Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6] [NewSurvival na Modach] [Unikat] [24/7] [NoPremium&NoWhiteList] LostLands - Żyjemy z pasją do gier!


KAMIKADZEKKS

  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz odp.

    • Nie gram, jednak zagram na pewno!
      33
    • Gram i jest extra!
      7
    • Gra?em na poprzednich i zagram tera!
      3
    • EPICKI !
      5
    • Do dupy!
      19
    • Wszystko okej, jednak co? mo?e na YouTube przyda?oby si? zrobi?
      2
    • Poprawcie par? rzeczy, a ogólnie jest OK
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej przerpraszam jeżeli przeszkadzam ale jak włąńczam link do pobrania paczki to wyskakuje mi w przeglądarce nie można odnaleść

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nightingale po części się z Tobą zgadzam, lecz metalurgy dodaje nieco uroku grze. Gra się tak szybciej nie nudzi. A na dodatek mamy więcej zbrój,broni itp. dzięki temu.

Opublikowano

Dostaliśmy następne wieści

 

Update nr. 2: pamięć RAM wymieniona, wykonamy restart

maszyny oraz testy działania nowej konfiguracji (szacowany czas: 15-20

minut)

 

Już wszystko działa!

Zapraszamy!

 

trzeba premium mieć? :L

 

Nie, nie potrzeba!

Opublikowano

Co oznacza XMS i XMX w luncherze?

PS. O co chodzi z błędem gdy chce włączyć mc. A Java Exception has occurred?;x

Opublikowano

Byle jaką, hmm sam miałem ostatnio taki błąd zaraz napiszę do twórcy launchera może on zna odpowiedź.

Opublikowano

Co oznacza XMS i XMX w luncherze?

 

Ile 'RAM' przeznaczasz na Minecrafta

Polecam zostawić domyślnie, tak jak jest od razu przy jego ściągnięciu.

Opublikowano

Maxiumus czy już cos wiadomo niecierpliwię się tak, ponieważ chciałbym Sobie już pograć.; P

 

Już wszystko działa; )

Pozdrawiam

Opublikowano

Nadal nic, jeżeli pobrało ci paczkę mozesz wejść do appdata/lostlands.pl/.minecraft/ i skopiować całą zawartość z tamtąd i wkleić ją do .minecraft i odpalić zwykłym launcherem bo być może to wina launchera. Jeszcze dzisiaj się to wyjaśni..

Opublikowano

Zapraszamy, zapraszamy. Wszystko już działa poprawnie.

Strona oraz forum także, musiałem wszystko skonfigurować na nowo, ale nic nie straciliśmy ;)

Opublikowano

Pragnę dodać do błędu który wyskakiwał jednemu z urzytkowników przy uruchamianiu minecrafta launcherem, chodzi mi o ten błąd "A Java Exception has occurred" jest on wywołany czasowymi ścinami launchera. Należy uruchomić launcher od nowa i spróbować jeszcze raz. Jeżeli to nie pomoże trzeba wejść do %appdata%/lostlands.pl/bin/ i usunąć minecraft.jar.

Opublikowano

Trwa przebudowa clienta oraz przenoszenie serwera na lepszą maszynę. Dzisiaj będzie dostępny serwer o 50 slotach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...