Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mPvP.pl [Zapowiedz][PvP][1vs1][Ranking][RangiPvP][TeamVsTeam]


ShymQn

Serwer premium?  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz ?eby serwer by? premium?

    • Tak
      30
    • Nie
      76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mogę zająć się budową serwera razem z tobą.

Ogarniam prawie wszystko, m.in:

 

- WE (WorldEdit)

- WG (WorldGuard)

- Essentials

- Pex / GroupManager

 

I inne.
Ogarniam CMD, ładnie buduję.

Jeśli chcesz coś więcej pisz PW.



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

średni pomysł

Może byś się rozpisał bardziej? Dlaczego uważasz, że to średni pomysł?

 

 

Mogę zająć się budową serwera razem z tobą.

Ogarniam prawie wszystko, m.in:

 

- WE (WorldEdit)

- WG (WorldGuard)

- Essentials

- Pex / GroupManager

 

I inne.

Ogarniam CMD, ładnie buduję.

Jeśli chcesz coś więcej pisz PW.

 

 

Napisałem na PW :)

Opublikowano

Ja chciałbym zobaczyć tak:

Areny:

  • 1 vs. 1
  • 2 vs. 2
  • 3 vs. 3
  • 4 vs. 4
  • 5 vs. 5
  • 6 vs. 6

Każdy w różnym eq zależny od poziomu gracza i dużooo różnych ładnych aren, wzorowanych na znanych grach jak np. CS, LOL, BF + Oryginalne areny np. SkyBlock Arena...

 

Areny w których:

- Startuje się bez rzeczy razem ze swoim teamem

  • 1 vs. 1
  • 2 vs. 2
  • 3 vs. 3
  • 4 vs. 4

- - Na chunku 16x16 i trzeba kopać, rozbudowywać się i dostać się do wyspy przeciwnika/ków żeby go zabić

 

- Takie w których ma się do dyspozycji tylko i wyłącznie np. śmieżki i trzeba przeciwnia zepchnąć z platformy np. 3x3

 

- Takie na których wybiera się klasę i walczy się jako jeden z wielkich wojowników (Ninja, Sumo, Samuraj itd.)

 

Oraz Party widoczne po prawej stronie żeby można było grać z przyjacielem na jednej mapie, a jednocześnie 3 osoby dobierane losowo... Coś w stylu lola gdy dobiera się członków i resztę wyszukuje...

 

Gry typu:

  1. Infekcja Zombie. - Rozpoczyna się infekcja i trzeba zabić wszystkich zombie lub jako zombie wybić wszystkich ludzi (jak na cs'ie)
  2. Polowanie na Wilka (gdzie kilka osób dostaje łuki i muszą upolować danego gracza, który otrzymuje potke speed II oraz NightVision, Jump II)... Wilk ma zwiększony dmg z łapki, za to polujący mają dobre łuki i eq dobre (potki) oraz najlepiej jakieś pułapki.
  3. Gry typu strzelanie do celu gdzie są np. ruchome npc i gracz musi je ustrzelić w kilku rundach z różnymi utrudnieniami i z różnej odległośći... Ten który zrobi to pierwszy wygrywa...

 

To tyle mojej wypowiedzi... Dałem tu przykłady gierek których nie widziałem, a byłby fajne ;)

 

 

PS: I najlepiej serwer na 1.5.2 bo 1.6 to gówno, a chyba na 1.5.2 lepszy start byłby...

 

 

@EDIT

Możesz mnie napisać PW/Skype (aperture121), bo mam głowę pełną pomysłów :)

Opublikowano

A kiedy wystartuej bo niby miałbyć dzisiaj ?? ;d

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

Ladna zapowiedz. Czekamy na start ;)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

PS. Jeszcze takie pytanie czy bedzie TeamSpeak.3 dla servera?

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...