Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][2 Druzyny][Tylko Jedna Zwycieży][WhiteList][Dawac i sie zapisywac!]


TheCiastkoo

Kto!?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która dru?yna ma si? broni? a która atakowa??

    • Czerwoni atakuj? Niebieskich
      13
    • Niebiescy atakuj? Czerwonych
      3
    • Czerwoni oraz Niebiescy spotykaj? si? razem w jakim? miejscui si? nawalaj?
      16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: MrZoombie


Wiek: 17


Ts3? : mam


Nagrywanie: Niet. Wooden Pc


Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie chcę.


Którą drużynę wybierasz?: Niebiescy


  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Czeli
Wiek: 16
Ts3? : Tak
Nagrywanie: Nie
Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie chcę.
Którą drużyne wybierasz?: Niebiescy

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: Vis


Wiek: 15


Ts3? : mam


Nagrywanie: Nie Nagrywam lecz mogę zacząć . :D


Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie Chcę


Którą drużyne wybierasz?: Niebieska . ; )


Opublikowano

Nick: bartik246

Wiek: 12


Ts3? : mam


Nagrywanie: Nie,nie nagrywam

Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Nie nie chce;)

Którą drużyne wybierasz?: red

Opublikowano

Nick: bartik246

Wiek: 12

Ts3? : mam

Nagrywanie: Nie,nie nagrywam

Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Nie nie chce;)

Którą drużyne wybierasz?: red

@Dodaje!

@ Dodani:

-BlezZpl - Blue

Mateo532 - Blue

Smakorek - Blue

iBiinky - Blue

Opublikowano

A, zagram:D

 

Nick: evolution

Wiek: 14

Ts3? : mam

Nagrywanie: Nie,nie nagrywam

Czy chcesz zostać liderem drużyny? - nie.

Którą drużyne wybierasz?:Czerwoni

Opublikowano


Nick: MiniRezi

Wiek: 16

Ts3? : niestety ale chce sie dostac mimo to na serwer

Nagrywanie: Nie,nie nagrywam

Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie nie chce

Którą drużyne wybierasz?:chcialem niebieska ale zapelniona jak by sie dalo to wcisnij mnie do obojetne (jak sie da do niebieskich to prosze tam)

Opublikowano

Nick: MrCracKu

Wiek: 13

Ts3? : Posiadam

Nagrywanie: Kiedyś nagrywałem,ale teraz nie


Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie nie chce;)


Którą drużyne wybierasz?:Drużyne czerwonych

Opublikowano

To był najbardziej nieogarnięty server. Już nigdy na takich nie zagram. A, i mądre to jest że żeby zmienić jedną linijkę w permissions trzeba 10 razy restartować server. Jakby nie można było /pex reload...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...