Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [PL] [DEMO] [AUTORSKI] [InDev] Fractions 1.1_01


dev.akalik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawie się zapowiada, ale chyba gdzieś podobny pluning widziałem - tylko nie wiem gdzie... :unsure:

Jeżeli będę kiedyś zakładał prywatny/publiczny serwer to z pewnością dodam go,sądząc po tej "zapowiedzi"!

 

Mógłbyś dać takie coś ,że można by było ustawić "warunek" do tworzenia gildii np. 16 diamentów etc. ;)

Opublikowano

Ciekawie się zapowiada, ale chyba gdzieś podobny pluning widziałem - tylko nie wiem gdzie... :unsure:

Jeżeli będę kiedyś zakładał prywatny/publiczny serwer to z pewnością dodam go,sądząc po tej "zapowiedzi"!

 

Mógłbyś dać takie coś ,że można by było ustawić "warunek" do tworzenia gildii np. 16 diamentów etc. ;)

będzie będzie :) ..

Opublikowano

Dzisiaj otrzymałem wiadomość od twórcy tego pluginu. Jej treść:

 

// MPC-FORUM.PL >>>

Plugin Fractions w pełnej wersji od tej chwili jest tylko na sprzedaż

CENA: DOLADOWANIE ORANGE: 25 ZL !!!

 

Wiec jednak kolejny sposob na dorobienie sobie kaski

Opublikowano

Dzisiaj otrzymałem wiadomość od twórcy tego pluginu. Jej treść:

 

// MPC-FORUM.PL >>>

Plugin Fractions w pełnej wersji od tej chwili jest tylko na sprzedaż

CENA: DOLADOWANIE ORANGE: 25 ZL !!!

 

Wiec jednak kolejny sposob na dorobienie sobie kaski

 

Jest możliwość zawarcia współpracy.

Opublikowano

Wy to naprawdę żałujecie komus, chytrusy jedne.

Chcielibyście wszysko za free i tylko dla siebie.

Autor się napracował to i wymaga. Ja mu sie nie dziwie.

Jeszcze wyskakujecie z tekstem "Wiec jednak kolejny sposob na dorobienie sobie kaski" totalne hamstwo

Opublikowano

Projekt bardzo ciekawy, Nareszcie coś porządnego ;) Mało jest takich, Dopracowanych pluginów, Trzymam kciuki że projekt ci się uda. ;)

Opublikowano

Minecraft i te serwery.


To wspaniałe emocje.


Pamiętam rok temu, minecraft .


Gdy się budziłem to spędzałem na serwerach dużo czasu.


To były takie emocje,takie szczęście.


Nie do opisania.



Życzę powodzenia w serwerze i tylko takich emocji dla graczy.



Pozdrawiam


"Pamiętaj życie to nie tylko filozofia"

"Pomogłem daj plusa, jak Bóg dał nam życie"

 

Pomogłem ? Zgadzasz się ze mną ? Daj +

Opublikowano

Mam wielką pytanko czy jak założe gildie będzie mi pokazywać tak

1.[**NazwaGildii Nick]

czy

2.[**NazwaGildii] [Nick }

?

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Mam wielką pytanko czy jak założe gildie będzie mi pokazywać tak

1.[**NazwaGildii Nick]

czy

2.[**NazwaGildii] [Nick }

?

Narazie nie myśle od CHAT'cie ;D

 

jest jakies permissions ? ;D

Nie

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...