Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] Mody UraniumCraft [GregTech][ExtraBiomesXL][BC3][IC2][LogisticPipes][ExtraBees][MFFS][ThermalExpansion][Applited Energetics]


Gość Weeker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kkkkzk.png

informacjef.png

Uwaga Start 11.06.2013 godzina 17:00

Sloty: 30

IP: 37.59.10.167

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie wymagane

Nether: Tak

BialaLista: Nie

Wracamy na nowo po poprzedniej edycji tym razem z większym doświadczeniem.
Wprowadziliśmy kilka modyfikacji min. GregTech ponieważ zauważyliśmy jak szybko nudzi wam się gra bo osiągnęliście wszystko. Teraz już tak nie będzie

Jako jedyny serwer na modach dajemy taką swobodę !
Tylko u nas możesz :
Dostać nieograniczonego cuboida,
Stawiać nieskończoną ilość blockbreakerów,
Stawiać nieskończoną ilość world anchorów,
Stawiać nieskończoną ilość solarów.


listamodyfikacji1.png

Industrial Craft 2
Greg Tech
Build Craft 3
Soul Shards
Applited Energetics
Logistic Pipes
Animal Bikes
Advenced Machines
MFFS
Biolock
Craft Guide
NEI
Extra Bees
Nuclear Control
Forestry
Thermal Expansion
Liquid Metals
Extra Biomes
Red Power
... Resztę zobaczycie jak wejdziecie na serwer :>

zdjeciazgry.png


20130611064824.png

20130611064834.png

20130611064905.png

paczkamodyfikacji.png

 

Link : http://www12.zippyshare.com/v/36027950/file.html
Scran : https://www.virustotal.com/pl/url/eac96d5165c510377573816a9be50e1ec4d9ee4e3d6ea12364548497e50eaa50/analysis/1370956927/
 
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeszcze troszke:D a mapa jest ograniczona?

 

Nie :> idziecie tak daleko jak tylko chcecie

Opublikowano

Poprzednia edycja była świetna, a teraz zapowiada się jeszcze lepiej :>
GregTech się przyda, bo było za łatwo ^^

Wbijamy ! Bo ruszyli przed czasem :D

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

terminy sesji nie odpowiadają prosze czekac na zakonczenie sesji? :D

Już jest naprawione jednak musisz czekać do 30 minut na zakończenie sesji

Opublikowano

Cuboidy jakie ceny mają ?
Bo nigdzie info nie widziałem :>

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Cuboidy jakie ceny mają ?

Bo nigdzie info nie widziałem :>

Cuboid na którym nie ma budowli kosztuje 15 diaxów a zabudowany jest za darmo:>

Opublikowano

Dobra , wiesz dokładnie o co mi chodzi ze jestes jakims 14-latkiem i nie umiesz zablokowac cc oraz tc .To nie moja wina, pewnie gdybym dal ci fixy to odrazu wrzucił te mody na serwer. Kolejna sprawa trzemu jak miałeś swoją edycję nie zostales przy niej.Szkoda że naszego spawnu nam nie zajebales. Widac gołym okiem ze jest skopiowany pomysl.Dodam jeszcze ze nie zamierzam z tobą juz dyskutować bo wysrales sobie -.-.No człowieku ogarnij sie , czy ja twierdze ze bylem pierwszy? To ty tak.twierdzisz ,,lecz wiedziałes dokladnie o oimoim serwerze. Apropos nie bylo serwera z gregtec ,tym bardziej z soulshards.PIERDOLISZ FARMAZONY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...