Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] [40 slotów] [Rekrutacja ON] [Rezerwacje] [Survival+Frakcja+SurvivalGames] [MobArena] [PvP] EpicCraft!


ThexSowax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg EpicCraft

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival+Frakcje+SurvivalGames

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: s120.csrv.pl:41806

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Administracja2.png

ThexSowax - Wlasciciel

SDamian011 - WspolWlasciciel

Mistrzunio - HeadAdmin

MarkerSpeed - Admin

denisbialko123 - HeadAdmin

eipex - Technik

VanderMander - Moderator

pluginy.png

TopPvp, HealthBar, SurvivalGames, Factions, PayItemsForGuild, MobArena i wiele innych

InformacjeDot.png

Więcej informacji uzyskasz na serwerze od administracji :)


DO SURVIVAL GAMES MOZNA DOSTAC SIE TYLKO TABLICZKAMI, KTORE SA NA SPAWNIE!

Opublikowano

@refresh

Dzisiaj ( Piątek, godz. 11:30 - 12:00 ) wystartuje nowy sezon HardCrafta! Serdecznie wszystkich zapraszamy! Będzie powitalny event!

Opublikowano

jazu dzieci... nie macie pieniedzy na pozadny serwer to go. nie zakladajcie.. 10,20 slot? max 2t lub 1 gildia na serwerze I nikt wiecej nie moze wbic to co to za hardcore? no bez jaj...

Opublikowano

jazu dzieci... nie macie pieniedzy na pozadny serwer to go. nie zakladajcie.. 10,20 slot? max 2t lub 1 gildia na serwerze I nikt wiecej nie moze wbic to co to za hardcore? no bez jaj...

Pograj na serwerze więcej, a nie po 1 minucie już oceniasz. Na serwerze są już z 4 gildie, i to jest hardcore, wbija dużo osób. Jak masz vipa, lub svipa, masz zarezerwowany slot...

A serwer tak naprawdę zaczął pracować od tego tygodnia, czyli jest można powiedzieć świeży. I my dziećmi nie jesteśmy... NIE WIESZ - NIE MÓW. A dopiero rozkręcamy serwer, więc jest tylko 20 slotów. Pozdrawiam, ThexSowax

Opublikowano

exp z kamienia?

Exp jest z kamienia. Config jest taki jak na hardcore u skkfa, diaxy, złoto, żelazo dropią ze stone na odpowiedniej wyskości. Info na serwerze. ;)

Opublikowano

 

debile na serwie razem z adminem

 

 http://wstaw.org/h/7cdf243e74f/
 

pfff, MarkerSpeed nie jest Adminem, dostał tylko rangę na czas budowania spawnu na nowej mapie...

Nie będzie rozdawał OP'ów skoro jest tylko budowniczym

 

w ogóle nie nasz serwer, ten " admin " nie był nawet u nas na serwerze, ale dobra...

Opublikowano

@up Skąd masz pewność że pod Twoją nieobecność nie rozpierdoli serwera? Właśnie przez to takie serwery powinno się omijać z daleka.

Maszyna Sprzedana.

Opublikowano

Gralem sobie dzisiaj, wyskoczylo mi ze Rozlaczono Serwer. Chce wejsc ponownie i White lista...

 

//edit

 

Już wiem o co chodzi z tą white lista, budujecie spawn, ale mam prosbe. Nie zmieniajcie juz mapy, bo wczoraj mialem dobrze ogarnieta baze, wbijam dzisiaj i nic nie mam, bo nowa mapa. Teraz znowu sobie wszystko ladnie ogarnalem, wiec bym prosil nie zmieniajcie juz mapy :D

Dejff





Opublikowano

@up

White-list już wyłączona, zapraszamy ;)

Spawn jest zbudowany ;)



EDIT: Dodaję, że dzisiaj serwer został zaaktualizowany na wersję 1.6.1!

Opublikowano

Serwer beznadzieja - admini to dzieci.

Spawn do dupy, admini nie ogarniają.

Serdecznie i gorąco NIE POLECAM...

Anime.png
 

 

Opublikowano

@up Admini nie są dziećmi ;)

A spawn nie jest jeszcze skończony, dopiero wystartowała nowa edycja, gracze bardzo chcieli, aby serwer był już odpalony, ponieważ nie chcieli czekać, aż wszystk ozbudujemy na gotowo.

Pozdrawiam.

Opublikowano

@up, widać kto tutaj pisze błędy... Które powinien znać od " przeczkola ". A " amini " nie są gimbazą ;) Jakoś innym graczą serwer bardzo pasuje, jedynie Ty masz jakieś pretensje ;)

Pozdrawiam.



Jest już 40 slotów! Czyli również więcej ramu! 0 lagów na serwerze. Zapraszamy każdego!

Opublikowano

Kiepski serwer... Chat jakiś "Rozwalony" Nie można się połapać co piszą, Spawn zbudowany w 20% Reszta to puste pole.. Ogólnie NIE POLECAM!.

Opublikowano

Ehh... Ludzie, ile razy mam pisac, ze spawn jest w trakcie budowy caly czas? Ludzie chcieli popatrzec jak budujemy i juz od razu grac, nie chcieli czekac na otwracie, wiec otworzylismy wczesnij nowa edycje... A czat zostanie naprawiony - tzn zwyklej randze gracz zostanie odebrany ten niebieski kolor, a automessage zostanie poprawione...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...