Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EnergyCraft - Więcej niż Gra![Mody][IC2,BC3,RP2 i wiele wiecej][Fajne mody][PVP ON][Mila atmosfera][Zapraszamy]


DragonServ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Juz wlaczamy.

PS. Nie spinaj sie tak, nie kazdy siedzi po 24h i patrzy czy wlaczone czy nie

Nie musi siedzieć 24h bo juz od jakiegoś czasu serwer off...

 

i wystarczy raz na godzine cy pół godziny sprawdzać...

Opublikowano

Nie przesadzaj creeper. Od dwóch dni są problemy (serwer miewa lagi i wywala go) administracja musi znaleść źródło tych błędów wyeliminować je i będzie wszystko cacy. Powodzenia! i czekamy na serwer :]

Opublikowano

"Nie przesadzaj creeper" jak oni nawet na forum nie popatrzyli to jak mogl im przeszkodzić ? :)

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

Cros napisałem nie przesadzaj a nie nie przeszkadzaj :D to jest lekka różnica :]] Poczekajmy te pare godzin... przynajmniej można sobie strzelić przerwe jakiś film obejrzeć, poczytać :-)

Znawca
Opublikowano

Ok, czekam z niecierpliwością :DDD i zapraszam innych na server bo naprawdę warto !! miła i ogarnięta administracja, ładny spawn, brak lagów. Po prostu server ideał !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...