Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtraCraft[SurvivalFrakcje][OtherDrops][Exp ze stone][Eventy][Gildie za itemy]


denis6300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg ExtraCraft

informacje2.png

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP:s2.crafthost.pl:26471

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie


Administracja4.png
Sonny,mrk,Takzwany

pluginy2.png
23

InformacjeDOT2.png
Itemy na gildie :

20 diaxów

20 Szmaragdów

20 TNT

20 Kwarcu


Dropy :


Diax : 0,6%

Szmaragd : 0,8%

Złoto : 1,2%

Żelazo : 2%

Szczeście w kilofie działa na zasadzie takiej jak normalnie !

Jeśli ktoś lognie podczas pvp to i tak traci EQ !

//Mamy od tego dział.

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam na serwer . Wczoraj był event Parkour . Admini ciągle zajmują się serwerem , ciągle jest duzo graczy .

Opublikowano

Zapraszamy !

 

Serwer ciągle się rozwija .

 

Dzisiaj o godzinie 20:00 event parkour !

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Już prawie tysiąc graczy odwiedziło nasz serwer ! :)

 

Zapraszamy i dziękujemy za opinie !

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Jedna maleńska uwaga ode mnie. W sumie to będzie rada:

- Gdy mamy Survival + Frakcje i wgrywamy OtherDrops to gildie lepiej aby były za free

Oraz na odwrót:

- Gdy mamy Survival + Frakcje i mamy gildie za itemki to Othera już lepiej nie wgrywać

 

Dlaczego?

Ponieważ jest mniej graczy.

 

To jest moje zdanie. Prosze się nie czepiać do tego co piszę

Zapraszam do lajkowania!!! Pomgołem/Podoba Ci się moja treść? Daj Like i zostaw coś po sobie :)


thumb_pre_1374837071__884049964027144348


Opublikowano

Jedna maleńska uwaga ode mnie. W sumie to będzie rada:

- Gdy mamy Survival + Frakcje i wgrywamy OtherDrops to gildie lepiej aby były za free

Oraz na odwrót:

- Gdy mamy Survival + Frakcje i mamy gildie za itemki to Othera już lepiej nie wgrywać

 

Dlaczego?

Ponieważ jest mniej graczy.

 

To jest moje zdanie. Prosze się nie czepiać do tego co piszę

 

Gildie za itemy są po to, aby nie było 213123 bez sensownych gildii ;).

Niech na razie zostanie tak jak jest. W następnej edycji nie będzie other drops.

//Mamy od tego dział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...