Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NOWA EDYCJA] [BEST ONE] [OFFICIAL] [1.5.2] BloodMine.eu [DEDYK] [FRAKCJE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLS] [QUESTS] [TRADERS] [NPC]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grałem na każdej edycji tego server, jest nawet okej powiedzmy ale... SuperVIP ma za dużo opcji normalny gracz nic mu nie zrobi więc nie ma szans na pvp pomiędzy graczem a Vipem... jedynie że poprawiliście to teraz.

c9d4391f80fafb98.png


Opublikowano

mcMMO jest tylko dla zroznicowania PVP

O tym wiem ale psuje PvP

Skill axes 1000lvl rozwalasz na hita diamentowa zbroje

Urnamed 1000lvl zabijasz na hita

Opublikowano

Prosiłbym o założenie dla mnie konta, ponieważ wyskakuje mi komunikat, że na 1 internecie można posiadać 3 konta. Ja nie posiadam żadnego, gram od 2 lat na 1 nicku i nie robię multi kont. Prosiłbym DstFun o założenie dla mnie konta na serwerze, hasło podam na PW.



Nie było by takich problemów żeby Minecraft był płatny :(



I dla czego nikogo niema na ts3? Chodzi mi tutaj administrację.

Opublikowano

Prosiłbym o założenie dla mnie konta, ponieważ wyskakuje mi komunikat, że na 1 internecie można posiadać 3 konta. Ja nie posiadam żadnego, gram od 2 lat na 1 nicku i nie robię multi kont. Prosiłbym DstFun o założenie dla mnie konta na serwerze, hasło podam na PW.

 

Nie było by takich problemów żeby Minecraft był płatny :(

 

I dla czego nikogo niema na ts3? Chodzi mi tutaj administrację.

 

Gotowe , konto założone.

 

 

O tym wiem ale psuje PvP

Skill axes 1000lvl rozwalasz na hita diamentowa zbroje

Urnamed 1000lvl zabijasz na hita

Tak, ale my ten plugin zmodyfikowalismy.
784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Serdecznie polecam serwer, miła atmosfera, dobrze dobrane pluginy - a nawet ogarnięta administracja ( o którą trudno w dzisiejszych czasach. ) w 100%tach polecam, ;>

empty

 

Opublikowano

Zapraszam na serwer, nowy spawn, nowa edycja, jest OP ;D


Pozdrawiam, Hadyx =)

Opublikowano

Super serwer! Zapraszam wszystkich, którzy szukają przygody i tych, którzy lubią pvp! Serwer tak jak @up jest OP!

Pozdrawiam kuna900

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...