Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SuperCraftBros, PvP i inne MiniGames][Darmowy Vip 24h][Survivial + gildie][Non premium][1.5.2]


mamjh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up Powiem tak: Czekam aż napiszesz plugin chociaż w jeden dzień na gąbke, wtedy pogadamy. Zapewniam Cie, że administracja jest starsza a nie tak jak ty napisałeś po 11-13 lat? Nie wierzysz? Zapraszam na tsa rpg.bartekzbartek.pl :) Czekam na Twoj nick na pw. Albo popros kogos zeby Cie wrzucil do kanalu "Administracja caveblock" Na pewno wbije ;p Pozdrawiam.

Słuchaj , ja zagram ale co do pluginu - Pisać nie trzeba. Użyj pluginy MyCommand i tam zrób. Plugin łatwy w obsłudze ... Chcesz to pomogę ,... Pisz PW jak coś .

Na serwerze zagram nick - przewoz20011

Opublikowano

@up Nie ma problemu z ogarnieciem pluginow mycommands znam, uzywamy go na innym serwerze który dopiero powstaje.

 

@rarlon Ja Ci nie napisałem negatywnej opini o Twojej "maszynie" tylko o samym Tobie. Nie musisz przychodzić tutaj i płakać jaki to nasz serwer jest strasznie zrobiony na "kase" bo ja dam cytaty ze skype jak to Tobie zależy na kasie na maszynkę ;) Jesteś Beznadziejnym hosterem, pogódź się z tym ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...