Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SuperCraftBros, PvP i inne MiniGames][Darmowy Vip 24h][Survivial + gildie][Non premium][1.5.2]


mamjh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pamietacie mnie jak jeszcze byla Kwadratowa Masakra ? :D nick : theblooes

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

vip 24h za darmo?pff a ile kosztuje np na miesiac

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

admin jest rudy, a serwer kiepski :v nie polecam

Świetne wytłumaczenie! Ciekawe skąd takie określenia? A może ty nawet nie wbiłeś na ten serwer i tylko nabijasz posty. Jeżeli nie mam racji to proszę, wytłumacz się dlaczego serwer jest aż tak "kiepski".

 

vip 24h za darmo?pff a ile kosztuje np na miesiac

To jest tylko możliwość przetestowania niektórych opcji vipa ^^ Wcale nie każe Ci kupować normalnego...

 

Mało graczy

To już nie moja wina ;p

Opublikowano

Powiem tak serwer do dupy

Admin ma gdzieś graczy tylko leci na kasę , jak mowie ze ma błąd bo mi gąbka po rejestracji znikła to ma to w DUPIE proszę go żeby mi dal bo mi znikła a on

Admin nie odpowiada ze utracone itemy .

Administracja to dzieciaki Music 11 Draxi 13 mm super administracja

Jednym słowem GÓWNO z Draxa i tyle

Taki serwer to se mogę sam zrobić w 1 dzień równie dobrze NQ

Opublikowano

@up Powiem tak: Czekam aż napiszesz plugin chociaż w jeden dzień na gąbke, wtedy pogadamy. Zapewniam Cie, że administracja jest starsza a nie tak jak ty napisałeś po 11-13 lat? Nie wierzysz? Zapraszam na tsa rpg.bartekzbartek.pl :) Czekam na Twoj nick na pw. Albo popros kogos zeby Cie wrzucil do kanalu "Administracja caveblock" Na pewno wbije ;p Pozdrawiam.

 

@edit: Podobno pisałes z błedami ortograficznymi i dlatego administracja ignorowala Cie.

@edit2: A i jeszcze wygrales vipa ale prowokowałeś Admina (Musica), obrażałeś itp. Wiec dostałeś perma. Proste :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...