Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PPA Zarobki


AntyVirus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Napisałem ze jestem refem typa co jest top1,2. Nie mów nic o domenie bo ona kosztuje jakieś 4zl q

a hosting 30zl 3miechy... Więc widać jak sie znasz ...

 

O JA! JESTEŚ REFEM TOP 1 ZARABIAJĄCYM NA PAA! TO NIEMOŻLIWE! Wiesz co? Wszyscy mentorzy są topce i połowa forum to ich refy. Czym się podniecasz?

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Wejdź na Google i wejdź na takie forum inne od tego co koledzy podawali i tam znajdziesz mentorów oni Ci tam bardzo pomogą. Jak będziesz przez 2 tygodnie mocno pozycjonował blog i miał dobre nisze to w kolejnym miesiącu 200-300$ idzie zarobić. No ale trzeba się nieźle narobić na początku, a potem z górki już :)

Opublikowano

@Up wkońcu normalna odpowiedź.

 

Skoro nie wiesz po co to nawet nie zaczynaj z PPA bo takim tokiem rozumowania nic nie zarobisz i stracisz tylko czas.

Znalazł sie ten co od razu wiedział co i jak. Założe się, że też byłeś w tym zielony więc nie udzielaj się jak nie chcesz pomóc. Każdy od czegoś zaczynął, nie będę od razu wiedział co i jak. Tak samo jak ja Ci powiem: Pobierz sony vegasa i zrób mi super fajny filmik w 2 godziny, a jak nie wiesz co to jest to sie nawet w to nie pchaj.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

@Up wkońcu normalna odpowiedź.

 

Znalazł sie ten co od razu wiedział co i jak. Założe się, że też byłeś w tym zielony więc nie udzielaj się jak nie chcesz pomóc. Każdy od czegoś zaczynął, nie będę od razu wiedział co i jak. Tak samo jak ja Ci powiem: Pobierz sony vegasa i zrób mi super fajny filmik w 2 godziny, a jak nie wiesz co to jest to sie nawet w to nie pchaj.

 

A może wejdź na te fora co Ci ludzie podali i sobie poczytaj?

 

btw musisz mieć swojego bloga na którym będziesz umieszczał wpisy z plikami do pobrania.

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

@UP

 

Można też tutaj napisać. Nikt mu tego nie zabrania -.-

 

Ale to nie jest forum o zarabianiu i prawdę mówiąc, większość co się tutaj wypowiada chuja o tym wie.

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Uważaj bo Mentor ci pomoże. Ja do wszystkiego sam doszedłem bez pomocy Mentora i mam teraz takie efekty jakie mam.

 

Mentor jest po to by pomóc. Ale wiesz... mentor w ppa różni się od tego mentora na mpc :)

 

patis1997, dnia 26 Cze 2013 - 16:34, napisał:

Większość tak ale nie wszyscy

 

No a co to znaczy "większość"? Ja jebe

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Napisałem ze jestem refem typa co jest top1,2. Nie mów nic o domenie bo ona kosztuje jakieś 4zl q

a hosting 30zl 3miechy... Więc widać jak sie znasz ...

Tylko pierwsze zdanie było kierowane do Ciebie.

Większość osób na tym forum to nieletni dla których 34złote to dużo.

 

Autorze tematu wpisz sobie w google: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em!

To dobry mentor który może nawet pochwalić się wypłatami.

Opublikowano

A może wejdź na te fora co Ci ludzie podali i sobie poczytaj?

 

btw musisz mieć swojego bloga na którym będziesz umieszczał wpisy z plikami do pobrania.

Napisałem kilka postów wyżej, że mentora już znalazłem. Na tych właśnie forach co mi podali.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

O ja pierdolę, jaką ja cisnę z Was co poniektórych bekę.

Zarabiam? LCP? Chyba was zdrowo porąbało, mentorzy z tamtejszych stron to pijawki, chcą wam dać nisze i nauczyć jak zarobić kasę tylko dla swojego zarobku, przykładem jest Diqtion, największy gówniak jakiego widziałem, nie dość, że podrabia swoje dowody wypłat, to jeszcze jego wiedza ogranicza się do wrzucenia plików na bloga, cały zarobek ma z refów...

Jak nie masz na start ~300zł na programy, hostingi i promowanie to daruj sobie PPA, chyba, że chcesz powoli piąć się ku górze, to też jest możliwe i też przynosi zyski, ale trochę trzeba poczekać :)

W wakacje jako początkująca osoba zarobiłem ~500$, ale to i tak niezłe nisze wtedy były, od groma premier, filmów, programów...

Jeżeli chcesz zacząć, to naucz się robienia programów w Basicu, przydadzą się również umiejętności graficzne, czas, cierpliwość, znajomości (Oj uwierz, przydają się) oraz pieniądze na spieniężenie bloga/strony oraz kupienie przydatnych programów (Jak ci jakaś gnida zraportuje filmy to się tak wkurwisz, że ohoho, dlatego polecam ).

Podstawowa rada, nie pisz do mentorów, tylko czerp wiedzę od przypadkowych osób (Grosz do grosza...) oraz czytaj poradniki. Dodatkowo wypatruj najnowszych premier gier (Z tego co się orientuję to gry z premierą w 2014 już mają fake'i na YT i Dailymotion), popularnych filmów oraz obserwuj statystyki google w celu poznania środowiska, w którym przebywasz.

Możesz też na YT wpisać 'keygen' 'cheat' lub coś w tym stylu i zaznaczyć filtr na 'OSTATNIA GODZINA', znajdziesz w ten sposób wieeeleeeeeeeee przydatnych niszy, możesz je nawet kopiować.

No i najważniejsza rada, przy wrzucaniu filmów na YT nie korzystaj z jednego/dwóch kont, tylko z masówek, inaczej się ostro zdenerwujesz gdy (cytując zdanie z tego posta) 'jakaś gnida cię zraportuje'.

Opublikowano

Fakt, niektórzy są nieźli, ale WIĘKSZOŚĆ to pijawki.

Btw. FC ssie, chyba, że miesięcznie zarabiasz powyżej 1000$, wtedy jest dobre.

Póki co AC ma najlepsze rate'y na polskim rynku.

Opublikowano

O ja pierdolę, jaką ja cisnę z Was co poniektórych bekę. Zarabiam? LCP? Chyba was zdrowo porąbało, mentorzy z tamtejszych stron to pijawki, chcą wam dać nisze i nauczyć jak zarobić kasę tylko dla swojego zarobku, przykładem jest Diqtion, największy gówniak jakiego widziałem, nie dość, że podrabia swoje dowody wypłat, to jeszcze jego wiedza ogranicza się do wrzucenia plików na bloga, cały zarobek ma z refów... Jak nie masz na start ~300zł na programy, hostingi i promowanie to daruj sobie PPA, chyba, że chcesz powoli piąć się ku górze, to też jest możliwe i też przynosi zyski, ale trochę trzeba poczekać :) W wakacje jako początkująca osoba zarobiłem ~500$, ale to i tak niezłe nisze wtedy były, od groma premier, filmów, programów... Jeżeli chcesz zacząć, to naucz się robienia programów w Basicu, przydadzą się również umiejętności graficzne, czas, cierpliwość, znajomości (Oj uwierz, przydają się) oraz pieniądze na spieniężenie bloga/strony oraz kupienie przydatnych programów (Jak ci jakaś gnida zraportuje filmy to się tak wkurwisz, że ohoho, dlatego polecam ). Podstawowa rada, nie pisz do mentorów, tylko czerp wiedzę od przypadkowych osób (Grosz do grosza...) oraz czytaj poradniki. Dodatkowo wypatruj najnowszych premier gier (Z tego co się orientuję to gry z premierą w 2014 już mają fake'i na YT i Dailymotion), popularnych filmów oraz obserwuj statystyki google w celu poznania środowiska, w którym przebywasz. Możesz też na YT wpisać 'keygen' 'cheat' lub coś w tym stylu i zaznaczyć filtr na 'OSTATNIA GODZINA', znajdziesz w ten sposób wieeeleeeeeeeee przydatnych niszy, możesz je nawet kopiować. No i najważniejsza rada, przy wrzucaniu filmów na YT nie korzystaj z jednego/dwóch kont, tylko z masówek, inaczej się ostro zdenerwujesz gdy (cytując zdanie z tego posta) 'jakaś gnida cię zraportuje'.

 

Nie chce mi się czytać Twoich wypocin ale Damian jest oficjalnym mentorem firecash. Po 2. on z refów ma jakoś 3 tysiące zł, ludzi, którzy radzą sobie już sami i dość dobrze zarabiają, są odpinani od mentora. Po 3. fałszowanie wypłat jest karalne. po 4. w jednym z miesiąców był konkurs. Kto najwięcej zarobi, podwajają jego miesięczny zarobek. On wygrał zarabiając 25k zł, firecash podwoił mu zarobek więc dostał 50k zł. Wątpię, żeby i administratorzy fc fałszowali te dowody. po 5. z refa dostaje 10%, ref nic na tym nie traci. Więc stul pysk i nie siej fermentu bo pierdolisz od rzeczy, że się żyć odechciewa.

 

 

Menester, dnia 26 Cze 2013 - 18:25, napisał:

Fakt, niektórzy są nieźli, ale WIĘKSZOŚĆ to pijawki. Btw. FC ssie, chyba, że miesięcznie zarabiasz powyżej 1000$, wtedy jest dobre. Póki co AC ma najlepsze rate'y na polskim rynku.

 

AC ma największe stawki, nic poza tym.

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Ac również ma świetnie menu i poruszanie się po nim to czysta przyjemność, a i wrzucanie poradników to przedszkolak by potrafił. Wszystko jest czytelne i przejrzyste to bardzo dobra strona :)

Opublikowano

Menester nie gadaj, że potrzeba 300 zł na start. Za około 50 zł da radę ogarnąć bloga na .pl z wordpressem. Ja rok temu na feriach mając gównianego bloga wpadłem na dobry pomysł i dając pare ss'ów wyciągnąłem z 400 zł z jednego pliku więc wiesz wszystko zależy też od pomysłu :) W Visual'u można fajne cudeńka tworzyć.

2u40wi1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...