Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie][Prośba]Pare pytań o Serwer Nostale i Prośba :)


Wafel7000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ;P



 



Mam kilka pytań do was odnośnie priv'a nostale:



1.Jak założyć Priva na plikach Kingrap



2.Jak zmienić LocalHost na PL



3.Jak zmienic w Datebase (config) port na PL


 


4.I dlaczego wywala mnie na LocalHost swoim KIedy loguje sie: L:Admin
H:Admin Wchodzę na serwer i cofa mnie do logowania ???? Kubaman może
ty pomożesz albo Gravitka licze na was i też na innych :)



 



Proźby :



1.Zrobi mi ktoś gotowy LocalHost na NosTale PL (podam co potrzeba)



2.Podeśle ktoś porządne pliki na server NosTale (najlepiej gotowe)?

Opublikowano

1.To samo co WAAT tylko musisz zmienic haslo i nazwe bazy tu masz tuta : www.mpcforum.pl/topic/962264-tutpliki-serwerowe-kingrap-aktualna-wersja-06/#entry7635870

 

2.Zeby grac na cliencie PL zamiast DE wchodzisz w config i zmieniasz LOGIN PORT z 4001 na 4004 albo jaki tam jest na plikach Kingrapa tylko zmieniasz na 4004.

 

3.To samo co UP

 

4.Nie masz wlaczony Login Server,Zle zmienione ip w Localhoscie,Zle zmieniony Port w pliku Config.

nostaleh.png
Opublikowano

Przecież ci pisze kurde że serwer mi działa Game Server mam spokojnie ;d ale nie mam komend na GM nie wiem czy dobrze wpisuje np.$morph 222 i nic nie sie dzieje i nie mam NPC w miescie doradzisz ?

Opublikowano

Przecież ci pisze kurde że serwer mi działa Game Server mam spokojnie ;d ale nie mam komend na GM nie wiem czy dobrze wpisuje np.$morph 222 i nic nie sie dzieje i nie mam NPC w miescie doradzisz ?

morph działa na plikach waat 0,9 od electro ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...