Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtraCraft[SurvivalFrakcje][OtherDrops][Exp ze stone][Eventy][Gildie za itemy]


denis6300

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Start się nie odbył ponieważ nie miałem dostępu do internetu.

O godz. 19:40 już na 100% można wbijać !

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Wystarczyło tylko wejść na serwer i właściciel przeklina jak 12-letnie dziecko, więc nie polecam. Wystarczy 1 rzecz a odechciewa się grać.

 

 

nie polecam serwera, przez laga[serwera] wyleciał mi diax miecz sharpness 4 looting 3 i knockback 2, pisałem adminowi, ale olał sprawe.

Pisałem na chacie: Zjeb*** serwer, i dostałem bana "elo"

Nie polecam marnować tam czasu, gdzie ja zmarnowałem ok. 4h.

POZDRO I NIE POLECAM SERWERA

 

 

@up

 

Po 1 na serwerze nie ma lagów, jest ciągle 20TPS.

Po 2 jakim cudem przez laga mógł ci wypaść miecz? Nawet jakby były lagi chociaż patrz pkt1, to jest to nie możliwe że sam ci wypadł miecz, jak już to przez spadek fps ale to już wina twojego komputera.

Po 3 zawsze się znajdzie ktoś któremu coś nie pasuję.

 

Zapraszamy !

 

 

ta, kur** interesujecie się graczami, tak jak wy moimi skarpetami... NIE POLECAM SERWA!!! NIE WBIJAĆ

 

 

 

 

 

 

Racja poza tym admin jakieś 12 lat... Ortografii nie umie. Tłumacze mu coś to on mute. Napisałem mu report na helpop i ban powód: obraza admina pzdr.

 

 

Lagi są ping 300 + A normalnie mam max 40

Opublikowano

@up

 

Nie ma lagów, kup internet.

 

A te twoje cytaty to są sprzed 2 edycji więc możesz sb je zjeść.

 

Admin nie "umie" ortografii? Piszę się "nie potrafi", a nie "nie umie".

 

Więc wiesz, rozpęd w sianę, i cześć.

 

A na helpop napisałeś "huj".

579571423327107377857.png


Opublikowano

@up

 

Nie ma lagów, kup internet.

 

A te twoje cytaty to są sprzed 2 edycji więc możesz sb je zjeść.

 

Admin nie "umie" ortografii? Piszę się "nie potrafi", a nie "nie umie".

 

Więc wiesz, rozpęd w sianę, i cześć.

 

A na helpop napisałeś "huj".

 

 

Nie napisałem! Proszę o ss'y razem godziną i datą!

 

Nie umie, a nie potrafi to jest dokładnie to samo i nie ma różnicy/

 

Internet mam bardzo dobry... Wy macie maszynę do dupy

 

A o graczach którzy tam grają nie wspomnę. 5, 6 osób?

Opublikowano

@up

 

Wczoraj był full serwer.

 

Znajdź mi słowo w słowniku "umie".

 

Maszyne mamy dobrą, nikt nie ma lagów tylko ty miałeś, wniosek?

 

Kończę z tobą rozmowę.Bye.

 

Zapraszamy!

579571423327107377857.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...