Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][2 Druzyny][Tylko Jedna Zwycieży][WhiteList][Dawac i sie zapisywac!]


TheCiastkoo

Kto!?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która dru?yna ma si? broni? a która atakowa??

    • Czerwoni atakuj? Niebieskich
      13
    • Niebiescy atakuj? Czerwonych
      3
    • Czerwoni oraz Niebiescy spotykaj? si? razem w jakim? miejscui si? nawalaj?
      16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polak potrafii zagospodarować to co za free xD

Mr_Piranessi

17

Tak

Nie nagrywam

Mogę zostać, posiadam spory serwer, chyba potrafię dowodzić.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Nick: MCWojtek

Wiek: 15

TS3: Posiadam, mikro też.

Nagrywanie: Nie nagrywam, ale mogę ;-)

Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Hej gram w minecafta od roku, nieźle sobie radze w pvp, na kompie jestem (teraz wakacje to z 4 - 6 godzin). Myślę że sobie poradzę.

Którą drużyne wybierasz?: Niebiescy

Opublikowano

Nick: DamiX55 i ICraftOne



Wiek: 15 15



Ts3? : ta tak



Nagrywanie: Nie / ta



Czy chcesz zostać liderem drużyny? - nie nie



Którą drużyne wybierasz?: blue blue


I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nick: Blachaa

Wiek: 15lat

TS3: Tak

Nagrywanie; Nie

Czy chcesz zostać liderem drużyny: Niee

Którą drużyne wybierasz?: Czerwoni

 

Nick: TediBear

Wiek: 14lat

TS3: Tak

Nagrywanie; Nie nagrywam

Czy chcesz zostać liderem drużyny: Niee

Którą drużyne wybierasz?: Czerwoni

Pozdrawiam :)

Opublikowano

IP serwera oraz IP teamspeak powiem o 16

ej stary możesz pomuc mi w czyms bo che odpalic na moim serwer no dedyk comend blocki a nie umiem

Opublikowano

ej stary możesz pomuc mi w czyms bo che odpalic na moim serwer no dedyk comend blocki a nie umiem

Napisz na pw

 

@Start Dzisiaj o 20:00

 

@2

rodo12 Dodany

 

@3

KaspoPL - dodany

Opublikowano

Nick: xavierxminecraft

Wiek: 16

Ts3? : Nie , po co ?

Nagrywanie: Nie,nie nagrywam

Czy chcesz zostać liderem drużyny? - nie

Którą drużynę wybierasz ? : NIEBIESKA

+ KUZYN

nick: reksio1

Wiek: 14

Ts3? : NIE


Nagrywanie: Nie

Chce zostac liderem druzyny ? :::: Nie nie chce;)


Którą drużyne wybierasz?: NIEBIESKA

//

Opublikowano

Dodałem do Czerwonych, balans trzeba utrzymać;>



@Sytuacja nastepująca:

- Świat ograniczony za 4k kratek od spawnu

- Surowce dropią z kamienia

@btw. CHEATY Będą banowane!

Opublikowano

Nick: Tudeg


Wiek: 15


Ts3? : mam


Nagrywanie: Nagrywam,możliwe że nagram wojne :>


Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Nie nie chce;)


Którą drużyne wybierasz?:Obojętnie ale lepiej blue :>

Opublikowano

Nick : Robert
Wiek : 16
Ts3 : tak
Nagrywanie : nie , nie nagrywam
Czy chcesz zostać liderem drużyny ? : nie
Którą drużynę wybierasz ? : do tej której wybierzesz lecz żeby nie było to niebieska

Opublikowano

Nick: LanoMC


Wiek: 12 Lat


Ts3? : Mam, lecz po ostatnim dość mocnym zhejtowaniu mego głosu będę mało mówił :)


Nagrywanie: Ponagrywam kiedy indziej :D


Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Wole być członkiem


Którą drużyne wybierasz?:Eme dułe like fake - Niebieska :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...