Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtraCraft ! Powracamy na survival + frakcje ! [2edycja][stare vipy][Glowy graczy][Other drops]


denis6300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg ExtraCraft



informacje2.png



strzalka.gifTYP: Surv + frakcje


strzalka.gifSloty: 50


strzalka.gifIP: s2.crafthost.pl:26471


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie




Administracja4.png



pluginy2.png
35



InformacjeDOT2.png
Informacje o vipie pod /vip.

Informacje o dropach pod /drop.
Vip kosztuje 7.38/msc.

Po zabiciu gracza dostaję się jego głowę !

Rekrutacja : 0ff.



Strona serwera :

http://extracraft.dhw.com.pl/index.html



//Mamy od tego dział.

Opublikowano

SUPER SERWER!

Ogar Admini

Spawn troch z Hardcora ale mniejszy i ma pare dodatkow! :)

Gracz 7/10 :)

Male Problemy z frakcjami ale da sie ogarnac

Spoko admin!

POLECAM SERWER Z CALEGO SERCA!!!

 

 

 

Pozdrowienia od SnowMan!

Opublikowano

Nie polecam najgorszy na jakim grałem nawet pluginy są z paczki

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano

-Admin banuje za wyrażenie opinii: "Widziałem lepsze serwery"
-Wymądrza się.
-Spawn inspirowany z Serwera Hardcore, tylko że dużo mniejszy, żałosne.
-Pluginy z paczki, słabo skonfigurowane (Problemy z claimem gildii)

-Admin myśli że jego serwer jest najlepszy na świecie.
+Fanpage
+W miarę ogar admin, gdyby nie to bezpodstawne banowanie :P

3/10, byłoby wyżej gdyby nie zbanowanie mnie -,-

Opublikowano

Piotrek chyba byłeś zbyt dobry . tego serwera się nie da ocenić

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano

Możliwe że byłem akurat zdenerwowany.

 

Jest takie coś jak forum > Prośby o odbanowanie [unBan].

 

Myślę że wszystko dałoby się załatwić pokojowo.

 

Ale jak wybrałeś taką drogę to... powodzenia.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Piszesz tak bo admin ci nie chcial dac prot 4 :)!

HAhahaha, a ty piszesz tak bo nie masz dobrej wymówki.

 

 

Możliwe że byłem akurat zdenerwowany.

 

Jest takie coś jak forum > Prośby o odbanowanie [unBan].

 

Myślę że wszystko dałoby się załatwić pokojowo.

 

Ale jak wybrałeś taką drogę to... powodzenia.

Ja rozumiem, nikt nie jest idealny, ale mimo wszystko uważam że jako admin należy zachować się jak na admina przystało i wykonywać swoją robotę honorowo, a nie "akurat byłem zdenerwowany". Dałoby się załatwić pokojowo, ale czy banując mnie praktycznie bezpodstawnie zachowałeś się "pokojowo" ? Upomniałeś mnie ? Nie, odrazu zbanowałeś.

Opublikowano

Dostaliście bana na serwerze, już piszecie że serwer żałosny. Dostaliście bana za nieprzestrzeganie regulaminu, więc nawet nie macie prawa mieć pretensji do admina. Gratuluje intelektu 10 latki, takich ludzi jak wy nam na serwerze nie trzeba.

Opublikowano

@up racja :)!



HAhahaha, a ty piszesz tak bo nie masz dobrej wymówki.

 

 

Ja rozumiem, nikt nie jest idealny, ale mimo wszystko uważam że jako admin należy zachować się jak na admina przystało i wykonywać swoją robotę honorowo, a nie "akurat byłem zdenerwowany". Dałoby się załatwić pokojowo, ale czy banując mnie praktycznie bezpodstawnie zachowałeś się "pokojowo" ? Upomniałeś mnie ? Nie, odrazu zbanowałeś.

Akurat chciales prot 4 :)!

Opublikowano

@up

 

Po 1. Nie było ani nie ma żadnych problemów z claimami gildii...

Po 2. Pluginy to nie jest tajemnica.

Po 3. Podaj mi do ch*ja link do paczki która jest niby na serwerze. No kurwa mać prosze cię bo już mnie denerwujesz...

Po 4. Nie blokowałem żadnych wyrazów.

Po 5. Wczoraj się world guard zbuntował dlatego spawn wyglądał tak a nie inaczej, już jest wszystko ogarnięte.

Po 6. Wyjdź z tego tematu jak g*wno wiesz i tylko próbujesz serwer obrazić chociaż ci nie wychodzi.

 

Cześć.

 

@edit

 

A i serwer chodzi od piątku a nie od wczoraj...

 

I nie spam mi już w tym temacie bo zachowujesz się jak dziecko...

 

"Wali mnie to że dostałem bana" a 3 posty w temacie... Żałosne.

 

Odcinek z serwera :

 

 

 

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Serwer jest do dupy i to sporo ludzi przyzna ciekawe jak po jednym dniu serwa ludzi w diax set enchant chodza pewnie koledzy admina

Serwa brono dziecie które sie mało co znaja na MULTIPLAYER pewnie dostali eq i gadają że serwer spoko pozdrawiam

I NIE POLECAM !!!

1315741014-U286260.png

Opublikowano

@up

 

Idioto bo już cię inaczej nie nazwę,serwer wystartował tydzień temu...

 

Więc jak g*wno wiesz,to się rozpędź i je*nij w ścianę bo już mnie takie dzieci jak ty irytują...

 

 

A jak masz mi jeszcze coś do powiedzenia to zapraszam na skype : sonny0050 ,zamiast spamić mi w temacie.

//Mamy od tego dział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...