Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić własny styl?


ZwIIaD_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Własny styl tzn chcesz swój zrobić czy poprostu chcesz skorzystać ze skórek zrobionych przez innye osoby. Jeżeli chcesz skorzystać ze skórek które istnieją już w internecie możesz pobrać ze stron wystarczy wygooglować i wkleić do folderu " Styles " następne wchodzisz w opcję design i wybierasz sobie skórkę. Zamieszczam ssa :)

 

Opublikowano

 

Własny styl tzn chcesz swój zrobić czy poprostu chcesz skorzystać ze skórek zrobionych przez innye osoby. Jeżeli chcesz skorzystać ze skórek które istnieją już w internecie możesz pobrać ze stron wystarczy wygooglować i wkleić do folderu " Styles " następne wchodzisz w opcję design i wybierasz sobie skórkę. Zamieszczam ssa :)

 

Czytaj uważniej chcę zrobić własny styl

585571426179277855228.png

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wejdz na strone i ts i masz

Rozumiesz slowo "WŁASNY" jeśli nie to odsyłam na google ::) Pozdro , Shojacz juz napisal jak :) + dla niego :)

1377863814-U611928.png

  • 3 lata później...
Opublikowano

powiem ci tak, pobierz gotowy styl z neta, i zacznij go przerabiać na swój własny, jeżeli to ci nie odpowiada to i tak musisz znaleźć gdzieś na necie wiersze tego typu

 

QMainWindow { /* Hintergrundfarbe Hauptfenster */
background: qlineargradient(x1: 0, y1: 0, x2: 0, y2: 1, stop: 0 #5e5420, stop:1 #2e2e2e);
}
 
/* ---- Menue ---- */
 
QMenuBar { /* Menue (Verbindungen ... Hilfe)  */
margin-top: 6px;
margin-left: 6px;
margin-bottom: 6px;
background-color: transparent;
}
 
QMenuBar::item:selected { /* Menue Hover */
background-color: #8d7500;
}
 
/* ----Sub-menue ---- */
 
QMenu { /* Untermenue */
border: 2px solid #1d1d1d;
background: qlineargradient(x1: 0, y1: 0, x2: 0, y2: 1, stop: 0 #5e5420, stop:1 #2e2e2e);
}
 
QMenu::item { /* Unterpunkte */
background: transparent;
padding: 3px;
padding-left: 20px;
padding-right: 15px;
}
 
QMenu::item:selected { /* Unterpunkt hover  */
background-color: #8d7500;
}
 
QMenu::item:disabled { /* Unterpunkt deaktiviert */
color: #940000;
}
 
QMenu::item:disabled:selected { /* Unterpunkt deaktiviert + ausgewaehlt */
color: #c5af00;
}
 
QMenu::separator { /* Unterpunkt Trennstrich  */
height:1px;
margin-left:1px;
margin-right:1px;

background-color: #5b4a00;

 

I tak dalej,,,


Gdyż te wiersze odpowiadają dosłownie za wszystko w stylu team speak 3.

ja własnoręcznie kombinowałem jak zrobić takie coś 

 



jak sie dowiem cos jeszcze to "moze" dam znać, bo sam jak narazie staram sie to rozgryźć, a jak rozgryze wszystko to zrobie filmik i wstawie na yt (czyli do 2 lat xD)

Opublikowano

Masz tak naprawdę trzy pliki do przerobienia: chanelinfo.tpl, clientinfo, serverinfo, możesz dodawać zarówno nowe rzeczy (np. UID klienta) jak i edytować wygląd za pomocą CSS. Do tego potrzebna jest podstawowa wiedzy na temat CSS, możesz również używać zdjęć w tle itd. Wszystkie te pliki znajdziesz w katalogu styles tam gdzie znajduje się twój client teamspeak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...