Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtraCraft ! Powracamy na survival + frakcje ! [2edycja][stare vipy][Glowy graczy][Other drops]


denis6300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze raz zapraszam ;3



Serwer jest do dupy i to sporo ludzi przyzna ciekawe jak po jednym dniu serwa ludzi w diax set enchant chodza pewnie koledzy admina

Serwa brono dziecie które sie mało co znaja na MULTIPLAYER pewnie dostali eq i gadają że serwer spoko pozdrawiam

I NIE POLECAM !!!

Ludzie graja dniami na te sety ...

Opublikowano

Nie polecam serwera. Administracja to zwykłe dzieciaki. Spawn beznadziejnie skopiowany. Pluginy nie są dobrze skonfigurowane.

 

Pewnie teraz poleci hejt od założyciela, który myśli, że zrobił zajebisty serwer :p

Opublikowano

Nie polecam serwera. Administracja to zwykłe dzieciaki. Spawn beznadziejnie skopiowany. Pluginy nie są dobrze skonfigurowane.

 

Pewnie teraz poleci hejt od założyciela, który myśli, że zrobił zajebisty serwer :P

 

Bo bana dostałeś? Jak myślisz że jestem dzieckiem to zapraszam na skype. Rozwieje twoje wątpiwości.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

@up

 

Mam 17 lat dzieciaczku -.-.

A to jakie gry lubie to cie gówno powinno obchodzić, tym pokazałeś jaki jesteś dorosły.

 

Żegnam.

//Mamy od tego dział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...