Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zamykanie tematów przez Global Moderatorów


blacha212

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odpowiedź w ostatnim poście ;) W końcu pogaduszki, forum wielotematyczne. HALO Bo kurde mogą i to jest GŁUPIE

 

@UP: TO wystawia się warna a nie zamyka się temat ;) Pogaduszki nie są na temat gier co nie? Np. przedostatni post w tamtym temacie.. warna mu i tyle. Powtarza się. WIększość forumowiczów nie ogarnia tutaj wszystkiego -,- To moje 6 konto i potem będzie ban i kolejne ;) Tak to można robić.. Zamykają tematy wkurwiają się spakują i z tego to też wynika, niedługo ten temat zamkną bo kurde spam się robi. PO CO KURWA ZWRACACIE UWAGĘ NA ILOŚĆ POSTÓW..

Opublikowano

Tak ale w miare rozsadku. Zawsze sa jakies granice. I nie kazdy ma ochoyte sluchac co sie dzieje u kogos na chacie. A to ze ktos sie zali ze swoich problemow na forum, to troche jest nienormalne, tymbardziej rodzinnych problemow

Opublikowano

Na forum o Cheatach żalić się że rodzice się kłócą ?Niech idzie do jakiejś poradni rodzinnej.

 

Muszę stanąć tu po stronie użytkowników. Dział pogaduszki jest po to, by można było napisać w nic cokolwiek byleby nie łamało to regulaminu globalnego. Z formalnej strony ten temat nie powinien być zamknięty. Miał prawo istnieć, tak samo jak dyskusja w nim.

 

@UPY

 

Nie ważne. Patrzmy na to formalnie. Czy jest to zabronione czy nie? Czy znowu tu wchodzi w grę niewidoczny punkt regulaminu o którym tak głośno na forum?

Opublikowano

1.forum o cheatach

2.bedzie sie szerzyc hejt w takich tematach

3.to czysty trolling

 

 

Kurwa, przecież tutaj są POGADUSZKI więc można takie rzeczy pisać.

Opublikowano

Antix to przygłup który niepotrafi swoich posunięć poprzeć godnymi argumentami , lepiej wyślij raporta że chcesz zamknąć bo zaraz dostaniesz bana bo ta ruska kurwa tylko to potrafi robic

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Tak ale w miare rozsadku. Zawsze sa jakies granice. I nie kazdy ma ochoyte sluchac co sie dzieje u kogos na chacie. A to ze ktos sie zali ze swoich problemow na forum, to troche jest nienormalne, tymbardziej rodzinnych problemow

 

Od tego jest dział I JEŚLI SIĘ CHCE CZYTAĆ TO SIĘ WCHODZI W TEMAT .. Co żeś myślał.. Ty jesteś nie normalny..

Opublikowano

Coraz więcej powstaje takich debilnych tematów, w których albo się żalą albo coś im nie pasi... Moim zdaniem bardzo dobrze, że je zamykają...

Opublikowano

To dział pogaduszki więc się pisze o czym chce. ;x Może ten dzieciak serio miał problem i szukał tutaj pomocy? o.O

Równie durne tematy tutaj krążą jakby chociaż te o butach albo ubraniach ale tego nie zamykają, przecież to nie jest forum o modzie.

Opublikowano

Właśnie o.O Pogaduszki to pogaduszki, na każdy temat i byle jaki admin wtrącać się nie powinien. Miał problem pewnie i szukał szybko pomocy, może właśnie przez tamtego moda coś się złego wydarzyło w rodzinie.. Dział powinien żyć własnym życiem, tylko kontrolować posty userów.. A i tak macie upusty że sami Wam przesyłamy raporty. Nie musimy wcale przesyłać i to jest tylko nasza dobra wola :)

Opublikowano

Właśnie o.O Pogaduszki to pogaduszki, na każdy temat i byle jaki admin wtrącać się nie powinien. Miał problem pewnie i szukał szybko pomocy, może właśnie przez tamtego moda coś się złego wydarzyło w rodzinie.. Dział powinien żyć własnym życiem, tylko kontrolować posty userów.. A i tak macie upusty że sami Wam przesyłamy raporty. Nie musimy wcale przesyłać i to jest tylko nasza dobra wola :)

To jest forum o grach. Jeśli ktoś ma problemy w życiu to są inne środki aby temu zapobiec np psycholog.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

To jest forum o grach. Jeśli ktoś ma problemy w życiu to są inne środki aby temu zapobiec np psycholog.

 

ZROZUM KURWA ŻE DZIAŁ POGADUSZKI NIE JEST OD GIER. TAM MA PRAWO WSZYSTKO BYĆ. JAK NIE PASUJĄ CI TAKIE SPRAWY TO MI NP. KTO SZUKA BUTÓW NO KURWA SKLEP I JEDZIE. TAK SAMO I W TYM PRZYPADKU. POGADUSZKI SĄ KURWA OD GADANIA NA RÓŻNE TEMATY

Opublikowano

ZROZUM KURWA ŻE DZIAŁ POGADUSZKI NIE JEST OD GIER. TAM MA PRAWO WSZYSTKO BYĆ. JAK NIE PASUJĄ CI TAKIE SPRAWY TO MI NP. KTO SZUKA BUTÓW NO KURWA SKLEP I JEDZIE. TAK SAMO I W TYM PRZYPADKU. POGADUSZKI SĄ KURWA OD GADANIA NA RÓŻNE TEMATY

Tak. Ale też bez przesady... Takie rzeczy się inaczej załatwia.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

JA TEGO FORUM NIE OGARNIAM PRZENOSZĘ SIĘNA PEBA JEDYNE SOLIDNE, DOBRE FORUM TUTAJ TO TYLKO SAPY ŻE ŹLE PISZE I CIĄGLE BŁĘDY.. MOJE 6 KONTO I CHYBA NIE ZAKŁADAM WIECEJ, ANWET NIE MACIE ŻADNEJ BLOKADY NA SPAMBOTY I POTEM SIĘ DZIWICIE KURWA ZE REKLAMY.

Opublikowano

Chłopak miał problem z rodziną i się was pyta, co robić.
On tylko liczył na waszą pomoc, a tu przychodzi taki GM i zamyka, bo "to nie forum na takie tematy".
Pogaduszki są na WSZYSTKIE TEMATY.
Jeżeli nie, to te tematy też powinno się zamknąć:

http://www.mpcforum.pl/topic/958611-wasz-najwiekszy-wypadek-w-zyciu/
http://www.mpcforum.pl/topic/242300-znalaze-ciekawy-zabawny-film-wchod/
http://www.mpcforum.pl/topic/77485-skd-jestecie-wicej-w-rodku/
http://www.mpcforum.pl/topic/210712-pokaz-swoj-pulpit/
http://www.mpcforum.pl/topic/907936-pokaz-swoja-mordke/
http://www.mpcforum.pl/topic/959512-ksiazka-do-50-zl/


I wszystkie "co kupić" , "jakie buty".
Przecież to nie forum na ten temat...
Popierdoliło was kurwa kompletnie.
Cały (dobra, nie cały) team dzisiejszego MPC ssie, no bo kurwa "bo mogę", "bo mnie regulamin nie obowiązuje"

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...