Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] LomaxMT2 - Nowa odsłona


alchemik1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajnie juz mam serwer na dzisiejszy wieczor pytanie tylko brzmi

 

1.Start dzisiaj?

2.o ktorej godzinie ;d

 

Pozdrawiam Kei. ;) i widzimy sie na starcie;)

Start prawdopodobnie 12 czerwca :D

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

beznadzieja kolejne dziadostwo typu medium stary lomax to był 4fun niech tak zostanie !

Dobre stwierdzenie STARY który już się nie przyjmie.

ban.gif

 

Opublikowano

Widzę, że alchemik1 nie potrafi się spytać czy może użyć autorskich grafik z Nexanity i nie tylko.

Więc za to, że nie zapytałeś się masz usunąć wszystko z clienta co należało do Nexanity.

 

Pozdrawiam Kains Kirighaya.

4anr.png


Zapraszam!


Opublikowano

Widzę, że alchemik1 nie potrafi się spytać czy może użyć autorskich grafik z Nexanity i nie tylko.

Więc za to, że nie zapytałeś się masz usunąć wszystko z clienta co należało do Nexanity.

 

Pozdrawiam Kains Kirighaya.

 

Jesteś idiotą?

Jeżeli wrzucasz coś do internetu to bez względu na to, czy chcesz czy nie pozwalasz na używanie twoich rzeczy/edycji clienta itd... durne copyright ci nic nie pomoze, poza tym to sa rzeczy które na mpc są od dawna...

Opublikowano

Widzę, że alchemik1 nie potrafi się spytać czy może użyć autorskich grafik z Nexanity i nie tylko.

Więc za to, że nie zapytałeś się masz usunąć wszystko z clienta co należało do Nexanity.

 

Pozdrawiam Kains Kirighaya.

Bronie na "Nexanity" sa dostepne na innych forach,wystarczy poszukac w czym jeden komplet jest najbardziej znany.

ban.gif

 

Opublikowano

Bronie na "Nexanity" sa dostepne na innych forach,wystarczy poszukac w czym jeden komplet jest najbardziej znany.

 

Ale prace graficzne nie są nigdzie udostępnione więc? :)

Kasuj i nie majacz.

4anr.png


Zapraszam!


Opublikowano

Ale prace graficzne nie są nigdzie udostępnione więc? :)

Kasuj i nie majacz.

Prace graficzne? Jakie niby prace?

 

WoW gzik:) server cuda:P

Szukacie GMa z doswiadczeniem??

 

Usuńcie bank bedą bugi...!

Nie szukamy i bank nie jest zbugowany ;)

ban.gif

 

Opublikowano

54819.png - By Kains Kirighaya for Nexanity
359.png - By Demetri for Nexanity
sura12.png - By Kains Kirighaya for Nexanity
einhand1.png - Edited by Kains Kirighaya for Nexanity
1180.png - By Demetri for Nexanity
1190.png - By Demetri for Nexanity
1190.png - By Demetri for Nexanity
pugn_icon.png - By Demetri for Nexanity
54829.png - By Demetri for Nexanity
spadone_icon.png - By Demetri for Nexanity
54869.png - By Demetri for Nexanity
1939.png - By Demetri for Nexanity
979.png - By Demetri for Nexanity
65020.png - Edited by Demetri for Nexanity

 

Nie usunąłeś znaków rozpoznawczych ani nawet nazw plików więc nie pierdol, że nie ukradłeś.

Wszystkie prace graficzne z Nexanity mają zniknąć z clienta LomaxMt2.

4anr.png


Zapraszam!


Opublikowano

54819.png - By Kains Kirighaya for Nexanity

359.png - By Demetri for Nexanity

sura12.png - By Kains Kirighaya for Nexanity

einhand1.png - Edited by Kains Kirighaya for Nexanity

1180.png - By Demetri for Nexanity

1190.png - By Demetri for Nexanity

1190.png - By Demetri for Nexanity

pugn_icon.png - By Demetri for Nexanity

54829.png - By Demetri for Nexanity

spadone_icon.png - By Demetri for Nexanity

54869.png - By Demetri for Nexanity

1939.png - By Demetri for Nexanity

979.png - By Demetri for Nexanity

65020.png - Edited by Demetri for Nexanity

 

Nie usunąłeś znaków rozpoznawczych ani nawet nazw plików więc nie pierdol, że nie ukradłeś.

Wszystkie prace graficzne z Nexanity mają zniknąć z clienta LomaxMt2.

To samo może powiedzieć ymir dla serwerów bo używamy ich broni. Jak powiedziałem bronie są ogólnodostępne w internecie. A to że ikony są

przekonwertowane

z .tga do .png przez program i wrzucone na stronę to już moja sprawa i nie ma tutaj żadnych grafik z waszej prezentacji.

ps. AnyPic Image Converter

ban.gif

 

Opublikowano

Ale mnie walą modele tych broni.

Masz TEKSTURY(tylko wyedytowane dla Nexanity) I WSZYSTKIE PRACE GRAFICZNE usunąć

 

EDIT:

Widzę, że jesteś turbo ułomnym dzieckiem.

Masz usunąć wszystkie grafiki które były zrobione przeze mnie lub Demetriego dla Nexanity

Czy to w prezentacji / stronie / cliencie.

Nie interesuje mnie Twoje głupie tłumaczenie bo jak chcesz tak palić jana to chociaż usuń swoją sygnaturę bo sam pod sobą dołki kopiesz.

4anr.png


Zapraszam!


Opublikowano

Ale mnie walą modele tych broni.

Masz TEKSTURY(tylko wyedytowane dla Nexanity) I WSZYSTKIE PRACE GRAFICZNE usunąć

 

EDIT:

Widzę, że jesteś turbo ułomnym dzieckiem.

Masz usunąć wszystkie grafiki które były zrobione przeze mnie lub Demetriego dla Nexanity

Czy to w prezentacji / stronie / cliencie.

Nie interesuje mnie Twoje głupie tłumaczenie bo jak chcesz tak palić jana to chociaż usuń swoją sygnaturę bo sam pod sobą dołki kopiesz.

Sam jesteś ułomnym i sobie nie pozwalaj

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/2155658-re-release-new-weapons-inforge-omega.html tu masz te "twoje tekstury" i sie ciesz i nie udzielaj się w mojej zapowedzi.

ban.gif

 

Opublikowano

Sam jesteś ułomnym i sobie nie pozwalaj

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/2155658-re-release-new-weapons-inforge-omega.html tu masz te "twoje tekstury" i sie ciesz i nie udzielaj się w mojej zapowedzi.

 

Niestety zonk.

Tam nie ma moich tekstur.

 

Usuń wszystkie prace graficzne mojej lub Demetriego twórczości dla Nexanity, powtarzam ostatni raz.

4anr.png


Zapraszam!


Opublikowano

Niestety zonk.

Tam nie ma moich tekstur.

 

Usuń wszystkie prace graficzne mojej lub Demetriego twórczości dla Nexanity, powtarzam ostatni raz.

 

Beka, beka z Ciebie.

 

 

Deco, pytanie...

Jak bedzie mozna zdobyć pd(pierscien expa), standard metiny i szkaty, tak samo 2x drop. I czy zwoj statusu dziala na całą profesje ( ze mozna od nowa brac klase ) czy tylko na pkt statusu

Opublikowano

Beka, beka z Ciebie.

 

 

Deco, pytanie...

Jak bedzie mozna zdobyć pd(pierscien expa), standard metiny i szkaty, tak samo 2x drop. I czy zwoj statusu dziala na całą profesje ( ze mozna od nowa brac klase ) czy tylko na pkt statusu

 

Beka jest z Ciebie i Twojego marnego forum PC......pl :)

 

Złodzieje będą tępieni niestety.

4anr.png


Zapraszam!


Opublikowano

16324535470454816596.png

 

niby twoje:

 

14756472791266616502.png

Nie chce mi sie szukac reszty.

 

 

Beka, beka z Ciebie.

 

 

Deco, pytanie...

Jak bedzie mozna zdobyć pd(pierscien expa), standard metiny i szkaty, tak samo 2x drop. I czy zwoj statusu dziala na całą profesje ( ze mozna od nowa brac klase ) czy tylko na pkt statusu

 

Zwoje sa dwa jeden cofa same skille , drugi cofa tylko staty , co do pd masz liste dropu na www

 

Beka jest z Ciebie i Twojego marnego forum PC......pl :)

 

Złodzieje będą tępieni niestety.

To tęp też siebie,lepiej żebyś nie dotknął serwera.
Btw. jedynie "pierscionek" usune bo nie widze go nidzie na necie i znalazlem ladniejszy ;)

chamstwo ! !



Kains Kirighaya się napracował a taki Deco sobie przywłaszczy chociaż byś się przyznał skurwysynu ze zajebałeś xD

pieprzona złodziejska świnia życzę ci dużo ataków

Chowaj sie.

ps. nidzie nie napisalem ze nie wzialem sobie ikon z ich klienta,pisalem ze sa ogolnodostepne w necie.

 

Szukaj reszty, powodzenia. ; )

Zobacz sobie też różnice ikon z paczki z tych co Ci pokazałem.

To będziesz wiedział, że są moje a te z paczki się różnią i są kogoś innego.

 

Używanie mózgu nie boli, uwierz mi na słowo.

Wlasnie widze ta roznice twoja niby miedzy paczka a tym co niby twoje jest.

ban.gif

 

Opublikowano

 

16324535470454816596.png

 

niby twoje:

 

14756472791266616502.png

Nie chce mi sie szukac reszty.

 

 

 

Zwoje sa dwa jeden cofa same skille , drugi cofa tylko staty , co do pd masz liste dropu na www

 

To tęp też siebie,lepiej żebyś nie dotknął serwera.
Btw. jedynie "pierscionek" usune bo nie widze go nidzie na necie i znalazlem ladniejszy ;)

 

Szukaj reszty, powodzenia. ; )

Zobacz sobie też różnice ikon z paczki z tych co Ci pokazałem.

To będziesz wiedział, że są moje a te z paczki się różnią i są kogoś innego.

 

Używanie mózgu nie boli, uwierz mi na słowo.

4anr.png


Zapraszam!


Opublikowano

chamstwo ! !

 

Kains Kirighaya się napracował a taki Deco sobie przywłaszczy chociaż byś się przyznał skurwysynu ze zajebałeś xD

pieprzona złodziejska świnia życzę ci zeby ten serwer 10min nie postał

 

Nie napracowałem się dużo ale jednak są moje.

Wystarczyło, żeby przed wzięciem alchemik napisał do mnie np takie pw:

"Siema czy mógłbym użyć kilku rzeczy z clienta Nexanity na swoim serwie?"

 

Wtedy sprawa by była załatwiona... ale nie... lepiej zajebać i spierdolić.

Mentalność polaczków jest żałosna (polaczków, nie polaków)

4anr.png


Zapraszam!


Opublikowano

Niestety zonk.

Tam nie ma moich tekstur.

 

Usuń wszystkie prace graficzne mojej lub Demetriego twórczości dla Nexanity, powtarzam ostatni raz.

I po co maja usuwać jesli was server kurwa nie działa ! Nie rozumiesz ? Ty juz jestes psychiczny . Pokaz mi to , ze sam to robiles . Ze nie pozwalasz tego kopiowac . I jesli to nie moge tego wziasc ! Dlaczego ?> Bo pliki nie zostaly usostepnione wiec sami musieli to zrobic .. Kurwa ! LECZ SIE !

99857302683828452735.jpg



Nadal rośnie PIISS JOŁ


Opublikowano

I po co maja usuwać jesli was server kurwa nie działa ! Nie rozumiesz ? Ty juz jestes psychiczny . Pokaz mi to , ze sam to robiles . Ze nie pozwalasz tego kopiowac . I jesli to nie moge tego wziasc ! Dlaczego ?> Bo pliki nie zostaly usostepnione wiec sami musieli to zrobic .. Kurwa ! LECZ SIE !

 

Po 1 " wziąć " a nie " wziasc "

Po 2 nie wpierdalaj się między wódkę, a zakąskę , to ich sprawa.

Po 3 wbije, dam edita.

 

Po 4 w dupę sobie wsadźcie te 5% :*

Opublikowano

alchemik odpowiedz mi na proste pytanie.

Czemu nie spytałeś się przed wzięciem czegokolwiek z clienta Nexanity?

Zgorszyłbyś się? Korona by z głowy spadła? Wstyd na dzielni? Mama by Ci wpierdolila i zabrała kieszonkowe? Wytykali by Cię na ulicach? Nie miałbyś życia? Ban na MPCforum za uczciwe zachowanie?

 

Przemyśl swoje postępowanie.

 

Oczywiście wszystkie prace graficzne których nie udostępniłem nigdzie (jeżeli czegoś się specjalnie nie udostępnia to nie ma żadnej zgody na korzystanie z tego, gamonie) czyli wszystkie prace graficzne z Nexanity mają zniknąć z prezentacji / strony / clienta serwera LomaxMt2.

4anr.png


Zapraszam!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...