Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy podobał by się Wam serwer [Survival - Frakcje - Questy] i inne?


  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagra?by? na serwerze?

    • TAK
      8
    • NIE
      7
    • MOZE
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Np Rozne Swiaty Typu Swiat Elfow Tak jak w pingwin pack



Według mnie jest to zły pomysł, już przedawniony.

Ludzie szukają nowych inspiracji, jakiś nowości.

nie.

A to Nie Nowosc?

Opublikowano

Z broniami Ci jakiś mod na bronie? Np jakieś granaty itp?

No wiadomo xD

Ale od broni palnych wolę bronie do walki wręcz.

Opublikowano

Kopniety, mi chodzi o serwer RP gdzie każdy pełni jaką funkcje.. Zamiast ChatModów by była Straż Miejska czy coś w ten deseń. :D

Opublikowano

Kopniety, mi chodzi o serwer RP gdzie każdy pełni jaką funkcje.. Zamiast ChatModów by była Straż Miejska czy coś w ten deseń. :D

I co by taka straż mogła robić ? ;)

 

Masz jeszcze jakieś pomysły ;)

Opublikowano

Uważam że jest to najlepszy typ serwa.Wgraj jeszcze MCMMO i bd kasy wiele, wiele ;D

Idz na serwer bloodmine.eu i zobacz tam wlasnie jest sv-frakcje-questy-mcmmo (Wydalem na ten serwer ponad 100 zl)

Lecz 15 slotow to Kopsko, min. 30

Zostaw like ;D

Opublikowano

Uważam że jest to najlepszy typ serwa.Wgraj jeszcze MCMMO i bd kasy wiele, wiele ;D

Idz na serwer bloodmine.eu i zobacz tam wlasnie jest sv-frakcje-questy-mcmmo (Wydalem na ten serwer ponad 100 zl)

Lecz 15 slotow to Kopsko, min. 30

Zostaw like ;D

Ale można spróbować z 15 slotami, potem by serwer sam na siebie zarabiał z czasem można by było powiększyć ;)

 

Dzięki :)

 

Soory za DoublePost, ale podawajcie dalej propozycje ;)

 

REFRESH

Opublikowano

Kopniety, mam sporo. Może serwer RP pod tytułem "Nie'dziki zachód"? :)

KredkaMan, Tobie chodzi serwer ''Survival-Frakcje + przerobiony RP? :)

 

REF

Opublikowano

Ja uważam tak jak Kredka, chętnie bym zagrał na "Nie'dzikim Zachodzie", ale do tego trzeba slotów..

Hahahahaha...  Lubie W Dupe <3

Opublikowano

Hmmmm.... Gdyby np. Był zamek z placem zamkowym a przy nim Domki VIP i S.VIP (domki 8x8x8) . Na środku byłby spawn. Jak wychodzisz z zamku masz 3 drogi - Miasteczko (osada) z domami, sklepami, kuźniami itp., 2 do Surival Games i 1 do Mob areny ;3 Fajnie by było... Zagrałbym ;D

Padłeś, powstań COBBELSTONE!

Opublikowano

A nie lepiej HardCore (tylko kasa leci za un-bany , np 3 diedy ban na 3 dni , jak by serwer sie podobal to jeden sms za 7 zl , kazdy by kupowal , serwer by sie sam oplacal :)

 

Opublikowano

Kopniety Dziękuje za lajka. Dodać możesz jeszcze np: Że itemki po śmierci nie wylatują Pozdrawiam Foks. :)



Kopnienty Qestów nie dodawaj to jest dardzo głupie i wogule nie przydatne.

Hahahahaha...  Lubie W Dupe <3

  • 1 rok później...
Opublikowano

Zapraszam na serwer SpedyCraft.ench.pl | autorskie pluginy , autorskie skrypty | wymażony drop | ogarnięta administracja | bardzo dobrze dopracowane rangi | Tanie rangi!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...