Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

:.:WorldOfMinecraft:.: :.:[100 slotów]:.: :.:[Survival/Factions/RPG][Klasy/Skille/Handlarze NPC][SURVIVAL GAMES][Gildie][EpicBoss][24/7]:.:


ImRekla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minimalip.pngspa206.owncraft.pl:6579

http://www.youtube.com/watch?v=jaZEAx61M54

1in5hl.png

28nx4x.png

1yu3d1.png

2uifyvc.png

k3un4p.png

2ynnqco.png

2mm7hfl.png

54i355.jpg

eiwcq1.png

10igfpw.png

2h64ls1.png

Serwer nie jest w pełni taki jak World Of Warcraft.

Jeżeli serwer Ci się podoba to pozostaw komentarz ;)

---
Aktualizacje:

13.06.2013 - Dodany plugin. Można niszczyć za pomocą TNT Obsydian

16.06.2013 -

Dostaliśmy kanał na Team Speak 3.

IP. ts.tsworld.pl

Nazwa kanału: 70. Minecraft WorldOfMinecraft
Hasło: world

17.06.2013 - Usunięty bug. Podczasz PVP już nie można uciec na SG

---

Chcesz dostać rangę na serwerze? Napisz podanie:

Imię:
Nick (w Grze):
Wiek:
Czas spędzany na serwerze:
Znajomość Komend Bukkit:
Adminowska składka na serwer/y
(Nie obowiązkowe) (tak/nie):
Od kiedy grasz w Minecraft'a:
Kontakt:
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina:

---

Dodajemy serwery do naszej serwerowni

Wymagania:

Serwer musi posiadać minimum 20 slotów

Ogarniętą Administracje.

Co oferujemy?

Własny dział na naszym forum

Dopisanie serwera do naszej strony, IP itd.

Własny kanał na TS3

Dobrych techników

Przyjemną współpracę

Więcej informacji na PW, lub na GG. Nr. 44034915

Opublikowano

Imię: Łukasz

Nick (w Grze): Sir_Jupik

Wiek: 14

Czas spędzany na serwerze: 3 godz. dziennie (czasami 2)

Znajomość Komend Bukkit: 8/10

Adminowska składka na serwer/y
(Nie obowiązkowe) (tak/nie): tak dorzucę coś, co miesiąc.

Od kiedy grasz w Minecraft'a: wersja BETA 1.6

Kontakt: Skype: sirjupik2 , TeamSpeak, Gadu-Gadu

Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina:
Może najpierw się przedstawię jestem Łukasz i mam 14 lat. Mieszkam w Bydgoszczy. Interesuję się sportami takimi jak piłka nożna. Lubię jeździć na deskorolce. Gdy pierwszy raz zobaczyłem minecrafta byłem bardzo szczęśliwy ale gdy dowiedziałem się że można grać w trybie multiplayer zakochałem się w tej grze. Grałem na wielu serwerach Frakcji ale ten najbardziej przypadł mi do gustu. Lubię pomagać innym graczom. Upominam tych którzy spamują, przeklinają itp. Miałem własny serwer. Chciałbym razem z resztą administracji umilać czas graczom spędzających czas na serwerze. Dobra to chyba wszystko :) i oczywiście z góry dziękuje, pozdrawiam. Cześć.


Opublikowano

Imię: Łukasz

 

Nick (w Grze): Sir_Jupik

 

Wiek: 14

 

Czas spędzany na serwerze: 3 godz. dziennie (czasami 2)

 

Znajomość Komend Bukkit: 8/10

 

Adminowska składka na serwer/y (Nie obowiązkowe) (tak/nie): tak dorzucę coś, co miesiąc.

 

Od kiedy grasz w Minecraft'a: wersja BETA 1.6

 

Kontakt: Skype: sirjupik2 , TeamSpeak, Gadu-Gadu

 

Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina: Może najpierw się przedstawię jestem Łukasz i mam 14 lat. Mieszkam w Bydgoszczy. Interesuję się sportami takimi jak piłka nożna. Lubię jeździć na deskorolce. Gdy pierwszy raz zobaczyłem minecrafta byłem bardzo szczęśliwy ale gdy dowiedziałem się że można grać w trybie multiplayer zakochałem się w tej grze. Grałem na wielu serwerach Frakcji ale ten najbardziej przypadł mi do gustu. Lubię pomagać innym graczom. Upominam tych którzy spamują, przeklinają itp. Miałem własny serwer. Chciałbym razem z resztą administracji umilać czas graczom spędzających czas na serwerze. Dobra to chyba wszystko :) i oczywiście z góry dziękuje, pozdrawiam. Cześć.

 

 

 

Jutro napiszę do Ciebie na skype czy podanie przeszło, czy nie ;)

Opublikowano

Imię: Maciek !
Nick (w Grze): Evor
Wiek: 16
Czas spędzany na serwerze: Długo
Znajomość Komend Bukkit: Ogarniam a czego nie ogarniam to ogarnę
Adminowska składka na serwer/y
(Nie obowiązkowe) (tak/nie): Nie wiem zobaczymy
Od kiedy grasz w Minecraft'a: Nie wiem ale od Bety
Kontakt:Ts3 , Skype , Dla H@ nr tele
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina:

Ja nie potrzebuję admina tylko server , lubię pomagać cieszy mnie to .

Budować i patrzeć jak server się rozwija . Jestem dostępny na skypie , ts3 tak że o kontakt nie trudno :)

Opublikowano

Imię: Krzysiu
Nick (w Grze): Shurisen
Wiek: 14
Czas spędzany na serwerze: 2-3 H
Znajomość Komend Bukkit: W miarę Ogarniam
Adminowska składka na serwer/y
(Nie obowiązkowe) (tak/nie): Tak, dam coś co miesiąc
Od kiedy grasz w Minecraft'a: Gdzieś na końcu bety zacząłem
Kontakt: GG, Skype,
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina: Dość długo gram i nie mam co robić z wolnym czasem więc zawsze bym coś wybudował lub pomógł. W miare ogarniam komendy, i jestem kulturalny. ;]

Opublikowano

no to spoko czekam do niedzieli i zapraszam ludzi na server bo naprawdę spoko jest !

Opublikowano
Imię : Mariusz
Nick : CokePL
Wiek : 17
Czas spędzany na serwerze : 3-5h
Znajomość Komend Bukkit : 9/10
Adminowska składka na serwer : Tak
Od kiedy grasz w Minecraft'a : od 2 lat
Kontakt : Mogę napisać na PW
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina : Myślę, że mogę pomóc finansowo i ogólnie.
Z wykształcenia jestem początkującym Informatykiem/Technikiem + Jeszcze coś tam grafikiem.
Więc mógł bym zrobić reklamę, pomóc w pluginach itp. Budować też umiem ładnie i chciał bym zapobiegać Spamu i Hackerstwu w różnym znaczeniu tego słowa. Zbudował bym różnorakie eventy/parkour'y

Mogę zapewnić dużo rzeczy ale jedną powiem od razu ;D Zapewnię miłą Atmosferę
Opublikowano

Imię: Krzysiu

Nick (w Grze): Shurisen

Wiek: 14

Czas spędzany na serwerze: 2-3 H

Znajomość Komend Bukkit: W miarę Ogarniam

Adminowska składka na serwer/y (Nie obowiązkowe) (tak/nie): Tak, dam coś co miesiąc

Od kiedy grasz w Minecraft'a: Gdzieś na końcu bety zacząłem

Kontakt: GG, Skype,

Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina: Dość długo gram i nie mam co robić z wolnym czasem więc zawsze bym coś wybudował lub pomógł. W miare ogarniam komendy, i jestem kulturalny. ;]

Najbardziej spodobało mi się to podanie. Krótko i na temat. Widuję tego gracza codziennie na serwerze. Dlatego należy mu się ranga :)

Opublikowano

No nic wbijać na server jest spoko !

Ludzi coraz więcej rozwija się ładnie i wg !

Tylko adminów nie widać ...

Opublikowano

Można powiedzieć, ze to Mini RPG ;)

A klasy i rasy są dalej w przygotowaniach, tylko plugin ma sporo błędów. ;)
Zapraszamy! :)

Opublikowano

Imię:Tomasz
Nick (w Grze):WhiteCreed
Wiek:13
Czas spędzany na serwerze:3-4 godz dziennie
Znajomość Komend Bukkit:Duża. Jeżeli nie wierzysz to możesz mnie sprawdzić.
Adminowska składka na serwer/y
(Nie obowiązkowe) (tak/nie): Zależy ile. Powyżej 11zł odpada.
Od kiedy grasz w Minecraft'a:2 lata.

Dlaczego Ty?:Ponieważ chcę pomóc ogarniać serwer. Bo czasami nie mogę patrzeć na ten spam na czacie D:

Po co się tu patrzysz? I tak sygnatury nie ma ;) Ale plusika możesz dać. xD


Opublikowano

Imię: Filip

Nick (w Grze): TopikGamesPL

Wiek: 14

Czas spędzany na serwerze: 5-7h

Znajomość Komend Bukkit: 9/10

Adminowska składka na serwer/y
(Nie obowiązkowe) (tak/nie): Nie :(

Od kiedy grasz w Minecraft'a: Od wersji 1.3.2

Kontakt: Skype

Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina: Lubię pomagać innym graczom, znam komendy, jestem miły.

MPVP - Najlepszy serwer PvP w Polsce!

Opublikowano

Dostaliśmy kanał na Team Speak 3.

IP. ts.tsworld.pl

Nazwa kanału: 70. Minecraft WorldOfMinecraft
Hasło: world

Opublikowano

Imię:Mateusz
Nick (w Grze):dashthenight
Wiek:14
Czas spędzany na serwerze: Nwm okolo 2 dni ale serwer jest spoko :)
Znajomość Komend Bukkit:8/10
Adminowska składka na serwer/y
(Nie obowiązkowe) (tak/nie):Nie bo mieszkam w Holandi ale w wakacje moge zaplacic :)!
Od kiedy grasz w Minecraft'a:od roku!
Kontakt:skype Mateusz1-9-9-9 lub na serwerze
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina:Bo jestem ogarniety nie daje banow za nic umiem rozmawiac w kilku jezykach jestes bardzo czesto na serwerze orz szanuje kazdego grcza i admina :)!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...