Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wasz rekord farmy w 20 minucie ?


daniplo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W 20 minucie spawnuje sie maxymalnie 240 minionów na jednej lini + ewentualnie wraithy twoje i przeciwnika które mogłeś zrobic. Czyli maxymalnie około 253 farmy BEZ TRACENIA ŻADNEGO CREEPA . Pozdrawiam wszystkich którzy wpisują ponad 260, żeby sie dowartościować .__.

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Czytałeś co napisałem? Chyba nie hejterku...

 

Robisz Top>golemy>wraithy>mid>wilki>bot i powtarzasz. ofc to jest z perspektywy drużyny czerwonej.

 

Na topa miniony dochodzą pare sekund później niż na midzie.. więc farmiąc topa, a potem idąc do jungli robić golemy i wraithy zyskujesz 6 creepów ale tracisz też jedną fale na midzie bo nie da sie tak szybko robić jungli.. Jedna fala minionów to 6 więc robiąc taką taktyke wychodzisz na 0 . Jedyny sposób to grać na grze niestandardowej z kolegami którzy obijają ci miniony w jungli a ty tylko dobijasz je i odrazu biegniesz na mida gdzie fale creepów trzyma ci inny kolega. Nawet grając taką taktyką na grze niestandardowej nie wiadomo czy udało by sie wyfarmić aż 310 csów w 20 minucie ...

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Na topa miniony dochodzą pare sekund później niż na midzie.. więc farmiąc topa, a potem idąc do jungli robić golemy i wraithy zyskujesz 6 creepów ale tracisz też jedną fale na midzie bo nie da sie tak szybko robić jungli.. Jedna fala minionów to 6 więc robiąc taką taktyke wychodzisz na 0 . Jedyny sposób to grać na grze niestandardowej z kolegami którzy obijają ci miniony w jungli a ty tylko dobijasz je i odrazu biegniesz na mida gdzie fale creepów trzyma ci inny kolega. Nawet grając taką taktyką na grze niestandardowej nie wiadomo czy udało by sie wyfarmić aż 310 csów w 20 minucie ...

 

Froggen 23 minuta robiąc jungle+ swoją linie i minion tax przy roamowaniu 334 CS w 23 minucie. Problem? A on nie robił tak jak ja że mu holdowali lane'y tylko musiał grać na poważnie (to była gra LCS).

Opublikowano

@up
Dobrze mówisz :) 334 w 23 min. a kolega up2 chyba patrzy tylko na wykres...

@top

 

Mój rekordzik

Tristiana ~270 (+/- 5)
i

Trynd ~260 (+/- 5)

cualquiera que me pueda ganar en la carretera

Opublikowano

coś około 190 zedem btw. wszyscy tu takie koxy z ta farma, az dziwi mnie to ze nie siedza na platynie tylko 80% srebro, braz

Opublikowano

 

Froggen 23 minuta robiąc jungle+ swoją linie i minion tax przy roamowaniu 334 CS w 23 minucie. Problem? A on nie robił tak jak ja że mu holdowali lane'y tylko musiał grać na poważnie (to była gra LCS).

299 csow to nie 334, liczby pomyliles. Ponad 200 na pewno, nie zwracam na to uwagi, tylko zazwyczaj na to czy mam przewagę nad enemy, czy nie .

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

pamiętam mój pamiętny mecz vayne kiedy w 20min miałem ok 210farmy. wtedy w 30m full build a enmy adc (varus) miał tylko berserki, 2 itemy i zbierał kolejnego ;)

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

Froggen 23 minuta robiąc jungle+ swoją linie i minion tax przy roamowaniu 334 CS w 23 minucie. Problem? A on nie robił tak jak ja że mu holdowali lane'y tylko musiał grać na poważnie (to była gra LCS).

23 minuta 334 farmy? chyba coś ci sie pomyliło kolego.. Rekord farmy pobił froggen wbijając karthusem w 23:30 min. 306 farmy a nie 334.. Po 2 przy jakim roamowaniu? on siedział cały czas na lini nie tracąc żadnego creepa i robiąć wilki + wraithy. Nie rozumiem o czym ty mówisz.

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Przedwczoraj rekord :D

Aatrox top, 213 i 20 minucie surrender enemy :D

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...