Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][HARD] Masakra zaczyna sie w nocy! Edycja II [WL][Sloty 20+][DynMap][Życia][OtherDrops][Głowy][Ts3][Typ Kwadratowej Masakry 2]


Mgkus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: GibbonQUQ

Wiek: 13

Ile grasz w MC: Od Bety

Dlaczego Ty: Jestem doświadczonym i ogarniętym graczem minecrafta. Nie griefuje bez powodu i lubię serwery tego typu ;)

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Budowniczy
Opublikowano

Nick: NoA

Wiek: 16

Ile grasz w MC: Od wersji bety 1.3


Dlaczego Ty: Gram już trochę w ta grę. Chciałbym spróbować pracy w grupie.

mpcforum4everblue.jpg
Opublikowano

Nick:Czeli
Wiek:20
Ile gracz w MC:Zależy od dnia..
Dlaczego Ty:why not?
Podanie kumpla:
Nick:NessQeen
Wiek:21
Ile gracz w MC: wszystko
Dlaczego Ty:Bo nie TY!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: NeroN246


Wiek:14


Ile gracz w MC:Od 1.7.3


Dlaczego Ty:Bo lubie pograc w minecrafta z ogarniętą administracja i ogar ludzmi ;)

Opublikowano

Nick: NeroN246

 

 

Wiek:14

 

 

Ile gracz w MC:Od 1.7.3

 

 

Dlaczego Ty:Bo lubie pograc w minecrafta z ogarniętą administracja i ogar ludzmi ;)

Dodany.
Opublikowano




Nick: MentoS


Wiek: 16


Ile gracz w MC: 2 lata


Dlaczego Ty: Ponieważ szukam dobrze ogarniętego serwera i sądzę , że ten jest dobry:P

Opublikowano

Nick : FrenczFarmer

Wiek : 16

Ile grasz w MC : Rok

Dlaczego Ty : Jestem Ogarniety lubie takie serwery

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Nick: DamiX55
Wiek: 15
Ile gracz w MC: 2/3lata
Dlaczego Ty:
Ponieważ ogarniam i pytanko graliście na WschodniCraft ;x?

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Bez żadnego powodu dostałem bana na 2 doby !

Prosze o unbana .

Bardzo mi sie podoba ten serwer wiec chciałbym sobie na nim jeszcze pograć .

 

DJHarison

Bez powodu bana nie dostałeś.

 

Wszyscy Dodani.

Opublikowano

Wiesz to wygladało tak ze gadamy sobie na chacie a potem dostaje bana na 2 dni . :(

Nie wiem czemu ale serwer był fajny

wiec jeszcze raz prosze o unban

DJHarison

Jeśli 2 dni to dostałeś za mały grief, lub kradzież, bo większe odrazu z permem lecą.

 

DamiX55 - tak graliśmy tam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...