Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak zrobić złoto?


Bodzio230000000

Rekomendowane odpowiedzi

Nowicjusz
Opublikowano

Nie istnieje żaden hack na złoto.

Żeby stworzyć złoto musisz mieć połączenie z bazą,w co wątpie żebyś miał.

Jeśli chodzi Ci jednak jak wydropić gold w grze,to bijąc mobki.

Na niższych levelach najlepiej na duszach w egeha.

Opublikowano

Zbierasz kamienie weber lub któreś z tych, kupujesz u handlarza w Juno któreś rolki (będzie nazwa taka jak kamyków) i robisz. (Nie pamiętam nazw )

Opublikowano

Zbierasz kamienie weber lub któreś z tych, kupujesz u handlarza w Juno któreś rolki (będzie nazwa taka jak kamyków) i robisz. (Nie pamiętam nazw )

jak bys mogl dokladniej to bym byl wdzieczny

 

 

 

Edit temat do zamkniecia juz wiem :)

Kopiemy kamienie los i u rzemiesnika to zmieniamy :)

Opublikowano

jak bys mogl dokladniej to bym byl wdzieczny

 

 

 

Edit temat do zamkniecia juz wiem :)

Kopiemy kamienie los i u rzemiesnika to zmieniamy :)

 

Mogła* -.-

Lepiej kupić zwoje u handlarza, no ale jak kto woli.

Opublikowano

Nie istnieje żaden hack na złoto.

Żeby stworzyć złoto musisz mieć połączenie z bazą,w co wątpie żebyś miał.

Jeśli chodzi Ci jednak jak wydropić gold w grze,to bijąc mobki.

Na niższych levelach najlepiej na duszach w egeha.

Jeżeli dobrze manipulijesz silnikiem gry, w tym przypadku Engine.dll to możesz wiele żeczy, w tym także hack na gold.

buu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...