Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KONKURS] Wyróżniamy dział FanArt! II RUNDA


Wredna

Głosowanie  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która z przedstawionych prac jest najlepsza?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie chcę być nieskromny, ale mojej pracy, która otrzymała blisko 30 lajków tutaj nie ma. :) A to chyba jest dobry wyznacznik tego, czy to się komuś podoba czy nie.

 

Ale jak już mam głosować, to praca numer 2. ;)

Wiesz...Ja bardzo często dostaje lajki za samo to, że się wypowiem na forum. Jako osoba znana na mpc, między innymi właśnie z tego działu, powinieneś już nauczyć się, że bardzo często ocena tego, co umieszczasz na forum nie jest subiektywna. Zresztą pisałam już na poprzedniej stronie, dlaczego twoja praca nie została dodana do tej listy. Gdybyś zrobił ją w formie kolorowej, a nie mdłej, szarej, na pewno znalazła by się wśród tych tutaj. Wszystkie wybrane prace są zarówno dobre pod względem estetycznym, jak i zawierają jakieś kolory, które sa niemalże nieodłączną częścią "życia" w FA.

 

PS. Zostało jeszcze kilka godzin do głosowania. Serdecznie zapraszam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...