Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Wciągającej gry na androida


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Poszukuje jakieś dobrej, ciekawej gry na androida. Obojętnie jaka.

 

Gry w które grałem:

Angry birds

Air Control

Bad Piggies

Cut the rope

Hill Climb Racing

Magicka

Pou

Speedway GP 2013

Undroid

Wipeout

i jeszcze jakieś 50-60 innych gier których nazw zapomniałem

Opublikowano

No a wymagające polączenia internetowego mogą byc?

 

Arcane legends

Zenonia 4

Inotia 3

Shopping cart hero 3

nie, nie zawsze mam internet włączony.

W inotie grałem, zenonie też. Te dwie pozostałe pobiorę.

Opublikowano

Obojętnie jaka? Wciągnie cię na pewno gta vc i nfs most wanted. No i- stary,dobry carmageddon

                           

Opublikowano

Obojętnie jaka? Wciągnie cię na pewno gta vc i nfs most wanted. No i- stary,dobry carmageddon

most wantwd i carmageddon grałem. gta sobie pobiorę

Dead Trigger

In to Zombie

Pocket Legends

Order Chaos Online

CSR Racing

nie grałem w żadną z powyższych więc ściągnę i zobaczę.

 

Czekam dalej

Opublikowano

Pograj w GTA III lub GTA Vice City. Powinny Ci ruszyć. Szkoda, że nie podałeś sprzętu jakim dysponujesz.

Opublikowano

Pograj w GTA III lub GTA Vice City. Powinny Ci ruszyć. Szkoda, że nie podałeś sprzętu jakim dysponujesz.

GTA III mam nawet na karcie wystarczy tylko wgrać

Polecam Anomaly HD zaje****a gierka :D

Grałem...

Stick Stunt Biker 2

Vector

SpeedX3D

Highway Derby

Real Basketball

Wszystkie grałem oprócz Highway Derby

Opublikowano

N.O.V.A III, Modern Combat 4, Dungeon Defenders (II), Dungeon Hunter II, Batman (cośtam, ale od Gameloftu), Ravensowrd:Shadowland, Shadogun:DeadZone i masz w co pograć.

 

 

Jak masz Tegre to polecam ARMA Tactics ;).

Opublikowano

N.O.V.A III, Modern Combat 4, Dungeon Defenders (II), Dungeon Hunter II, Batman (cośtam, ale od Gameloftu), Ravensowrd:Shadowland, Shadogun:DeadZone i masz w co pograć.

 

 

Jak masz Tegre to polecam ARMA Tactics ;).

N.O.V.A sobie ściągnę, do MC4 nie mam instalki z wersją 1.0.1 bo pliki z datą mam. Batmana zobaczę i pozostałe też.

Armę mam, ale nie mam tegry.

Polecam jeszcze defender 2 albo klasyk :D angry birds

 

grałem...

Granny Smith

zobaczę i pobiorę

Opublikowano

TibiaME lub platne Minecraft Pocket Edition.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

<br />Ooo LoL :D <br /><br />Ja polecam Icy Tower 2 i HellFire<br />

Grałem...

 

TibiaME lub platne Minecraft Pocket Edition.

Grałem w mc, tibii nie chcę

Opublikowano

z ostatnich w które grałam :

 

csr racing

block puzzle

epic

e. warrior 2

flow frenzy

supernatural

 

w większości gry logiczne ;)

 

ahh i jeszcze Rage of the Gladiator, Real Boxing,

jestem w trakcie testowania kolejnych więc jak coś przyciągnie to dopisze ;)

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

Od tygodnia bez przerwy młucę w Total War Battles - jeśli grałeś w Shoguna na pc i się spodobał to od tego się nie oderwiesz xD

Opublikowano

Od tygodnia bez przerwy młucę w Total War Battles - jeśli grałeś w Shoguna na pc i się spodobał to od tego się nie oderwiesz xD

zobaczę.

W Modern Combat 4 nie pożałujesz zagrać.

nie mam instalki właściwej jak znajdę to zagram

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...