Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][*BytomCraft*][Survival][Gildie][Itemy za gildie][Spolszczone pluginy][Nowe receptury craftingu!][Exp ze stone][Other Drops][Wejdz juz teraz !]


MeeToo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A


DO MODOW:

Prosze o zamkniecie starych prezentacji, zostawienie tej.




post-893865-0-63630400-1371732512.png


Ip serwera: bytomcrafcik.maxc.pl:25595

OTWARCIE DZIS 17:00 ( PIATEK ) ( 21-06-2013r )



BytomCrafcik, ten serwer jest stworzony dla ludzi ktorzy lubia pograc na ogarnietym survivalu, z gildiami, z odrobina rozrywki gdzie nikt nikogo nie wyzywa, gra odrazu staje sie przyjemniejsza. Jezeli myslisz ze to kolejny dedny survival na ktorym sa cziterzy, obraza graczy, brak adminow, admini wyzywaja to sie mylisz ! U nas czujesz sie odrazu lepjej, administracja pomaga, otwarta na sugestie co do serwera.



Cos o dropach?


Diament-0.5%

Zelazo-3%

Zloto-2%

Emerald-3%

Dodatkowo z kazdego stone exp !

post-893865-0-73645300-1371732534.png

xKili-Wlasciciel

3aserr-Admin


post-893865-0-08337200-1371732507.png


post-893865-0-60045800-1371732523.png

Opublikowano

Można skontaktować się z wami na skype/ts3?



Dobra już nie chcę, wystarczy że zobaczyłem 20 slotów na serwerze.

Opublikowano

@Up

 

Nie polecasz serwera a nie wiesz co na nim bedzie i wgl,

zrob lepszy jezeli uwazasz ze ten bedzie slaby.

Jutro kupuje domene pl, na rok bedzie

spokoj. Kupie ja a pozniej za miesiac dam

80 slotow bez problemowo.

Pozdrawiam :).

 

@Edit

 

Mowisz ze serwer slaby a twoja prezka "http://www.mpcforum.pl/topic/932371-virtualcraft-survivalfrakcje-151-100slotw/#entry7214345"

wpisalem ip na minecrafcie i serwer nieaktywny, ogarnij moze swoj pro serwer a pozniej oceniaj czyjes.

 

Huehue, po miesiacu ci sie znudzilo ^^ ?


--------------------------------------------------------------------------

 

Przypominam iz dzisiaj jest otwarcie :).

 

Sory za dbl post.

Opublikowano

Mowisz ze serwer slaby a twoja prezka "http://www.mpcforum....w/#entry7214345"

wpisalem ip na minecrafcie i serwer nieaktywny, ogarnij moze swoj pro serwer a pozniej oceniaj czyjes.

 

Szczerze to chętniej wbiłbym na jego serwer niż na twój, po prezentacji jego jest wszystko na jednej "stronie", a nie trzeba przewijać i czcionka 50+. Slotów 20 hashashashahsahshahs

Opublikowano

@Up

Wypowiadalem sie juz na ten temat,

po za tym jego prezka jest przez generator stworzona, moja jest wlasna.

Za miesiac postawie 80 slotow.

 

PS:"hashashashahsahshahs" oznacza ze jestes jeszcze dzieckiem, spamujesz tym jak glupi ale coz... Dziecia sie ustepuje.

 

Pozdrawiam.

 

@Edit

 

Kliknac wystarczy na ktorys z obrazkow z tamtej prezentacji wyskoczy ci generator.

 

-------------------------------------

Przypominam o dzisiejszym otwarciu :). Ostatnie 5 godzin i 7 minut !

Nie przegap tego.

 

Sory za dbl.

Opublikowano

Teraz nie moge tyle dac bo nie mam kasy, za miesiac postawie wiecej slotow.

 

Pozdrawiam.

 

--------------------------------------

3h 24 minuty do otwarcia.

 

Sory za dbl.



2h 55 minut do otwarcia !!!

 

-----------------

 

Sory za dbl

 



Ostatnie 2 godziny 20 minut do otwarcia ;).

 

-----------------------------------

 

Sory za dbl.



UWAGA

 

 

17:10 po otwarciu serwera losowanie na dwoch vipow na okres 2 tygodni.

 

 

UWAGA

 

 

--------------

 

 

Sory za dbl.



Godzina 27 minut do otwarcia !

 

Sory za dbl.



Jeszcze godzina :).



Ostatnie 30 minut do otwracia !!!



10 minut do otwarcia !!!!

Opublikowano

Przepraszamy za opuznienie.

Serwer ruszyl.



Pierwszych napinaczy i cziterow pozegnalismy....

 

Zapraszam na serwer.



Swietna atmosfera, spinaczy pozegnalismy.

 

Zapraszam jeszcze raz !



Zapraszam na serwer !!



Serwer na prawde dobrze sie rozwija !

Zapraszam kazdego !

Pierwsza gildia juz jest prawie stworzona !



Zapraszam na serwer !

Swietna atmosfera, mili gracze, zapraszam !



Zapraszamy serdecznie :).



Zapraszamy serdecznie do gry :).



Zapraszamy goraco, gra przyzwoita ilosc osob, swietnie sie gra. Zapraszamy.



Zapraszam Zapraszam, swietna zabawa :).



ref ref ref



ref



Wbija wbijac zapraszam ;]



ref



ref



ref

Opublikowano

@Up

 

Zgloszony.

 

@Topic

 

@REFF

Zapraszamy !

 

 

REF REF

 

 

ref

 

 

ref

 

 

eref

 

 

ref

 

 

ref

A mogę spytać z jakim powodem :3
Opublikowano

Zapraszam na serwer !



Na serwerze jest mila atmosfera, zapraszam serdecznie ! :).

 

REKRU DO GILDII IKILLYOU !!!



ref



ref



ref



Nowe spawn...

 

 

post-893865-0-58553300-1372079229_thumb.png

 

Zapraszamy :)

 



@REFRESH

 

Zapraszam na serwer, odbyl sie dzisiaj event parkour, we wtorek 2x exp ze stone !!

Zapraszam Zapraszam

Czeste eventy

Czeste eventy !

!

Opublikowano

Zrób listę eventów gdzieś przyda się często coś minimum dwa razy w tygodniu jak chcesz utrzymać graczy ^^ wbiję tam jutro zobaczy się czym się tak chwalisz :)...

To towarzysze Hisagi jutro nadejcie ;D

Opublikowano

@Up

Czekamy :D.

Lista eventow :

MiniEvent-Exp na spawnie.

Event-Parkour.

Event-Szukamy skrzyni wokol spawnu.

Event-2x exp ze stone.

Niedlugo wiecej :).



Przypominam iz od 15:00 jest podwojny exp ze stone'a !

Zapraszam goraco.



Zapraszam na serwer :).



Zapraszam !


Wreszcie 30 slotow !!!

------------------

Zapraszam na serwer, sloty zwiekszone !!

Opublikowano

@Up

 

Nie polecasz serwera a nie wiesz co na nim bedzie i wgl,

zrob lepszy jezeli uwazasz ze ten bedzie slaby.

Jutro kupuje domene pl, na rok bedzie

spokoj. Kupie ja a pozniej za miesiac dam

80 slotow bez problemowo.

Pozdrawiam :).

 

@Edit

 

Mowisz ze serwer slaby a twoja prezka "http://www.mpcforum.pl/topic/932371-virtualcraft-survivalfrakcje-151-100slotw/#entry7214345"

wpisalem ip na minecrafcie i serwer nieaktywny, ogarnij moze swoj pro serwer a pozniej oceniaj czyjes.

 

Huehue, po miesiacu ci sie znudzilo ^^ ?

 

--------------------------------------------------------------------------

 

Przypominam iz dzisiaj jest otwarcie :).

 

Sory za dbl post.

Meteoo jestes glupszy niż but chce zauważyć że viryalcraft siedzi non stop 200/200 slotow pod ip virtualcraft.pl ^^ zamknij się jak nie wiesz

 

Nie polecam serwera. Wlasciciel krytykuje inny serwer który ma 200/200 slotow non stop zapełnione. zbanował mnie na serwerze za ortografie thx. i tylko 30 slotów. Spawn z dupy wyjęty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...