Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyjść z Brązu 5?


koko222

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

yy moze to zabrzmi troche obrazliwie , ale

 

musisz miec mozg.

 

LOL dostac warna za powiedzenie prawdy

Opublikowano

1. Duo,

2. Graj tak często jak się da mocnymi pickami np. Ryze, J4, Heca, Zed

3. Jak jesteś na Mid/top staraj się wziąć teleport żeby móc zgankować inne linie jeśli będą przegrywać

4. Staraj się brać junglę ;)

5. Farmuj

6. Pouczaj innych graczy, jeśli wiesz więcej. Jak wiesz mniej to się dostosuj do rad innych.

7. Nie flejmuj

Opublikowano

Nigdy nie grał duo, bo potem twój kolega cię wyccaruje i zaczniesz grać solo, a potem tematy "yyy ten gold jest za trudny !!!o12m31m23!!!". Staraj się grać na 100%, włącz jakąs muzyczkę i nie flejmuj. A co do gry to graj postaciami które mają doskonały roam (fizz, akali, katarina). Z mida i jungli łatwo się carruje. Znam też ludzi którzy carrowali gry supportami typu Blitz, Leona, Thresh.

PMK3yt4.png

Opublikowano

Jak na moje słuchaj się nieraz teamu i nie staraj się pickować czegoś też na siłę jeśli wiesz, że mogą ci ztrollować picka.

Staraj sie po trochu też grać w jungli to dosyć pomaga, albo na liniach gdzie nikt nie chce i nie umie grać :P

Polecam granie w jakimś duo byle by przepaść pomiędzy wami nie była az tak wielka

Opublikowano

Graj tam gdzie umiesz, to prawda że midem można łatwo carrować ale jeśli go nie ogarniasz to wgl nie polecam bo tylko psujesz grę innym.

Mi osobiście świetnie sie gra topem, wystarczy trochę pofarmić takim Tryndą i zabijesz praktycznie każdego.

Dodatkowo polecam wybrać teleport i kupić homeguarda - świetne ganki wychodzą

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Najczestszym bledem jest wyzywanie innych... Nawet jak jest 5:20 dla enemy to i tak da sie wygrac, tylko trzeba sie zgrac, a jak sie wyzywasz to przy takim wyniku moglbys wygrac tylko jakby wszyscy z enemy wyszli ;) Jezeli twoi sie wyzywaja, proboj ich uspokoic.

Najlatwiej carryuje sie gry Midem i Junglerem. Ja osobiscie gram na midzie i wygrywam :) Polecam Kate i Ryza. Jest tylko 1 problem, kiedy zajmuja mi mida... Z jednej strony chce grac na midzie zeby wygrac, a z 2 chce miec dobre stosunki z druzyną w grze. Polecam napisanie cos w stylu ze nagrywasz filmik na yt i nie wrzucisz jak nie bedziesz na midzie, znajdz sobie jakiegos youtubera nie takiego mega znanego i podawaj jego nick. 2 na 3 osoby oddadzą mida.

 

 

Pozdrawiam

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Było już z miliard tematów na tym forum jak wyjść z brązu V, ALE żeby nie było off topu to napisze Ci :

 

- Graj na midzie / jungli - to najlepsze miejsca żeby wycarryować team,

- Wykorzystuj błędy wroga - np. gdy nie jest zwardowany smok bądź baron, za samego smoka leci już 1000 golda dla teamu,

- Nie flame'uj, dostrzegaj własne błędy a nie gracza który ma 3 śmierci więcej od Ciebie.

 

To takie najważniejsze rady i pamiętaj, niektórzy muszą tworzyć Diamenty, inni Platyny, a jeszcze inni Brązy V ;).

Opublikowano

to jest twoja wina ze tam siedzisz. Grasz jak ciota nic nie poradzisz jakbyś grał coś to byś siedział wyżej to nie ma że tylko biedy ty masz trolle. Jesteś słaby to tyle i zasługujesz aby tam siedzieć

Opublikowano

Dzieci z Silvera które cisną po koledze który założył temat powinny się nie odzywać (Stablil, SpeedSkill). W Bronze grają osoby które powinny być w Goldzie, ew. Silver. Tu ludzie uczą się grać, osobiście z Bronze 4 wyszedłem sb na Bronze 1 ( 4 dni), przekonałem się że ludzie w tej lidze grają lepiej niż Silver 1,2,3 a miałem okazje grać w tych ligach jak i Gold. Zdarzają się trolle i afkerzy ale to mija dopiero w Platinum(nawet tam sie zdarza...). Najprościej jest kupić sb Hecarima, Varusa i carrujesz tym swoją drużynę. Heca jest świetnym junglerem który swoimi gankami daje naprawdę olbrzymie szanse na kille, a jego ulti w TF niszczy. Czemu Varus jako adc? bo jest świetny, jego ult i olbrzymi dmg z Q : ) Jeżeli chodzi o DUO to graj z kimś na poziomie równym sb, tu głównie chodzi o to, że jeżeli sam wyjdziesz z Bronzu to w silverze sb poradzisz, to samo tyczy się golda itd. Największym błędem graczy jest kupywanie boostów na dobijanie do wyższych lig. Rób tak żeby twoja drużyna nie jeździła bo sb jak dzieci, staraj się doradzać co powinni składać, kogo focusować i pomagać jak sie da. Uwierz mi, sam kiedyś się wku*wiałem jeżdżąc mój team od ciot i zjebów, jednak kiedy przestałem wy*ebałem 3 ligi w górę. I do wszystkich koksów z Silvera, to wasza liga jest najgorsza, bo przeważnie do was trafiają "świeże" 30-stki, które niekoniecznie umieją grać, oprócz tego w Bronze jest duuużo lepszych graczy od was ; ) Mówię do wszystkich tych którzy się uważają za lepszych w tym OP "silver".

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano

Dzieci z Silvera które cisną po koledze który założył temat powinny się nie odzywać (Stablil, SpeedSkill). W Bronze grają osoby które powinny być w Goldzie, ew. Silver. Tu ludzie uczą się grać, osobiście z Bronze 4 wyszedłem sb na Bronze 1 ( 4 dni), przekonałem się że ludzie w tej lidze grają lepiej niż Silver 1,2,3 a miałem okazje grać w tych ligach jak i Gold. Zdarzają się trolle i afkerzy ale to mija dopiero w Platinum(nawet tam sie zdarza...). Najprościej jest kupić sb Hecarima, Varusa i carrujesz tym swoją drużynę. Heca jest świetnym junglerem który swoimi gankami daje naprawdę olbrzymie szanse na kille, a jego ulti w TF niszczy. Czemu Varus jako adc? bo jest świetny, jego ult i olbrzymi dmg z Q : ) Jeżeli chodzi o DUO to graj z kimś na poziomie równym sb, tu głównie chodzi o to, że jeżeli sam wyjdziesz z Bronzu to w silverze sb poradzisz, to samo tyczy się golda itd. Największym błędem graczy jest kupywanie boostów na dobijanie do wyższych lig. Rób tak żeby twoja drużyna nie jeździła bo sb jak dzieci, staraj się doradzać co powinni składać, kogo focusować i pomagać jak sie da. Uwierz mi, sam kiedyś się wku*wiałem jeżdżąc mój team od ciot i zjebów, jednak kiedy przestałem wy*ebałem 3 ligi w górę. I do wszystkich koksów z Silvera, to wasza liga jest najgorsza, bo przeważnie do was trafiają "świeże" 30-stki, które niekoniecznie umieją grać, oprócz tego w Bronze jest duuużo lepszych graczy od was ; ) Mówię do wszystkich tych którzy się uważają za lepszych w tym OP "silver".

 

Heca insta ban więc tym nie pograsz na bronzie. Jak się nie zbanują Hece to albo dodge z lobby ale trollouja w grze.

PMK3yt4.png

Opublikowano

uwierz mi, nie zawsze, czasami tam lecą takie bany że to enemy musi banować te podstawowe typu amumu,malph a heca zostaje, nawet jak idą normalne bany po dwóch sidach to heca jest często pomijany i mało graczy go posiada, przeważnie na drużynę przypada 1 max 2 graczy którzy go mają a rzadko bywa że idą nim jungle( o ile umieją nim grać)

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano

Ostatnio dostałem konto kumpla z bronze IV i płakał że wyjść nie może... pograłem 3 dni na strasznie ujemnym WL i punkty leciały po 5 a potem wyrównałem mu WL ratio i z górki po 36 punktów ligowych. Bronze IV> SIlver V w 3dni.(Oczywiście bez nerdzenia, jestem w domu dopiero po 16/17...).

 

Wynika z tego jedna rzecz:

Brąz to są jak vs AI więc jedyna rzecz to UMIEĆ GRAĆ.

 

 

 

Ale żeby nie było % (w sumie za powiedzenie prawdy..):

Graj duo

Nie flameuj

Graj liniami którymi da się carry'ować (mid/jungle)

Opublikowano

"Brąz to są jak vs AI więc jedyna rzecz żeby była potrzebna to UMIEĆ GRAĆ." Bolesne ale prawdziwe, często idzie się poczuć jak na AI jednak nie zawsze nasza dobra gra wystarcza żeby to wyccarować. W sumie w moim przypadku grając na jakiejkolwiek linii (oprócz junglera i supporta) 10 killi to było minimum, więc wystarczy się przyłożyć :)

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano

Graj opkami dla brązu czyli:

 

-akali

-kha

-malphite

-darius

-zed

 

Lub po prostu ogarnij dobre picki na każdego lane np:

 

top elise

mid ryze

jugle heca (jeżeli banowany to np lee)

bot cait

supp leona, lulu

 

i graj tym aatroxem, jak nie masz kasy to uzbieraj i kup

 

Oczywiście możesz iść na łatwizne i po prostu kupić boosta do silvera.

OndteAw.png <- Dołącz się do teamu umieszczając plakietkę w profil / sygnatura.


Opublikowano

Ja jestem w B. III moja taktyka jest taka :

1. Solo Q (Duo = lose we 2 nie wygrasz, bo zawsze masz 3 idiotów)

2. Mid ! Ja chodzę Kassą ZAWSZE ! i to wygląda tak, że mam 10/0 idę na bota biorę 2 fragi ( nie ryzykuję, oddając je ADC [ każdy ADC w moim teamie to porażka] ) i pinguję 1000000000x żeby pushować turreta, na topa wbijam oddaję frag (top jest git.) i gratuluję topowi, potem się mnie słucha, nie wyzywam tylko pouczam dzięki czemu mam podwładnych ;D

3. W kolejce, walcz o mida.

4. OP Picki, Zed, Kassa, fizz, Veigar, Kha

5. Pamiętaj o 1, Jesteś platyna I brąz jest easy ( platyna była, perma ban za GG EASY też... Jak ktoś pisze easy to reportuj go za mnie ;) ) ty sobie w brązie tylko IP farmisz ;)

6. Pamietaj o dużych liczbach, nie myśl o PKT jak o 1 za win -5 za lose, ja np dostaję teraz 19 za win -15 za lose, dzisiaj ogółem poszło mi 5 pkt na -. Było 89 kurw@...

7. Nie poddawaj się.

8. Cierplywy masz być.

9. Znajdź jakiś team.

10. Graj 3v3 :D

11. Jeżeli tooooo nie pomogło, to lepiej przeżuć sie na normale ;P

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

graj tym co lubisz (tak supportem też sie carruje ) najlepsze picki na bronze to

top:elise

jungle:j4 lee

mid: fizz ,vlad ogólnie aoe ulti i escape

support leona,sona <3 , thresh

adc: Draven,ez,cait c:

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...