Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MoonLand Online- ECSRO, XIAN cap 60-90lvl, Stare pliki|Oldschool


30STM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MoonLand Online

 

ECSRO~Stary Silkroad

 

Nazwa gry: moon land online

Nazwa serwera: Xian (obecnie tylko jeden)

 

Gra opartya na starych oficjalnych plikach serwerowych z działającym "stall network" (jeżeli nie pamiętacie, to chodzi o to, że wszystkie przedmioty są w 1 miejscu i nie trzeba latać po stallach :P)

 

Rasy: Póki co tylko chińska

 

Cap: Docelowo 90, jednak gra się zacznie od 60 tak jak było na globalnych serwerach Silkroad. Następnie stopniowo będą dodawane capy kolejno: 70, 80 i 90.

Cap lvl 60 będzie trwał kilka tygodni, może miesiąc.

 

Administratorzy serwera posiadają oficjalne pliki serwerowe z wszystkimi updatami od 60-90. Znaczy to, że tak jak kiedyś- wraz z dodaniem cap 80, zostanie dodany również fortress war, akademia oraz Europa.

 

Nie lubisz postaci z Europy? Nie masz się czym przejmować! Tutaj nie będzie tak jak na plikach br czy vsro. Będzie tak jak za czasów cap 80, czyli czasy wyrównania między dwoma rasami, a postacie z Europy służyły głównie do buffowania.

Wciąż Ci się to nie podoba? Administratorzy zrobią głosowanie, żeby dowiedzieć się czego chcą ludzie.

Wyniki głosowania:

 

~Tak, kocham postacie z Europy lub nimi grać (kocham również fortress war, avatary i nowy system job) 32,81%

~Nie, kocham tylko postacie z Chin i stary system job (avatary i fortress war może być dobrą opcją) 67,19%

 

Apropo bugów:

 

-Bug z SP- naprawiony

-Bug z oszukiwaniem graczy (popularnie: oscamowaniem) - naprawiony
-Bug z szybkością- naprawiony

-Automatyczna aktualizacja klienta- naprawione

-emblematy gildii/unii- działają

-prośba o pomoc (gdy klikasz ESC)- naprawione i działa poprawnie

-okienka rozmowy GMów (żeby rozmawiać z ludźmi bez konieczności wchodzenia do gry)

-bug z oszukiwaniem przez pety- naprawione

-przywoływanie więcej niż peta (tutaj nie bardzo wiem o co chodzi, może o więcej niż 1 peta...)- naprawione

 

Większość znanych bugów została naprawiona. Jeżeli jednak wiesz o jakimś jeszcze, który pojawił się na serwerze- zgłoś to do administracji

Teraz można pograć bez żadnych denerwujących bugów.

 

Strona główna:

 

Rejestracja:

(tylko na teraz, później będzie aktualizacja)

Download:

 

 

Ten serwer działa na podstawie zabawy, nie tak jak nowe prywatne serwery na nowych plikach (one były na podstawie nienawiści)

Dołącz do w pełni oldschoolowego serwera !

 

UWAGA!

Jeżeli chcesz kupić przedmiot, używaj stall lub stall network.

 

Serwer PRAWDOPODOBNIE zostanie otwarty jeszcze dzisiaj.Edit: Serwer już działa

 

Oto co znalazłem (nie sprawdzone), ale wygląda w porządku:

 

ECSRO bot:

 

ECSRO bot loader:

,v2:

 

autopot:

 

petfilter:

 

Opublikowano

Jeżeli to są ecsro files to po

1.Brak EU

2.Brak Academy

3.Stara Alchemia

4.JG,DW,HT ONLY brak eu mapy

5.Brak avatarów (1slot)

 

Więc albo to fake albo inne pliki niż CsroTestIn zwane potocznie ecsro files...

14568e76ec678c83d1c0.jpg

Opublikowano

@zerk3n

Pisałem, że posiadają wszystkie pliki z wszystkimi updatami. Więc będzie eu(albo i nie, ale to przez głosowanie), fortress itp oczywiście dopiero po wprowadzeniu 80cap

Opublikowano

Jeżeli to są ecsro files to po

1.Brak EU

2.Brak Academy

3.Stara Alchemia

4.JG,DW,HT ONLY brak eu mapy

5.Brak avatarów (1slot)

 

Więc albo to fake albo inne pliki niż CsroTestIn zwane potocznie ecsro files...

niektórzy potrafią edytować takowe pliki -.-

Opublikowano

Edytować to edytować , ale pliki te nie posiadają tabel powiązanych z FW , academy , eu mapy itp.W plikach ECSRO nigdy nie było i nie będzie tego co oni tam obiecują :D

14568e76ec678c83d1c0.jpg

Opublikowano

@up

Taa, szkoda tylko, że ta wiadomość była dodana o 4 rano :p

To był test jakiś czy coś, aczkolwiek gra DZIAŁA teraz:) Wbijać.

Opublikowano

Ktoś ogarnął rozdzielczość? Itools nie pomaga, a z 1280x720 mam grafikę, jakbym na ps1 nakurwiał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...