Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Składanie Komputera / Dobieranie Części.


Skillet.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiem Ci tak , w bf3 ned for speeda wanted 2013 gralem i to na najwyzszych , poprostu trzeba miec pojecie na temat komputera , aby porpawnie go zlozyc , bo mozesz dac wyjebany procek a srednia karte graficzna i na odwrot. Trzeba myslec co sie robi xD

Skasowało post ? Nieważne.

Daj sobie centrum miasta w nocy (tak samo, jak masz na labie) i wtedy sprawdzaj ilość FPS. Do tego 7770+

Opublikowano

Tak, to strata pieniędzy bo 50 zł więcej masz i5 + HD7850

a i5 zmieści się do tej płyty głównej ?

@EDIT mówimy o Sapphire Radeon HD 7850 DDR5 ?

rh3w6Rm.png


by squah


Opublikowano

Ohydna obudowa + mało ramu :P

 

Obudowa jest bardzo dobra.

Nie musi wyglądać ładnie, ważne, że jest tania i solidna.

Ram zawsze możesz dokupić, ale uważam, że 4GB powinno wystarczyć na razie.

Opublikowano

@Skillet.

 

W tej cenie nie ma nic lepszego, ram zawsze można dołożyć, ale to i tak ci powinno wystarczyć. Nie ma sensu dawać 8gb ramu i ładną obudowe tracąc na karcie graficznej czy procesorze. Bierz zestaw TrueFaith'a, a nie pożałujesz.

CPU : Core i5 3470   3.8 Ghz //  GPU : Palit GeForce GTX 960 OC // PSU : Deus G1 500W   //  CASE :  Brutus M23  // MOBO : Z77A-G43  // RAM : 6GB DDR3   //  HDD : Barracuda 500GB     

                                                                                                                    Monitor : X2377HDS-B1 ( 23 Cal )

                             24dnacg.png

Opublikowano

8GB wykorzystuje nadal niewiele gier. Nawet w takim BF3 na Ultra nie będzie żadnych problemów, jeśli zainstalujesz W8 i wywalisz wszystkie programy działające w tle.

Obudowa ? Najlepsza z najtańszych ;>. Do 3.000zł bierz ją śmiało, powyżej już by się można było zastanowić nad inną.

Zobacz ile ludzi ją kupiło :)

Opublikowano

A Mógłbym zmienić tą obudowę na jakąś podobną Mid Tower, do tej NZXT 210 ? Ponieważ takie proste mi się najbardziej podobają, wiem że wybrzydzam ale jeśli już coś kupić to porządnego, co nie? ;P

rh3w6Rm.png


by squah


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...