Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][HARD] Masakra zaczyna sie w nocy! Edycja II [WL][Sloty 20+][DynMap][Życia][OtherDrops][Głowy][Ts3][Typ Kwadratowej Masakry 2]


Mgkus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer wystartował niedawno! Zapraszamy!





Masakra zaczyna sie w nocy! Edycja II

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Hard Survival (KM sezon 2)

strzalka.gifSloty: 20+

strzalka.gifIP: 5.9.205.210:25825

s1.jail-break.pl:25825

strzalka.gifPotwory: Tak, dużo

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak, tydzień drugi

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak, tydzień trzeci

strzalka.gifBialaLista: Tak

Administracja5.png


Berto Szyba

pluginy3.png


Z ważniejszych:


CreeperHeal - Uwaga na Creepery i TNT, wybuchają i niszczą, ale dzięki

temu pluginowi, wszystko po chwili zostaje powoli odbudowane. Pułapki

dozwolone, ale uwaga na zwierzęta i tabliczki, gdyż tabliczka pojawia

się bez tekstu.


LifeBan - 10 żyć na start (max. 10). Doładowujemy Emeraldem. Ożywienie gracza kosztuje 3 życia. Utrata żyć=ban na tydzień.


LogBlock - Drewnianym kilofem sprawdzamy kto i kiedy modyfikował dany blok, lub brał coś ze skrzyni, pieca itp.


Dynmap -

http://dynmap.jail-break.pl/


NoCheatPlus - Anty Czit


OtherDrops - Rudy dropią ze stone. Z rud leci exp. Węgiel, Redstone i Lapis normalnie.

Szansa na diaxa=0.2% (Wys.<19), Szansa na emerald=0.1%
(Wys.<11), Szansa na złoto=1%(Wys.<29), Szansa na żelazo=2%(Wys.<40)

Diaxowy kilof ze szczęściem daje szansę na większy drop:

Emerald=0.2% , 1-2 szt.

Diax=0.3% , 1-2 szt.

PlayerHeads - Dropią głowy graczy (100%) i mobów (2-5%)

BorderGuard - Ograniczenie do 200 kratek od spawnu

InformacjeDOT3.png

Masakra
zaczyna sie w nocy to druga już edycja serwera typu Kwadratowa Masakra.
Tym razem sezon 2 jak zawsze ze zmodyfikowanymi ustawieniami.


Serwer jest dla ogarniętych pozytywnych ludzi chcących pograć z innymi,

którzy potrafią trollować na poziomie i robią kreatywne pułapki z TNT ;)


W drugim tygodniu po starcie serwera włączymy PvP, a w trzecim tygodniu Nether.


Jest również Vip/Item Shop, który może pomóc nam utrzymać i rozwinąć serwer.


Ważne Adresy:

- "Strona główna serwera"

mc.Jail-Break.pl

 

- Adres TeamSpeak 3

Ts3.Jail-Break.pl

Regulamin:


1. Obowiązują zasady netykiety.


2. Nie używaj czitów i wspomagaczy (OptiFine i Rei`s Minimap są dozwolone).


3. Zachowuj się kulturalnie.


4. Nie Griefuj.


5. Nie kradnij.


6. Nie atakuj i zabijaj z zaskoczenia.


7. Zakaz pułapek na spawnie.


8. W netherze można zabijać i kraść.


9. Lawę i zapalniczkę używamy tylko w swoim domku/działce.


10. Zabijać bez konsekwencji można na swojej działce (również zabierać itemy po śmierci).


11. Zabijając kogoś w centrum oddajesz mu życie (emeralda), lub go ożywiasz i oddajesz jego itemy.


12. Pojedynki w centrum są dozwolone za obustronną zgodą.




Wzór podania:


Nick:


Wiek:


Ile gracz w MC:


Dlaczego Ty:


Nie standardowe komendy dla graczy:


/lives - sprawdza aktualną liczbę żyć.


/revive GRACZ - ożywia danego gracz. Wielkość liter ma znaczenie!




Nie możesz odpisać w tym temacie?


Napisz na pw, lub na naszym forum!


b_560_95_3.png





Generator by -outi-

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:ProLegend



Wiek:17



Ile gracz w MC:Gram od alpha nie pamietam kiedy to bylo xD



Dlaczego Ty:
hmm jestem ogarnięty nie jestem niewyzytym dzieckiem które chce tylko zabijac np nowych graczy. jestem kulturalna osobą potrafię grać na takich serverach. nie będe giefowal mapy :)



btw podałbyś skyp?

Opublikowano

Korzystając ze ScoreBoard'a ustawiliśmy widoczność HP pod nickiem i licznik zgonów w tabeli.

2013-06-09-14.19.08.png

Opublikowano

Nick: W sumie to Vanarax

Wiek: 20 ;o
Ile gracz w MC: Zaczynałem grać razem z CTSG(Zresztą swojego czasu z nim grałem)
Dlaczego Ty: Bo jestem bardzo miłym i pomocnym graczem, szanuje innych i nigdy nie niszczę tego co nie moje. Tego typu servy bardzo mnie do siebie przekonują. Ale chyba najważniejsze jest to, że po prostu wiem co to kultura, i empatia nie jest mi obca. :)
Opublikowano

Nick: W sumie to Vanarax

Wiek: 20 ;o

Ile gracz w MC: Zaczynałem grać razem z CTSG(Zresztą swojego czasu z nim grałem)

Dlaczego Ty: Bo jestem bardzo miłym i pomocnym graczem, szanuje innych i nigdy nie niszczę tego co nie moje. Tego typu servy bardzo mnie do siebie przekonują. Ale chyba najważniejsze jest to, że po prostu wiem co to kultura, i empatia nie jest mi obca. :)

Dodany.
Opublikowano

Nick:Quvil


Wiek:14


Ile grasz w MC: dlugo chyba od inDev.. czy jakos tak


Dlaczego Ty: bo lubie tego typu serwery

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

I to podanie za kolegę

Nick:Mate


Wiek:16


Ile gracz w MC:Od wersji 1.7.2


Dlaczego Ty: Ponieważ szukam w miarę spokojnego serveru na którym będę mógł się spokojnie wybudować ;)

Opublikowano

Dodani.

Zaraz startujemy, więc kolejne podania będę sprawdzał rzadziej. Najlepiej jest wbić na TS`a i dać znać o podaniu.

Opublikowano

Nick: ZjaranyArab


Wiek: 16


Ile gracz w MC: Dobry rok.


Dlaczego Ty:
Jestem ogarniętym graczem, zawsze piszę zgodnie z zasadami ortograficznymi, oprócz tego jestem aktywny, i uwielbiam serwery takiego typu, także proszę o dodanie na białą listę, na pewno nie pożałujecie!

Opublikowano


Nick:Bloody
Wiek:16
Ile gracz w MC: około 2lat
Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty, nie griefuje, chetnie pomagam itp ...

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...