Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EnergyCraft - Więcej niż Gra![Mody][IC2,BC3,RP2 i wiele wiecej][Fajne mody][PVP ON][Mila atmosfera][Zapraszamy]


DragonServ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czemu mam cały czas czarny ekran ?

 

Kto ma czarny ekran lajkuje

Kto ma czarny ekran pisać na PW, powiem co ma zrobić albo na GG:28309872. Jak coś to będę za około 1-2 godziny

Opublikowano

Nie będzie restartu mapy, ponieważ nikt z graczy nie chce. Chyba, że będzie jakaś aktualizacja na 1.6 ale to jeszcze nie wiadomo.

Jeśli ma ktoś jakiś problem z paczką pisać na PW !

Opublikowano

1) zróbcie nową mapę (wszędzie ocean - dafuq)

2) zróbcie normalny mining world

3) uporządkujcie działki bo teraz to wygląda okropnie

4) dajcie nową paczkę, jest masa świetnych modów na 1.5.2

 

btw może być paczka ATS od EnnekPL, to przyciagnie wam też więcej graczy

Masz serwer MC z modami, chętnie zagram.

 

Opublikowano

Mapa jest od 10.06.2013 i nie bedzie nowej mapy poniewaz sporo graczy odejdzie ...

 

Jest mapa surowcowa pod komenda /warp surowcowa

Co do ATS to nie bo musi być pod to nowa mapa, może kiedyś.

 

Dzisiaj w nocy jak będzie mało graczy przeniosę spawna ;)

Opublikowano

Jednak nie bedzie, najnowsza paczka ats ma jakies problemy a mi nie chce sie teraz z nia bawic zeby poprawiac.

Na serwerach mozna mnie znalezc pod nickiem:

- Husam

- HusamPL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...