Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][2 Druzyny][Tylko Jedna Zwycieży][WhiteList][Dawac i sie zapisywac!]


TheCiastkoo

Kto!?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która dru?yna ma si? broni? a która atakowa??

    • Czerwoni atakuj? Niebieskich
      13
    • Niebiescy atakuj? Czerwonych
      3
    • Czerwoni oraz Niebiescy spotykaj? si? razem w jakim? miejscui si? nawalaj?
      16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Graihia
Wiek: 15
Ts3? : mam
Nagrywanie: Owszem nagrywam, mam 210 widzuff xD

Czy chcesz zostać liderem drużyny? Tak chce zostać liderem drużyny Czerwonej ponieważ jestem ogarnięty i nie trolluje. Nie ma takiego czegoś jak zabijanie bez przyczyny, więc będę ogarniał ludzi z gildii. Coś o mnie: Cześć mam na imię Maciek i mam 15 lat. Gram w Minecrafta od wersji FULL 1.0.0. Na serwerach gram już długo, miałem kilkanaście swoich serwerów. Nie jestem typkiem który kradnie, zabija, griefuje, cheatuje, wyzywa ( jak trzeba to wyzywam, jeżeli się zdenerwuje ), NIE NAWIDZE GRIEFERÓW I CHEATERÓW. Tępić cheaterów. I nwm co jeszcze mam napisać, no zajmuję się jeszcze Youtube.

PS: Jutro będę miał PREMIUM więc podam jutro mój nowy nick na skype, ts lub minecraftcie.
Którą drużyne wybierasz?: Wybieram drużyne Czerwonych, właściwie to nwm dlaczego. NIE WAŻNE KTO WYGRA TĄ WOJNĘ, WAŻNE ŻE CZERWONI ZWYCIĘŻĄ.

Opublikowano

IP Serwera: vinescraft.crafthost.pl

IP TeamSpeak3: warface.pl -> Różne Gry -> Pokój 20 -> Hasło: mc

Liderem Czerwonych zostaje: Graihia

Liderem Niebieskich zostaje: MCWojtek

Gratuluje wszystkim orazprzypominam: START JUŻ O GODZINIE 20:00!

Zapisy do godziny 19:15!

 

@UP Dodani!

Opublikowano

Nick: PustyB
Wiek: 15
Ts3? : mam,nie zawsze sie odzywam ale cos tam moge dopowiedziec :)
Nagrywanie: Moze nagram cos
Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie nie chce;)
Którą drużyne wybierasz?: Hmmm Czerffona

Opublikowano

Nick: BloomPlaying
Wiek: 13,5
Ts3? :
Posiadam
Nagrywanie: Jak mój stary laptop pozwoli (karta graficzna mi padła w kompie), to czemu nie.
Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie. Nie chce się rządzić. Chce normalną współpracę.
Którą drużyne wybierasz?:
Red

Opublikowano

Nick: Blomy95
Wiek: 13
Ts3? : Tak
Nagrywanie: Nie
Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie nie chce;)
Którą drużyne wybierasz?:Red

Opublikowano

Nick: MMGP


Wiek: 13 Lat


Ts3? : Mam, lecz po ostatnim dość mocnym zhejtowaniu mego głosu będę mało mówił (Jestem w trakcie mutacji)


Nagrywanie: Nie.


Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Wole być członkiem


Którą drużyne wybierasz?: Niebieska



(Piszę z konta brata)



@edit Mam lekką wadę wymowy.


Opublikowano

Nick: xCrysiSx


Wiek: 15


Ts3? : Oczywiście że mam


Nagrywanie: Nie, nie nagrywam, ale zawsze miałem taką chęc.


Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie nie chce, ponieważ lider już jest.


Którą drużyne wybierasz?: Czerwoni


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...