Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mPvP.pl [Zapowiedz][PvP][1vs1][Ranking][RangiPvP][TeamVsTeam]


ShymQn

Serwer premium?  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz ?eby serwer by? premium?

    • Tak
      30
    • Nie
      76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tiiiaaa... Może podajcie pewną godzinę/datę startu a nie podajcie kilka niepewnych...

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Serwer to jakieś dno:

- dostałem mute na zawsze, za przedstawienie swojej opinii o serwerze.

- jeśli zginiesz tracisz połowę swojej kasy, jeżeli ktoś ciebie nawet raz uderzył dostaje kolejną połowę, a trzeci zabiera resztę. Pojebany system, zabijesz 10 osób, uzbierasz np. 50$ raz dedniesz i cała kasa jaka została uzbierana przepada na konta przeciwników. Dla tego prawie większość ma 0$ na koncie i nic nie dostajemy za zabicie.

- chory system sojuszy, po co robić takie gówno - za przeproszeniem.

- spawn jest tak zrobiony, że schodząc z niego tracisz 2hp (chyba jakiś debil to wymyślił)

- nie dopracowane skrzynie - w większości nic nie ma

- mało pomocna administracja

- brzydka mapa

- brak statystyk (tylko jakieś lvl-e)

- w sklepie nie zakupisz takich rzeczy jak koxy, diax miecz - chyba że jesteś pro koxem w pvp na sojuszach i trafiają ci się ludzie co mają coś na koncie.

 

Więcej nie będę opisywał, bo szkoda mi czasu, jeszcze nigdzie nie spotkałem tak spieprzonego pvp - chcieliście być oryginalni ale wam nie wyszło.

 

Pozdrów-kanara

Opublikowano

@Sharp

W takim razie już Ci tłumaczę :

- chory system sojuszy, po co robić takie gówno - za przeproszeniem.

- spawn jest tak zrobiony, że schodząc z niego tracisz 2hp (chyba jakiś debil to wymyślił)

- nie dopracowane skrzynie - w większości nic nie ma

- mało pomocna administracja

- brzydka mapa

- brak statystyk (tylko jakieś lvl-e)

- w sklepie nie zakupisz takich rzeczy jak koxy, diax miecz - chyba że jesteś pro koxem w pvp na sojuszach i trafiają ci się ludzie co mają coś na koncie.

Sojusze : Dobry pomysł,można wbić sobie z kolegami i stworzyć dobrą ekipę

Spawn : Zostanie On poprawiony,nie mieliśmy za dużo czasu,cały czas robiliśmy pluginy lub inne rzeczy

Skrzynie : Gdy otworzysz jedną i nic z niej nie weźmiesz i otworzysz po raz kolejny itemków nie będzie,więc to nie błąd pluginy tylko Twój

Administracja : Staraliśmy pomagać się jak możemy

Mapa : Nie ma sprawy,zbuduj lepszą i daj SS

Statystyki : Jak Byś umiał czytać to byś wiedział gdzie się znajdują.BĘDĄ NA STRONIE,a strona będzie nie długo

Sklep : To jest serwer med/high więc łatwo jest.W skrzynkach masz bardzo dobre EQ,zabijesz kogoś kupujesz coś

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...