Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wystartował][65 Modyfikacji][20slotów]UraniumCraft[GregTech][IC2][BC3][RP][Forestry][ExtraBees][Applited Energetics][SoulShards][Metallurgy]


Gość Weeker

Czy chcecie No-PVP na serwerze ?  

138 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie No-PVP na serwerze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

 

To dlaczego w swoich wypowiedziach na poprzednich stronach, piszesz jakbyś był "prawdziwym dzieckiem" tzn. używasz wulgaryzmów i obrażasz te osoby?

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

 

To dlaczego w swoich wypowiedziach na poprzednich stronach, piszesz jakbyś był "prawdziwym dzieckiem" tzn. używasz wulgaryzmów i obrażasz te osoby?

jak ktoś jest niemiły dla mnie to ja mam być miły dla tej osoby?

Opublikowano

Wbiłbym na server , ale po wypowiedziach paru użytkowników odechciało mi się tego... Skoro server jest prowadzony przez "gimbazę" nie ma co liczyć na kulturę bądź poszanowanie wypowiedzi innych. Każdy z administratorów będzie "wywalał" swoje smutki w mc , klnąc zabijajac a nawet banując użytkowników. Tyle ode mnie

Zapewniam cie że nie jestem jakimś gimbusem, server nie jest prowadzony przez gimbaze.

825b42588f9928146b66da847103a9a2.jpg

Opublikowano

a ja z mojej strony przepraszam administracje servera wbiłem na ts i pogadałem chwilke i to nie jest gimbaza serdeczne sry ;p

Opublikowano

@up robisz tak

1.Pobierasz paczke.

2.Wchodzisz w %appdata%

3. szukasz folderu.minecraft i usuwasz go

4.odpalasz minecrafta i tworzy ci sie nowe.minecraft

5. wypakowujesz paczke i podmieniasz .minecraft

6. Grasz.

Opublikowano

ja zartowałem a pompe znalazłem bo widziałem gdzie lawa ucieka:D proszę o Unbana

 

(Grucha wiem że to widziałeś ja naprawde żartowałem )

 

Nawet sie nie mogłem wytłumaczyć tylko odrazu ban:(

Daj +

Opublikowano

ja zartowałem a pompe znalazłem bo widziałem gdzie lawa ucieka:D proszę o Unbana

 

(Grucha wiem że to widziałeś ja naprawde żartowałem )

 

Nawet sie nie mogłem wytłumaczyć tylko odrazu ban:(

Następnym razem sobie nie żartuj :) Masz ostatnią szanse

Opublikowano

f5

 

@edit

sory nie widziałem postu up ;p

to dostałem ub?

 

Najlepsza administracja pod słońcem:D

a ty już tak nie liż dupsk :)

Opublikowano

ja wiem czy najlepsza rzadko kiedy jest admin na serwie a i mam pewien problem wyskakuje mi coś takiego gdy próbuje wbić na serwer

 

 

Session Dataes diesnt corrispond Plaese wait the end of session

Opublikowano

to dostałem ub?

 

a ty już tak nie liż dupsk :)

Tobie już daje Ub. Masz ostatnią szanse ;p

 

ja wiem czy najlepsza rzadko kiedy jest admin na serwie a i mam pewien problem wyskakuje mi coś takiego gdy próbuje wbić na serwer

 

 

Session Dataes diesnt corrispond Plaese wait the end of session

Masz sesję musisz odczekać do 30 minut.

 

ja wiem czy najlepsza rzadko kiedy jest admin na serwie a i mam pewien problem wyskakuje mi coś takiego gdy próbuje wbić na serwer

 

 

Session Dataes diesnt corrispond Plaese wait the end of session

Są wakacje ale i tak prawie cały czas ktoś jest :) jak macie jakiś problem wbijajcie na Tsa : 176.122.224.155

Opublikowano

Bez przesady tylko pisze jak jest:P

Dodam, że jest event na uraniumcraft.tk i można wygrać vipy i svipy :P

Opublikowano

Znowu wam host padł?

Nie :) serwer już działa mieliśmy problemy techniczne, ale juz wszystko jest ok

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...