ?

 

Możesz sobie sprawdzać co jakiś czas czy jest bukkit 1.6:

http://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/

 

 

 

PODANIE KOLEGI - NO PREMIUM.

Nick w MC: Vatovy

Twój wiek: 13

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Lubię serwery hardcore. A, że to jest jeszcze lepszy tryb..

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Andżej ( Andrzej ). Mam 13 lat i lubię gry komputerowe. Najbardziej lubię gry typu FPS, ale Minecraft to jedna z Sandboxowych gier która mi sie podoba.

Ile będziesz grał?: Do mojego padnięcia bądź upadku serwera

 

Podanie przyjęte.

 

Jeszcze tylko 3 osoby i zamykamy rekrutację!

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

jest szansa ze dzisiaj bedzie ten bukkit ?

 

Dzisiaj na pewno nie wyjdzie.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick w MC: Mrostry0407
Twój wiek: 15
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Bo śnieg

Kilka zdań o sobie: Wojciech. 15 Lat. Opolskie. Śnieg. Mam Tsa.

Ile będziesz grał?: Ile mogę.

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Znawca
Opublikowano

 

Nick w MC: Mrostry0407

Twój wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Bo śnieg

Kilka zdań o sobie: Wojciech. 15 Lat. Opolskie. Śnieg. Mam Tsa.

Ile będziesz grał?: Ile mogę.

 

Chyba sobie żarty robisz, podanie odrzucone.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick w MC: Grzywa_3 bocie
Twój wiek: Wiesz ile mam. >_>
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Bo grałem już na twoich serwerach od 2 sezonu, i lubię serwery tego typu.

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Damian, resztę znasz.

Ile będziesz grał?: Do póki nie dostane bana.

Ps: Piszę tylko dlatego to podanie bo nie mogę Cie odblokować na skajpaju. :c

Znawca
Opublikowano

 

Nick w MC: Grzywa_3 bocie

Twój wiek: Wiesz ile mam. >_>

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Bo grałem już na twoich serwerach od 2 sezonu, i lubię serwery tego typu.

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Damian, resztę znasz.

Ile będziesz grał?: Do póki nie dostane bana.

Ps: Piszę tylko dlatego to podanie bo nie mogę Cie odblokować na skajpaju. :c

 

Podanie przyjęte.

 

EDIT: Masz na imię Damian?! :O

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick w MC:Gienek
Twój wiek:15 lat
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?:Bo chce sprobowac grania na Hard i sprawdzic swoj skill PVP

Kilka zdań o sobie:Zachowuje sie kulturalnie, nie przeklinam, lubie pograc dla zabawy

Ile będziesz grał?:Az zabije wszystkich :D

Znawca
Opublikowano

Uwaga! Jest już Bukkit na 1.6.1! Start serwera dzisiaj o godzinie 12:30! Jeśli komuś nie będzie pasowała godzina, proszę o dostarczenie mi tej informacji na PW!

 

Pozdrawiam

 

Rekrutacja OFF aż do następnej edycji.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick w MC: BialyPL
Twój wiek: 15
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: , ponieważ bardzo mi się podoba ten pomysł.

Kilka zdań o sobie: Lubie informatykę i minecrafta.
Ile będziesz grał?: Jak najdłużej.

Nie mam Premium.

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Znawca
Opublikowano

 

Nick w MC:Gienek

Twój wiek:15 lat

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?:Bo chce sprobowac grania na Hard i sprawdzic swoj skill PVP

Kilka zdań o sobie:Zachowuje sie kulturalnie, nie przeklinam, lubie pograc dla zabawy

Ile będziesz grał?:Az zabije wszystkich :D

 

Podanie przyjęte, już nie sprawdzam żadnych podań aż do następnej edycji która nastąpi gdy ktoś wygra.

 

Uwaga! Nowe IP: ReddyUHC.tk:56663

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick w MC: DavidoskiPL

Twój wiek: 16

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Fajny plugin ;)

 

Kilka zdań o sobie: Posiadam imię. Moje imię brzmi Dawid. Dawno nie grałem w minecrafta.

Ile będziesz grał?: Aż mi się znudzi :)
Już mi się odechciało pisząc to podanie..

 

PS. Że Hę?!

Reddy UHC, nie tak jak inne "świetne" serwery które żyją max. miesiąc jest oryginalnym serwerem

Opublikowano

Nick w MC: Mrostry0407 - Pirat
Twój wiek: 15
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Zaciekawił mnie oryginalny pomysł na UltraHardcore.
Kilka zdań o sobie: Mam 15 lat, na imie Wojciech. Pochodzę z Województwa Opolskiego, skończyłem 2 gim.
Ile będziesz grał?: Aż do śmierci

 

Add me maybe

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Znawca
Opublikowano

@UP Zostaniecie dodani gdy wystartuje nowa edycja.

 

A ja przypominam:

 

Uwaga! Nowe IP: ReddyUHC.tk:56663



Ech... Otwarcie może się troszeczkę spóźnić gdyż Craftserve jeszcze nie zaktualizowało silników...

@UPDATE: Otwarcie niestety przesunięte na godzinę 13:00+ :/ Mam nadzieję, że Craftserve się pośpieszy...

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Ech... Dalej silnika nie ma... -,- Wszystko już gotowe, a Craftserve nawet nie umie dodać nowego silnika... Wynagrodzę wam to jakoś.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...