Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Znamy już prezent za 1mln lajków na FB!


Torezz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze jedna prośba, podajcie link do oficjalnej strony NFS World Ruskich, bo szukałem a nie znalazłem.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Będzie za free, wystarczy że się zalogujesz na ich stronie i wpiszesz kodzik, a potem odbierzesz samochód u dilera.

 

Wiszą, wiszą, niedługo powinni dać.

czyli możemy czekać na 3kody?:D

 

ps. dajcie linka do fb rus

1371897076-U387138.png



Pomogłem?



Daj+


Opublikowano

Ja mam pytanie mam 2 kierowcow na 1 koncie to czy jak odbiore lambo na 1 kierowcy to na drugim juz nie moge ? a jak moge to jak :p

 

czyli możemy czekać na 3kody?:D

 

ps. dajcie linka do fb rus

Tak na lambo za 1 mln like oraz 2 od ruskich

Opublikowano

Jeszcze jedna prośba, podajcie link do oficjalnej strony NFS World Ruskich, bo szukałem a nie znalazłem.

vk.com/nfsw_ru - łatwa do zapamiętania.

 

@up: Możliwe będzie odebranie tylko JEDNEJ Miury, czyli na 2 kierowcy nie będziesz mógł, chyba że znowu coś zepsują.

Opublikowano

Proszę o niespamowanie w tym temacie, bo będę go musiał zamknąć, czekajcie cierpliwie na kod, powinien pojawić się na dniach.

 

Co do tematu to fajna niespodzianka, że dadzą wersję Concept, dopiero co wprowadzaną do gry, dobre i to.

 

PS. Podepnę temat do czasu ukazania się kodu, by wszyscy widzieli.

Opublikowano

Wszycy się teraz napalili a i tak kod będzie pewnie w poniedziałek... :(

Sądzę, że kod będzie jutro rano :P zobacz ile już jest lajków.

 

/Finn, bardzo dziękuję za podpięcie tematu, temat zaktualizuję jeśli tylko pojawi się kod.

 

Jeśli macie jakieś pytania to zadawajcie je na priv, a nie w temacie - napewno odpowiem.

Opublikowano

Aktualnie jest już 998.717 tysięcy lajków i ciągle rośnie za jakieś 4-5h powinno wybić milion lajków.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Nie pamiętacie już jak było z suprą?W sobote wbite a w pon. dali.

No to jeżeli nam nie dadzą Od razu tylko w poniedziałek, będziemy dawać unlajki i niech sobie sami zbierają ;).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Jeszcze raz proszę NIE SPAMOWAĆ w temacie, jeśli macie pisać coś, co nic nie wnosi do tematu to uprzejmie proszę zachować to dla siebie. Kod, tak czy tak będzie więc nie ma sensu dyskutować KIEDY się pojawi.

 

@down ... proszę Cię, wytrzymajcie do tego poniedziałku bez spamu.

Opublikowano

Tak jak mówiłem,kod na początku przyszłego tygodnia :)

A skąd wiesz co ?, może się zmienili i dadzą dziś a nie w poniedziałek, albo może nie pracują w weekend to by wszystko wyjaśniało.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

1 Mln jest!, udało nam się wbić, teraz czekać na kod :)

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Kod będzie najprędzej w Poniedziałek...

Tak pisali na twitterze :)

<span style="font-family: lucida sans unicode" ,="" 'lucida="" grande',="" sans-serif'="">Handluję tosterami, mikrofalówkami oraz wodą w proszku.

Opublikowano

Ja jebe ludzie ogarnijcie ! Za chwile tu orgie nfsową zrobicie xD Jak go wrzucą to się tu znajdzie. Ja rozumiem, ze hormony, wzwody i wgl. bo "MIURAAA!!! ja Cię lofffffciam <3 ojoj", ale kurwa bez przesady...

DARKVENOM22.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...