Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtraCraft[SurvivalFrakcje][OtherDrops][Exp ze stone][Eventy][Gildie za itemy]


denis6300

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie polecam serwera, przez laga[serwera] wyleciał mi diax miecz sharpness 4 looting 3 i knockback 2, pisałem adminowi, ale olał sprawe.

Pisałem na chacie: Zjeb*** serwer, i dostałem bana "elo"

Nie polecam marnować tam czasu, gdzie ja zmarnowałem ok. 4h.

POZDRO I NIE POLECAM SERWERA

Opublikowano

@up

 

Po 1 na serwerze nie ma lagów, jest ciągle 20TPS.

Po 2 jakim cudem przez laga mógł ci wypaść miecz? Nawet jakby były lagi chociaż patrz pkt1, to jest to nie możliwe że sam ci wypadł miecz, jak już to przez spadek fps ale to już wina twojego komputera.

Po 3 zawsze się znajdzie ktoś któremu coś nie pasuję.

 

Zapraszamy !

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

akt 1 mam extra komputer miałem 1000fps[frapsa mam ciągle włoczonego, w rogu mam fpsy] i miałem ciągle 900 fps i lag taki,że hej, i musiałem relognąć serwer wbijam paczam nie mam miecza, leżał i jakiś gościu go podniósł. POZDRO NIE POLECAM SERWA

Opublikowano

@MrKoksarz

 

Nie chcemy takich graczy jak ty, więc to że będziesz spamić w tym temacie w niczym ci nie pomoże.

 

Zapraszamy !

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Hosting ma problemy techniczne ;/.

 

Mamy nadzieję że szybko się z tym uporają!

 

@edit

 

Przepraszamy lecz jesteśmy zmuszeni zrobić nową edycje serwera.

Następna edycja serwer to będzie hardcore,każdy kto zakupił u nas vipa na tej edycji, dostanie na hardcorze 3 darmowe unbany.

 

Naprawdę przepraszamy.

//Mamy od tego dział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...